Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 v2 - lista chętnych + zasady


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

Mamy 11 zespołów i odpowiedź od każdego zainteresowanego. 

Dam jednak jeszcze to jutro, może ktoś jeszcze jednak zagra.

W czwartek rano wystartujemy z draftem tak czy siak 

Jak w czwartek rano start to ja niestety odpadam bo od jutra jestem na urlopie i nie dam rady wybierać w tempie z ostatniego atf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Trochę dziwne te zasady. Może średnia 24 punktów dzisiaj nie wydaje się dziś imponująca, ale nie bardzo wiem jak niby ma wykluczyć najlepszych graczy z przed dekady.

Przemyślałeś to @fluber?

A wolicie zrobić jakieś 22ppg, albo 20ppg? Bo możemy zmienić w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

A wolicie zrobić jakieś 22ppg, albo 20ppg? Bo możemy zmienić w razie czego.

Być może kompromisem było by 22ppg choć dalej zostanie problem z dosłownie paroma graczami z top 15 All-time w prime . Wiec pierwsze 3-4 osoby będą miały na starcie kolosalna przewagę. Może gdyby wprowadzić ograniczenia w zależności od pozycji było by lepiej ale to znowu zbyt skomplikuje. Tzn mam na mysli PG < 11APG, SG <24PPG itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gregorius napisał:

Być może kompromisem było by 22ppg choć dalej zostanie problem z dosłownie paroma graczami z top 15 All-time w prime . Wiec pierwsze 3-4 osoby będą miały na starcie kolosalna przewagę. Może gdyby wprowadzić ograniczenia w zależności od pozycji było by lepiej ale to znowu zbyt skomplikuje. Tzn mam na mysli PG < 11APG, SG <24PPG itd

Podział na pozycje skończyłby się zadymą, bo w wielu przypadkach byłoby to baaaardzo dyskusyjne. Założę ankietę w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, P_M napisał:

Pomysł na formułę, wybieramy zawodników z puli tych, którzy nigdy nie zdobyli tytułu :)

Pozbędziemy się problemu winning bias :)

Tutaj jest kilka fajnych opcji tylko trzeba zrównoważyć żeby nie zrobił się z tego sport dla geekow.

Raczej bym poszedł w coś w stylu graczy którzy w danym sezonie np. nie byli w all NBA ( plus solidny limit meczów zagranych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.