Skocz do zawartości

[2039] Playoffs - Komentarze


kuba2419

Rekomendowane odpowiedzi

simka za 5 min!

Dzień 139 (na pierwszym miejscu goscie)

(#4) Nuggets vs Suns (#8) 
Bilans serii: 4 - 0 awans Nuggets!


(#2) Spurs vs Sonics (#3) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Spurs!
Sonics 122 - Spurs 127
play-by-play

(#5) Bulls vs 76ers (#8) 
Bilans serii: 3 - 2
76ers 111 - Bulls 114
play-by-play

(#3) Pistons vs Heat (#2) 
Bilans serii: 3 - 2
Heat 87 - Pistons 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2023 o 07:07, Ice23 napisał:

@Braveheart22 dzieki za serie i powodzenia w walce o mistrzostwo (wczoraj zaraz po meczu poszedlem spac, dlatego teraz pisze)

Dzięki (już z ryb xd)! Do następnego! 

7 godzin temu, Krzemo napisał:

Dzięki za serię @Braveheart22

Mam 4-0, ale Suns nie byli wcale wygodnym przeciwnikiem. W RS było 2-2, w pierwszej rundzie Suns wyeliminowali Kings więc różnie to mogło być. Kluczem było ustawienie optymalnego matchupu i to się udało. Embiid zadebiutował na SF i spisał się bardzo przyzwoicie, Giannis trzymał deskę, a AD mógł się skupić na punktowaniu. Swoje wniosła też ławka. Nie przeszkodziło nawet 1/19 Rubio w ostatnim meczu. Wszystko zagrało tak jak powinno. 

Bez argumentów, jak ostatnio w finale konfy ze Spurs. Btw, zamiast chociaż 1 winem honorowym to mnie chłopaki poczęstowali 60-kilkoma pkt w jednym spotkaniu 😅

Powodzonka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 141 (na pierwszym miejscu goscie)

(#4) Nuggets vs Suns (#8) 
Bilans serii: 4 - 0 awans Nuggets!


(#2) Spurs vs Sonics (#3) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Spurs!


(#5) Bulls vs 76ers (#8) 
Bilans serii: 3 - 3
Bulls 114 - 76ers 131
play-by-play

(#3) Pistons vs Heat (#2) 
Bilans serii: 3 - 3
Pistons 77 - Heat 112
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te simki. Amir Johnson jako x-factor serii przeciwko Al Jeffersonowi, to niezależnie od wyniku game7 historia tych PO, którą będziemy wspominać na zakończenie kariery jak Horace Grant na Shaqu czy Ike Diogu na Karl Malonie. Takie rzeczy się pamięta.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ach te simki. Amir Johnson jako x-factor serii przeciwko Al Jeffersonowi, to niezależnie od wyniku game7 historia tych PO, którą będziemy wspominać na zakończenie kariery jak Horace Grant na Shaqu czy Ike Diogu na Karl Malonie. Takie rzeczy się pamięta.

Ten Ike Diogu zatrzymujący Malone to trochę mit

Ale fakt, że BigAl nie daje rady jako pierwsza opcja, na jego usprawiedliwienie działa to, że nie ma żadnego sensownego kreatora na obwodzie, a Francis do tego pokazuje, że bycie druga opcja to w tym wieku już dla niego za dużo i w zasadzie to Jefferson nie ma nawet drugiego sensownego scorera do pomocy. 

+ Mimo tych problemów w ataku to dalej jest najlepszym graczem Pistons ze względu na impact w D, a w zasadzie wszystkie mecze które wygrałem w tych PO były wygrane dzięki obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kuba2419 napisał:

Widać że jedynie na zachodzie faworyci nie zawodzą 😛

Ja się nie uważałem za faworyta, wręcz przeciwnie. 

Przypominam, że gram bez Nelsona, w S5 musi biegać dziadek Ginobili i zmienia go dziadek Blake, który mógł być już poza liga. A w pełnych składach zrobiłem tylko 4winy więcej od Heat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Ja się nie uważałem za faworyta, wręcz przeciwnie. 

Przypominam, że gram bez Nelsona, w S5 musi biegać dziadek Ginobili i zmienia go dziadek Blake, który mógł być już poza liga. A w pełnych składach zrobiłem tylko 4winy więcej od Heat :)

Ale jednak w serii z Heat jesteś faworytem, a mnie też chodziło o całościowe PO. Na wschodzie nie ma już głównych faworytów z Toronto, Bulls też się męczy ale to głównie przez świetne PO Bryanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kuba2419 napisał:

Ale jednak w serii z Heat jesteś faworytem, a mnie też chodziło o całościowe PO. Na wschodzie nie ma już głównych faworytów z Toronto, Bulls też się męczy ale to głównie przez świetne PO Bryanta :)

Ja uważam i uważałem Heat za faworytów :)

No, a w Sixers to Bryant robi jakieś chore rzeczy, dodatkowo CJ jest bardzo efektywny i w zasadzie we dwójkę ciągną ten zespół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ach te simki. Amir Johnson jako x-factor serii przeciwko Al Jeffersonowi, to niezależnie od wyniku game7 historia tych PO, którą będziemy wspominać na zakończenie kariery jak Horace Grant na Shaqu czy Ike Diogu na Karl Malonie. Takie rzeczy się pamięta.

Amir Johnson, legenda Hawks (albo Blazers, nie pamietam gdzie go miałem, możliwe ze i tu i tu) 

Brawo Amir, raz Hawks/Blazers zawsze Hawks/Blazers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.