Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 v2 - lista chętnych + zasady


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

@ely3 korzystając z okazji proszę o odpięcie wszystkich pozostałych tematów z atf, które założyłem ( bo już skończyliśmy) i podpięcie tego ( bo zaczynamy).

Plan jest następujący:

1. Gramy na zobaczymy ile drużyn.  Każdy przy zgłoszeniu wybiera od razu swój team ( kto pierwszy ten lepszy).

2. Draft wężyk systemem: ABBABABAB. Wybieramy po 9 zawodników do zespołu. 

3. Zwycięzcę wyłonimy za pomocą głosowania. Każdy będzie ustalał kolejność od 1 zespołu do ostatniego. Za 1 miejsce będzie 9 punktów za ostatnie 1 punkt ( bez swojego teamu na liście). Wygra drużyna z największą liczbą punktów po odrzuceniu 2 skrajnych głosów ( najmniejszej i największej otrzymanej liczby punktów)

4. Najważniejsze urozmaicenie: w drafcie będziemy mogli wybierać wyłącznie zawodników, którzy w wybranym sezonie regularnym zdobywali mniej niż 20ppg . Liczba ppg w play-offs nie wpływa na kwalifikację zawodnika do wyboru.

5. Wybieramy tylko jeden sezon. Zawodnik musi zagrać przynajmniej połowę meczów w tym wybranym sezonie.

6. Zawodnicy jeżeli spełniają warunek z punktu 5, traktujemy ich jako zdrowych.

7. Pierwszy sezon z którego możemy wybierać to sezon 80/81

8. Nie będzie obowiązkowych opisów, ale wybierając w drafcie trzeba będzie podać nie tylko gracza i sezon, ale również jego statystyki z tego sezonu ( boxscore + opcjonalnie accolades) oraz na koniec draftu wrzucić orientacyjną rotację.

9. Na zapisy czekam do środy 22.02 do godziny 22. Potem zaczynamy w tyle osób ile się zgłosiło.

10. Ostatni dostępny do wyboru sezon to 21/22

11. Nie można wybrać Magica Johnsona, Tima Duncana ani Kevina Garnetta.

Tych, którzy się już wpisali wcześniej, że są chętni, również proszę o zapis niżej w celu wyboru nazwy zespołu.

Oznaczam zatem: @P_M @Qcin_69 @matek @Sylvinho. @Gregorius @MarcusCamby @julekstep @LAF @Reikai @blackmagic

Informuję też jeszcze raz @BMF @ignazz @Koelner @agresywnychomik

Potwierdzeni:

1. julekstep - Tri-Cities Blackhawks

2. pablo81 - Texas Chaparrals

3. Gregorious - San Antonio Spurs

4. LAF - Frasuny

5. Sylvinho - Phoenix Suns

6. P_M - Los Angeles Lakers

7. 

8. MarcusCamby - Dallas Mavericks

9. BMF - Birmingham Barons

10. RonnieArtestics - The Hague Royals 

11. Ignazz - NAVY ANNAPOLIS

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

1. Gramy na zobaczymy ile drużyn.  Każdy przy zgłoszeniu wybiera od razu swój team ( kto pierwszy ten lepszy).

z tego bym od razu zrezygnował

i tak każdy używa nicków koniec końców :P 

1 minutę temu, fluber napisał:

8. Nie będzie obowiązkowych opisów, ale wybierając w drafcie trzeba będzie podać nie tylko gracza i sezon, ale również jego statystyki z tego sezonu ( podstawowe + jakie tam chcecie dorzucać Lebrony, raptory, czy inne pierdoły) oraz na koniec draftu wrzucić orientacyjną rotację.

to też bym zedytował -> będzie burdel

boxscore + ew. accolades i styka

aha @fluber i dopisz od razu czy obecny sezon 'gra'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

z tego bym od razu zrezygnował

i tak każdy używa nicków koniec końców :P 

to też bym zedytował -> będzie burdel

boxscore + ew. accolades i styka

aha @fluber i dopisz od razu czy obecny sezon 'gra'

Zrobiłem edycję  i dopisałem, że obecny sezon nie gra. Z tymi teamami, to już zostawię, najwyżej nie będziecie używać.

@Pablo81 też się możesz zgłosić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

A głosy znowu tajne ? Moim zdaniem to wypaczyło trochę rozgrywkę bo większość argumentów padło po upublicznieniu wyników jak Shane w tankerze to dlatego słaby D czy ten Kyle 

Tak, głosy na pewno tajne. 

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak nie będziesz mnie wyzywał to zagram.

Ale tu czy w ogóle?;)

Dopisuję do listy.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Ja też zagram , ale może warto rozważyć możliwość zmiany głosów bo jednak skąd mam wiedzieć kogo mam przekonywać do zmiany głosu ?

Profilaktycznie najlepiej przekonywać każdego, żeby Cię lepiej ocenił.

18 minut temu, Pablo81 napisał:

To zagram.

Wpisałem Ci Milwaukee Bucks, jak chcesz coś innego to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek przypiął/eła ten temat
3 godziny temu, fluber napisał:

. Najważniejsze urozmaicenie: w drafcie będziemy mogli wybierać wyłącznie zawodników, którzy w wybranym sezonie regularnym zdobywali mniej niż 24ppg ( przykładowo można wybrać LeBrona z sezonu rookie, albo Jordana z Wizards). Liczba ppg w play-offs nie wpływa na kwalifikację zawodnika do wyboru

Uważam, że to jest mega problematyczne, bo niektórzy zawodnicy zwiększali swój poziom w PO i będzie śpiewka, że rs robili under 24, ale w PO czyli warunkach zbliżonych poziomem do atfa prezentowali się lepiej, ergo traktujmy ich jako lepszych scorerow, co sprawia, że główne założenie czyli under 24 jest wyrzucane przez okno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, P_M napisał:

Uważam, że to jest mega problematyczne, bo niektórzy zawodnicy zwiększali swój poziom w PO i będzie śpiewka, że rs robili under 24, ale w PO czyli warunkach zbliżonych poziomem do atfa prezentowali się lepiej, ergo traktujmy ich jako lepszych scorerow, co sprawia, że główne założenie czyli under 24 jest wyrzucane przez okno... 

No moim zdaniem właśnie takich zawodników trzeba szukać w tym formacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.