Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 wyniki głosowania


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym napisać, że walka o 1 miejsce była wyrównana, ale nie była ani trochę. 

2 miejsce julekstep – 61 punktów

Najwyżej oceniony przez: BMF, blackmagic, ignazz ( 2 miejsce)

Najniżej oceniony przez: Koelner ( 8 miejsce)

1 miejsce BMF – 79 punktów

Miażdżąca przewaga, nikt nie umieścił tego teamu poniżej TOP 4.

Gratulacje!

Mam nadzieję, że się dobrze bawiliście. Polecam się na przyszłość. Następny nietypowy ATF po finałach NBA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał:

Ja ze 2 lata tylko czytałem zanim się zarejestrowalem więc też gdzieś tak.

Ja może z rok, chyba w 2005 miałem internet i to forum było od zawsze jednym z najważniejszych i najczęstszych odwiedzanych miejsc w sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Co jest zabawne, to najwyżej ( na 1 i 2 miejsce) dali Cię BMF i julek, którzy zajęli 1 i 2 miejsce w zabawie.

Czyli w sumie nie wiadomo, czy się znają, czy się nie znają.

co tu dużo pisać, stworzyłem team który by stworzyli zwycięzcy, z ta różnica ze gdyby oni go stworzyli to zajęliby miejsca 1 i 2, jako ze stworzyłem go ja skończyłem na 8 miejscu, myśle Fluber ze Teoj eksperyment się udał! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

co tu dużo pisać, stworzyłem team który by stworzyli zwycięzcy, z ta różnica ze gdyby oni go stworzyli to zajęliby miejsca 1 i 2, jako ze stworzyłem go ja skończyłem na 8 miejscu, myśle Fluber ze Teoj eksperyment się udał! 

 

not even remotely close, na nikogo nie głosowałem tutaj z jakimiś prywatami, bo zasadniczo na forum nie udzielam się zbytnio, więc patrzyłem stricte po sile składu i to jakich graczy wybrałeś, a zaważyło przede wszystkim bardzo słaby defensywnie frontcourt, Dirk tutaj to mocne liability, Kemp po prostu nie da rady, który notabene w swojej młodej wersji miał bardzo duży problem z faulami (w normalnej lidze nigdy nie był w stanie grać więcej niż 35 minut, a co dopiero tutaj), a i tak nie był wówczas tak dobrym obrońcą jak w finałach z Bulls, gdzie miał swój absolutny peak, notabene Kemp w 92/93 jeszcze zaczynał z ławki. Problemy Kempa to większe minuty Amare, czyli już tragikomedia, Dirk nie jest ani dobrym rebounderem ani shotblockerem + jest wolny na PF, a tutaj nie ma epic ataku tylko jest zwykłym śmiertelnikiem. Mimo, że miałeś super Wade'a to dalsze obudowanie go było fatalne, powiedziałbym, ze twój skład to taki poor man's julek, tylko że julek miał firepower z dobrym fitem w ataku, a u Ciebie ten fit jest kiepskawy, a i firepower dużo slabszy.

 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Dirk był bardzo dobrym D-rebounderem, on tam w ogóle nadrobił jakością pick z drugiej rundy, bo George był dla mnie trochę meh, a Dirk-już superstar spuszczający lanie prime Garnettowi mocno to zrekompensował. 

Dirk był lepszy niż Garnett w tym ATF imo :) 

 

18 minut temu, P_M napisał:

not even remotely close, na nikogo nie głosowałem tutaj z jakimiś prywatami, bo zasadniczo na forum nie udzielam się zbytnio, więc patrzyłem stricte po sile składu i to jakich graczy wybrałeś, a zaważyło przede wszystkim bardzo słaby defensywnie frontcourt, Dirk tutaj to mocne liability, Kemp po prostu nie da rady, który notabene w swojej młodej wersji miał bardzo duży problem z faulami (w normalnej lidze nigdy nie był w stanie grać więcej niż 35 minut, a co dopiero tutaj), a i tak nie był wówczas tak dobrym obrońcą jak w finałach z Bulls, gdzie miał swój absolutny peak, notabene Kemp w 92/93 jeszcze zaczynał z ławki. Problemy Kempa to większe minuty Amare, czyli już tragikomedia, Dirk nie jest ani dobrym rebounderem ani shotblockerem + jest wolny na PF, a tutaj nie ma epic ataku tylko jest zwykłym śmiertelnikiem. Mimo, że miałeś super Wade'a to dalsze obudowanie go było fatalne, powiedziałbym, ze twój skład to taki poor man's julek, tylko że julek miał firepower z dobrym fitem w ataku, a u Ciebie ten fit jest kiepskawy, a i firepower dużo slabszy.

