Skocz do zawartości

[2039] Playoffs - Komentarze


kuba2419

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

no bo przecież Butler czy Robin Lopez to są picki z końca 1 rundy :) 

Rolo przyszedł za Irvinga którego pozyskałem z picku Mavs więc nietrafione xD

 

Butler owszem wybrany z tanku jak i również John Wall, którego również z nr.2 wybrałem w swoim pierwszym niepełnym sezonie :) ogolnie Houston za moich rządów tankowali 1.5sezobu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kuba2419 napisał:

Rolo przyszedł za Irvinga którego pozyskałem z picku Mavs więc nietrafione xD

 

Butler owszem wybrany z tanku jak i również John Wall, którego również z nr.2 wybrałem w swoim pierwszym niepełnym sezonie :) ogolnie Houston za moich rządów tankowali 1.5sezobu :)

 

 

1,5 sezonu za Twojego rzadu i rok za rzadu Julka, razem klasyczne 3 sezony tankowania, wiec nie wiem po co się tutaj pucujesz jak jest to naturalny okres przebudowy większości teamów (poza Bulls i Bucks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

1,5 sezonu za Twojego rzadu i rok za rzadu Julka, razem klasyczne 3 sezony tankowania, wiec nie wiem po co się tutaj pucujesz jak jest to naturalny okres przebudowy większości teamów (poza Bulls i Bucks)

Bulls to sporo tankowali swego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuba2419 napisał:

Rolo przyszedł za Irvinga którego pozyskałem z picku Mavs więc nietrafione xD

 

Butler owszem wybrany z tanku jak i również John Wall, którego również z nr.2 wybrałem w swoim pierwszym niepełnym sezonie :) ogolnie Houston za moich rządów tankowali 1.5sezobu :)

 

 

A matiwrona ile tankował Rockets po assety? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

A to nie Mati właśnie tankował? @julekstep zajmowałeś się Rockets przed matim?

Rockets są zbudowani na tanku bez względu na to kto nimi zarządzał, Ty tez za dwa lata zaczniesz bo taka jest natura tej śmiesznej Organizacji.

 

Hawks 2 lata i wrócą na należne nam miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Rockets są zbudowani na tanku bez względu na to kto nimi zarządzał, Ty tez za dwa lata zaczniesz bo taka jest natura tej śmiesznej Organizacji.

 

Hawks 2 lata i wrócą na należne nam miejsce!

Dwa lata? Za dwa lata to Ty dalej będziesz dostawał oklep w tej słabszej konferencji😉

A Rockets będą bić się o #1 przed PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na jakieś predykcje:

Nuggets - Suns: 4 - 2

kontuzje: brak

Mutanty z Colorado vs świetny backcourt Suns. Kolejny niewygodny matchup dla Nuggets, ale kolejny raz samym talentem powinni to przepchać. Pau Gasol będzie chyba najsmutniejszym graczem tej rundy a Giannis ma szansę kręcić jeszcze bardziej kosmiczne boxy niż w pierwszej rundzie. Jedyna szansa Suns to Paul George jako 'true SF' dominujący tweenera Davisa...

Główne pytania:

- Kto wygra kluczowy matchup na SF (naprzeciwko sobie będą grać 2nd all-NBA i 3rd all-NBA)?
- Czy kolejny raz Bismack będzie w stanie sam ogarnąć strefę podkoszową?!?
- Czy Nuggets będą kontynuować granie Parkerem, czy jednak vs CP3 wystawią lepszego defensywnie Rubio i na ile ten Rubio może ograniczyć Paula?

Spurs - Sonics: 4-3

kontuzje: brak

Bardzo chciałbym żeby Sonics wygrali tę serię, jednak HCA może tu być kluczowe. O ile Sonics to świetna, równa ekipa z Okaforem który wszedł na swój peak level o tyle Spurs to ofensywna maszyna, która dodatkowo mogła rozpędzić się w łatwej serii vs Jazz. Nawet Okafor nie powstrzyma tego potężnego firepowera....chociaż chciałbym się mylić!

Główne pytania:

- Czy Okafor utrzyma poziom z pierwszej rundy a jednocześnie Brook wróci na poziom z RS (słaba pierwsza runda)?
- Co pokaże Love przeciwko lepszym obrońcom niż past-prime Troy Murphy?
- Czy Wall wyjaśni pseudo all-stara Dragica i tych którzy wsadzili go do ASG w jego miejsce?!?

Bulls - 76ers: 4-2

kontuzje: brak

76ers już sprawili największą niespodziankę tych PO i starczy. Deng (25 ppg w 1st round) i McCollum (28 ppg w 1st round) będą tym razem grali vs konkretni obrońcy i już nie powinni tak błyszczeć, chociaż wiadomo - firepower jest więc ten 1-2 mecze, mając dzień konia - ugrają, ale nic ponad to.

Główne pytania:

- Jak bardzo Vucevic będzie się wyżywał na Reedzie?!?
- Czy Kobe w końcu odkupi swoje PO winy i zaliczy jakiś hero run (pierwsza runda vs Raptors bardzo udana)?
- Czy Evan Turner dalej będzie najlepszym 6th manem tych PO?!?

Pistons - Heat: 4-1

kontuzje: Nelson (Pistons, cała seria)

Heat wygrali z Knicks (wow!) i odnaleźli w końcu optymalne miejsce w rotacji dla Bosha....super może dzięki temu ugrają 1 mecz! Pistons pokazali że bez Nelsona dalej potrafią zdobywać punkty a w D są jeszcze mocniejsi niż w RS (gdzie byli numerem 1 w lidze). Tu się powinna skończyć piękna przygoda kolektywu z Miami w tych PO.

Główne pytania:

- Czy ktokolwiek w Heat będzie w stanie ograniczyć Jeffersona?
- Czy Bosh jeszcze wyjdzie jako starter w tych PO?
- Czy Collison dalej będzie w stanie utrzymać ~all-star poziom?!?

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.