Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LAF napisał:

Weź już skończ bo mi nerwy puszczają. 
 

F36831A3-AB9C-4F33-944E-3E28EDD18B99.thumb.jpeg.8cba588d01b9c2bb52583fb3ab6566a1.jpeg

Dobra już widzę, czyli raz byli na 8 miejscu na zapleczu ekstraklasy. W sezonie 2004/2005 a klub powstał 5 lat wcześniej. I dziwne, że był w mniej popularny niż klub koszykarski, który w ciągu poprzednich 15 lat zdobył 12 medali Mistrzostw Poslki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Btw. Tischner w religii chyba byłby stealem. 

Baal Szem Tow to steal - gdyby nie on to by nie powstal taki piekny filmik z kibucami Widzewa

na pewno lepszy od laski ze zwidami od obrazka albo od typow co zostali kanonizowani za smierc

luzne top3 tego atfa jesli chodzi o realny wplyw na religie na swiecie!

no i jaki piekny fit z Singerem! (moga niczym Kobe i Gasol gadac w trakcie meczu w yiddish i prawie nikt ich nie zrozumie!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Dobra już widzę, czyli raz byli na 8 miejscu na zapleczu ekstraklasy. W sezonie 2004/2005 a klub powstał 5 lat wcześniej. I dziwne, że był w mniej popularny niż klub koszykarski, który w ciągu poprzednich 15 lat zdobył 12 medali Mistrzostw Poslki.

O kur wa. Piszę o czymś innych.
 

Po pierwsze tak jak pisałem był blisko baraży o ekstraklasę i gdyby wygrał z Widzewem to by grał w tych barażach. Czy by je wygrał ? Trudno powiedzieć natomiast był blisko i koniec kropka. 
 

Druga kwestia jest taka, że piłka nożna jest bardziej popularna i odpowiadając na Twoje pytanie czy we Włocławku była jakaś alternatywa ? Jak widać była a mimo to kibice woleli kosza 

Z mojej strony EOT bo ta wypowiedz wyczerpuje temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, julekstep napisał:

no i jaki piekny fit z Singerem! (moga niczym Kobe i Gasol gadac w trakcie meczu w yiddish i prawie nikt ich nie zrozumie!)

Fit to on by miał z Tokarczuk ale z religią to on miał mało wspólnego. Raczej mistrz ściemniania 

Mały update. Biorąc pod uwage jego rytuały to nie może stać koło Poli bo wtedy masz ją wyelimonowaną. Dla niego za chuda i za mała więc pewnie by ja ci rozpasł

@LAF

Jakim cudem w dyskusji o ATF udało się wpleść Hydrobudowę czy jak zwał ten krzaczek Włocławski. Zresza tam nadal się kibicuje łódzkim klubom? I ŁKS nadal ma więcej kibuców we Włocławku niż każdy inny klub razem wzięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Fit to on by miał z Tokarczuk ale z religią to on miał mało wspólnego. Raczej mistrz ściemniania 

na szczęście wśród głosujących mamy wiele osób utożsamiających jedno z drugim!

5 minut temu, ely3 napisał:

Mały update. Biorąc pod uwage jego rytuały to nie może stać koło Poli bo wtedy masz ją wyelimonowaną. Dla niego za chuda i za mała więc pewnie by ja ci rozpasł

ignazz lubi to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał:

Fit to on by miał z Tokarczuk ale z religią to on miał mało wspólnego. Raczej mistrz ściemniania 

Mały update. Biorąc pod uwage jego rytuały to nie może stać koło Poli bo wtedy masz ją wyelimonowaną. Dla niego za chuda i za mała więc pewnie by ja ci rozpasł

@LAF

Jakim cudem w dyskusji o ATF udało się wpleść Hydrobudowę czy jak zwał ten krzaczek Włocławski. Zresza tam nadal się kibicuje łódzkim klubom? I ŁKS nadal ma więcej kibuców we Włocławku niż każdy inny klub razem wzięty?

Jednemu klubowi*

Ciesz sie, ze nie udalo sie przemycic Laczynskiego czy Frasunkiewicza jeszcze :D

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.