Skocz do zawartości

Ely3 jest fałszywy


pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ten śmieciowy temat to chyba można zamykać czy musi być koniecznie na górze przez jakiś czas ? 

Chciałbym by ely3 wyjaśnił dlaczego niektóre osoby za używanie obraźliwych słów nie dostają banów, a ja dostaję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Chciałbym by ely3 wyjaśnił dlaczego niektóre osoby za używanie obraźliwych słów nie dostają banów, a ja dostaję 

może to jak z Sheedem, który dostawał dacha, bo spojrzał się na sędziego?

 

I warned him not to look at me like that. He's out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

może to jak z Sheedem, który dostawał dacha, bo spojrzał się na sędziego?

 

I warned him not to look at me like that. He's out

Czyli Twoim zdanie odpowiedzią jest po prostu to, Ely3 nie posiada wystarczających umiejętności na moderatora i funkcja przerasta jego możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rw30 napisał:

nie, moją odpowiedzią jest że:

 

jesteś yebanym recydywistą, masz wyraźny osobisty problem z gościem, który tu moderuje (czyli poświęca temu miejscu trochę swojego czasu), i zamiast przyznać 'wiecie, mam ciężki charakter, nieraz mi się uleje, no ale komu się nie zdarzy? sztama & szacun, do następnej rozróby mordy!' ,to idziesz z nim w otwartą walke i pretensje itd. Też pewnie bym na jego miejscu był na Ciebie uczulony, zupełnie bez względu na to kto kiedy ma rację a kto nie ma

Ale ta robota ma być właśnie obiektywna, jak nie potrafi, niech przyzna to i zrezygnuje, będzie miał dla siebie więcej czasu, wszak nie robi tego tylko po to by móc poczuć nad kimś władzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Ale ta robota ma być właśnie obiektywna, jak nie potrafi, niech przyzna to i zrezygnuje, będzie miał dla siebie więcej czasu, wszak nie robi tego tylko po to by móc poczuć nad kimś władzę

Rappar ale to tak nie działa. Wiesz jest coś takiego jak "historia choroby" Dwóch użytkowników może dostać zupełnie inną karę za to samo przewinienie. Bo jeden zrobi to pierwszy raz a drugi ma historię pełną wygłupów.

No i serio. Nie widziałem akcji, żeby tutaj jakiś mod się na kogoś uwziął - pozwalają na dużo, w zasadzie prowadzimy luźne dyskusje na każdy temat  i sam wiesz, że często bywa gorąco (chociaż jak na forum internetowe to bardzo kulturalnie) a nie ma ani fal banów ani mnóstwa skasowanych postów. 

Także generalnie nie ma co narzekać. Lepiej pogadać o poważnych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sebastian napisał:

Rappar ale to tak nie działa. Wiesz jest coś takiego jak "historia choroby" Dwóch użytkowników może dostać zupełnie inną karę za to samo przewinienie. Bo jeden zrobi to pierwszy raz a drugi ma historię pełną wygłupów.

No, ale jeśli nie wszyscy są karani jednakowo, to oczywistym jest, że tylko jeden będzie recydywistą. Nie widzisz tutaj paradoksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.