 

każdy ma prawo do swojej opinii, za moim odbiorem mojego składu stoją fakty, za Twoim odbiorem mojego składu stoją opinie :)

by to uzmysłowić podam tylko suche fakty vs zwycięzca ATF, i to nie dlatego ze uważam ze mam lepszy skład (choć mam) ale dla zwyklego funu:

PG- Lillard vs Harden(?) - Lillard (w wybranym sezonie) odpalił z PO Hardena (rok po wybranym sezonie, gdzie James był już allstarem pełna gęba) - zakładam ze Harden jest tu PG, bo w sumie nie znalazłem w wypisanej rotacji kto nim jest

SG- Wase vs McGrady- nie wiem za bardzo co tu porównywać, typa który zdobył tytuł jako pierwsza opcja do gracza który nie przeszedł nigdy 1 rundy w PO

SF George vs Pierce - George sprzed kontuzji to był top3? top4? grajek ligi, robiący finały konfy jako lider drużyny gdzie najlepszym supportem byli: Hibbert, Stephenson, West, George Hill. Przegrał finały konferencji z zespołem w którym byli prime Lebron, prime Bosh, allstar Wade.

PF-  Kemp vs Davis- finalista konferencji Kemp, gdzie odpadli dopiero z prime Barkleyem( a poza Paytonem najlepszym graczem był zdaje się Pierce i to nie Paul hehe) vs Davis który dostał sweep w 1 rundzie

 C- ok, tu wiadomo ze przez samo nazwisko Hakeem będzie zawsze wyżej, ale tbh kogo by bolało te jego 53%eFG, niech se rzuca typ, niech se rzuca

potem masz Dirk (odjebanie Garnetta w PO) Hill(najlepszy SF/PF z ławki w tym drafcie), Amare (najlepsze OWS w lidze w tamtym sezonie), Yao(Yao to Yao, w tamtym sezonie radzil sobie z lekko post prime ONealem)Baron(już Camby wyjaśniał jaki miał impact)vs Odom, Mitchell, Arenas, Adebayo.

Także ten, powodzenia w bronieniu swoich przekonań, ja nie wchodzę w takie dyskusje i przepychanki na słowa, po prostu uważam ze Twoja opinia o Bulls nie jest zbyt miarodajna, ale być może wynikało to z mojego niepełnego opisu, żałuje ze nie mogłem go rozwinąć ale raz ze nie miałem na to czasu, a dwa przekonania ze coś to zmieni, bo o ile format tutaj wymyślony uważam za bardzo fajny, to niestety ale nie dało się uciec od brania pod uwagę renomy graczy z późniejszych lat, ja się cieszę ze top2 zespoły tego draftu dały na top2 pozycjach właśnie ten zbudowany przeze mnie :) i nie mam zielonego pojęcia jakiego Ty fitu oczekiwałeś do Wade, gdzie dostał topowych graczy budujących spacing (Lillard-George-Nowitzki) plus typa który kończy wszystko pod obręczą (Kemp) plus zajebista ławkę która dalej jest połączeniem obrony i ataku w równym stopniu :) Ale ok, szanuje zdanie każdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

SG- Wase vs McGrady- nie wiem za bardzo co tu porównywać, typa który zdobył tytuł jako pierwsza opcja do gracza który nie przeszedł nigdy 1 rundy w PO

 

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

ile format tutaj wymyślony uważam za bardzo fajny, to niestety ale nie dało się uciec od brania pod uwagę renomy graczy z późniejszych lat

Czy właśnie dokonując porównania nie zrobiłeś tego samego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

 

Czy właśnie dokonując porównania nie zrobiłeś tego samego?

hmm wydaje mi się ze porównałem Wade do McGradyego w wybranych latach (Tracyemu nawet dodałem 10 późniejszych sezonów)- i by hyc zupełnie szczerym ja bardzo wysoko miałem McGradyego w tym formacie, bo miał epicki RS, ale potem trach, rzeczywistość i pożegnanie z PO w 1 rundzie mimo prowadzenia 3:1 :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.