Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 v2 - lista chętnych + zasady


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, P_M napisał:

Uważam, że to jest mega problematyczne, bo niektórzy zawodnicy zwiększali swój poziom w PO i będzie śpiewka, że rs robili under 24, ale w PO czyli warunkach zbliżonych poziomem do atfa prezentowali się lepiej, ergo traktujmy ich jako lepszych scorerow, co sprawia, że główne założenie czyli under 24 jest wyrzucane przez okno... 

Nom, też mi się to nie podoba, minuta na bkref i już masz listę ~28-30ppg playoff scorerów, którzy robili sobie 23,9ppg w regularze, bo grali np. w najlepszym teamie w lidze -- ale też pula talentu jest nieporównywalnie większa niż w U-24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Nom, też mi się to nie podoba, minuta na bkref i już masz listę ~28-30ppg playoff scorerów, którzy robili sobie 23,9ppg w regularze, bo grali np. w najlepszym teamie w lidze -- ale też pula talentu jest nieporównywalnie większa niż w U-24. 

To nie startujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Nom, też mi się to nie podoba, minuta na bkref i już masz listę ~28-30ppg playoff scorerów, którzy robili sobie 23,9ppg w regularze, bo grali np. w najlepszym teamie w lidze -- ale też pula talentu jest nieporównywalnie większa niż w U-24. 

bez subskrypcji na bref to niemozliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu głównym problemem jest dysproporcja picków jak się zgłosi kilkanaście osób - jest pięciu MVP łapiących się pod kryteria, z czego dwóch to ~top5 gracze alltime w peaku, kompletne przeciwieństwo poprzedniego ATF-a (gdzie poziom 1-10 picku był bardzo wyrównany).

Więc w sumie nie wiem. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Trochę dziwne te zasady. Może średnia 24 punktów dzisiaj nie wydaje się dziś imponująca, ale nie bardzo wiem jak niby ma wykluczyć najlepszych graczy z przed dekady.

Przemyślałeś to @fluber?

Tak, dosyć długo to rozważałem jaki zrobić kompromis między dostępnością graczy ( im niższy pułap tym bardziej nie ma z czego wybierać) a wyrównaniem szans.

I celowo chciałem dać pułap który będzie bardziej promował graczy z przeszłości gdy nie było 50 graczy w lidze robiących 20ppg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.