Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 Los Angeles Lakers - Reikai opis + dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie dosc krotko, bo mam brak mocy:

Zalozeniem bylo obudowanie Jordana tak, zeby mial:

A)Druga opcje, swietnego obronce, ale i playmakera (Tatum)
B ) Spacing (Tatum, Price, Sabonis, Holiday, ale takze i Marion bo przypominam ze dobrym poldystansem tez tworzysz spacing, nie musisz walic z 12 metrow przez rece, a Marion rzucal w moim sezonie powyzej sredniej ligowej, a od 16FT do 3P na 45%,  10-16 41%)
C) Mozliwosc grania szybko(Westbrook, Mark Price, Jordan, Tatum, Marion, ale i Diaw ze szkoly D'Antonigo,  Mourning to argubly najlepszy zestaw do biegania w drafcie)
D) Dobra obrone, bez ktorej nie bede mogl biegac. Moim najgorszym obronca jest Westbrook, ktory wedlug statow byl tylko na lekkim minusie w DRPM(-0.53). Przezyje.
E) Graczy, ktorzy grali w PO w wybranych sezonach i dobrze sie w nich pokazali, tu praktycznie w wiekszosci udalo sie to spelnic. Mark Price odpadl 3:2 z Jordanem robiac 21/7/3 na 57FG% i 42 3P% z jakims absurdalnym 137 ORTG. Tatum doszedl do finalow vs Warriors i pojechal Duranta i Giannisa. Sabonis odpadl 3:2 z 96 Jazz, robiac 23/10/2 i rzucal za 3 na 56% :] Grajac 35 MPG dodam, wiec prosze nie uzywac argumentu o c***owej kondycji.Mourning jako rookie pojechal past prime McHale robiac 24/10 i 4 bloki na mecz, w drugiej rundzie dostal od 93 Knicks 4:1, ale gral przeciwko  Ewingowi i zrobil jako rookie 24/10/3 bloki. No wstydu nie zrobil zdecydowanie. Westbrook? Doszedl do finalu vs Lebron w ktorych zrobil 27/6/6. Marion 15/8 w wieku 22 lat w PO vs Kings, w regularnym robil 17/11/8. Holidaya w PO nie bylo, w regularnym 18/8/4 i 37% za 3. No i moj steal, ktory poszedl z ostatnim pickiem nie wiem jakim cudem - Diaw. 18/6/6 w pierwszej rundzie vs Lakers, 14/6/6 w drugiej vs Clippers i w finalach konferencji przeciwko Spurs 24/8/3.
F) Chcialem miec team, ktory moze grac roznie i dostosowuje sie do rywali. Moge grac bigball z Matkiem(Sabonis na C, Mourning na PF. Przypominam jak bardzo mobilny byl mlody Alonzo). Moge grac smallball z Diawem, ktory 46% swojego czasu w wybranym przeze mnie sezonie gral wlasnie na centrze. Moge grac Mourningiem na C i otoczyc to strzelcami. Moge biegac tak, ze nikt mnie nie dogoni.
G) Mam swietnych kreatorow, w sumie nie mam slabego podajacego w skladzie. Tatum, Price, Sabonis, Holiday, Marion, Diaw, Westbrook. Kazdy z nich swietnie kreuje(jak Sabonis podawal do swoich ziomeczkow, to Jokic na chleb mowil pep)
H)A nie wspomnialem nawet o samym MJ, ktory wcisnal w tych PO 63 pkt Celtics i w zasadzie to ten jego sezon byl poczatkiem wejscia na polke wyzej(wystarczy spytac samego Jordana ile zmienil Collins u niego, polecam Last Dance nooby xD), Phil i trojkaty oraz erekcja Pippena to byl pozniejszy etap i jeszcze inny level, ale Jordan niszczyl juz od Collinsa. Spytajcie z reszta Birda, on gral przeciwko czarnemu Jezusowi w tej serii
 

  Cytat

“I didn’t think anyone was capable of doing what Michael has done to us,” marveled Celtics ace Larry Bird. “He is the most exciting, awesome player in the game today. I think it’s just God disguised as Michael Jordan.”


Podsumowujac, prawie wchodzacy w prime GOAT, ktory pewnie bedzie cisniety BO TO JORDAN PRZED TRUJKONTAMI !11!!1!, tylko ten Jordan rozpierdalal Celtics grajac z jakimis woznymi, jeden z lepszych PO runow jesli chodzi o wykoszenie konkurentow i gra po obu stronach parkietu(Tatum), swietni obroncy, kreatorzy, spacing, mozliwosc grania na roznych pozycjach, wkurwiajace typki(Marion, Diaw, Jrue), shotblocking(Mourning z 4 i 3 blokami na mecz w PO, w RS z reszta tez 3.5). No nie bardzo jest o co sie przyczepic TBH.

Lineupy zalezy od przeciwnika, oczywiscie Jordan i Tatum w S5, tak samo jak Mark Price. Potem reszta juz zalezy z kim gram i jakie sa matchupy. Wiadomo, vs Sylvinho wychodze Sabonisem i Mourningiem. Z Julkiem juz nie musze. Mam na tyle mobilny sklad, ze moge sie dostosowac do kazdego.Westbrook jest moim 6th manem i robi gnoj. Jrue gra z nim na SG i przejmuje tego lepszego do obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.