Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 Miami Heat - Kolner opis + dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Koelner – Miami Heat 
LeBron James 07/08
Anfernee Hardaway 94/95
Joel Embiid 17/18
Jaylen Brown 19/20
Ray Allen 98/99
Jarren Jackson Jr 21/22
Jason Kidd 95/96
Karl Anthony Towns 17/18
Luol Deng 06/07

Koncepcja budowania zespołu:

Nr 1 wybór padł na LeBrona Jamesa. Wybór całkowicie naturalny z racji tego, że LeBron był już w prime, miał za sobą finał NBA i ciągną wóz z węglem mająć w s5 Ilgauskasa,Bena Wallace, Delonte Westa i Szczerbiaka a na ławce Gibsona, Varejao, Pavlovicia, Joe Smitha. Z tym składem przegrał 3-4 z przyszłymi mistrzami NBA, którzy odprawili Lakers Kobe Brytanta 4-2. De facto seria Cavs-Celtics była przedwczesnym finałem. Dla przypomnienia przeciwko najlepszej obronie w NBA ( 1 drtg ) LBJ notował 27/6/7. Do LeBrona patrząć na jego późniejsze sukcesy potrzebowałem defensu oraz spacingu i…. odciążenie od playmakingu tak jak miał to z Wadem czy Irvingiem. Odciążenie daje mu Penny, Kidd, spacing dają Embidd, Jackson, Allen, Brown, KAT oraz dołożyłem istotną obronę jak na all-time draft czyli oprócz może słabszego w def KAT i Ray Allena wszyscy są bardzo dobrymi obrońcami a na pewno nie dziurami w obronie. Budowałem atletyczny skład LeBron to 206 cm, Penny 201 cm,  Embiid 213 cm, Brown 198 cm, Allen 196 cm, Jackson 211cm , Kidd 193 cm, KAT 211cm , Deng 206cm. Szukam missmatchów tak jak gra się dzisiaj, każdy słabszy niższy przeciwnik będzie niszczony.

Atak

1.      LeBron jako główna opcja. Drive and kick, pop outy z Embiddem oraz Jacksonem, szukanie shooterów oraz przestrzeni oraz wykorzystanie drivów LeBrona na przewadze z czego będą korzystać także zawodnicy z first stepem jak Penny, Brown, Kidd.

2.      Penny przy piłce to gra inside-outside z Embiddem, pop outy z Jacksonem oraz KATEM.

3.      Kidd wchodzący z ławki tak samo jak Penny.

Obrona

Mam pod koszem Embidda oraz all-time def Jacksona. Mam centymetry, długie ręcę i szybkie ciała. Słabszym obrońcą jest KAT dlatego przy kozakach shaqowych u przeciwników gram mniej KATem tylko aby ich wyciągnąć z pod kosza i męczyć w ataku. NA SF LeBron, Deng , Brown dają mi clamps.

KATA i Allena ukrywam na gamoniach i wykorzystuje ich bardziej w celu przyspieszenia ataku w smallballu i dlatego nie grają nigdy razem.

Opis graczy

LeBron James – ówczesny król strzelców, trzeci najlepszy orapm w lidze, 5 ogólny.

Lebron James 45 Pts vs celtics ECSF 2008 GAME 7 HD - YouTube

Penny – taki krótki opis aby ludzie, którzy nie pamiętają Pennyego J In Shaq's absence, Penny would lead Orlando to a roaring 17-5 start (63 win pace over a full 82 game season).

 

Penny's stats: 26.4 PPG 5.3 RPG 6.8 APG 2.0 SPG 0.9 BPG 62.2 TS%

Penny's best games: 42-8-8 with 5 steals on 70.5 TS% in a triple OT win against New Jersey 36-4-5-4-2 on 82 TS% in a 6 point win over Chicago, handing them one of their 10 losses all season!!! 38 pts on 75.5 TS% in a 9 point win against the Clippers

This is really meant to be a Penny Hardaway appreciation post just because if it weren't for those darn knees, he would have 100% gone down as one of the best guards of all time, especially when he was doing things like this in just his 3rd NBA season. He had it all too: a smooth jumper from the mid-range and from 3, a really polished post game that he could use to punish opposing guards, a natural passing gift, and versatile, "swiss army knife" type defense. Where do you think he'd rank among the best guards to ever do it if he was never plagued by knee problems?

Oczywiście Penny jest wzięty z sezonu wcześniej gdy grali w finale. J

Joel Embidd- do LeBrona potrzeba centra z def oraz range. 23/14 z PO mając obok siebie na 4 Saricia.

Jaylen Brown – idealny do zawodników ,którzy grają z piłką ( LeBron i Penny ) , będzie spełniał swoją rolę , to jest ten Jaylyn z sezonu w bańce.  Pasuje do all-time jako s5.22  pkt 7 zb TS%59 38% za trzy bravo!

Ray Allen – w PO miał 22 pkt 7 zb 4 ast i 47% za trzy. Jeszcze dynamiczny Ray Allen po konkursach wsadów oraz z świetną trójką daje mi range.

Jarren Jackson Jr – zeszłoroczny Jackson z all-team def. Grizzlies bez Jo Moranta a z nim mieli 18-2 i on był ojcem sukcesu zeszłorocznych grizzlies. Trzyma def , dużo blokuj oraz przechwytuje jak na wysokiego plus trafia za trzy 32%.

Jason Kidd – steal draftu. Grał w najlepszym All-star game ever 1996  idealnie jako backup dla LeBrona oraz Penny, jeszcze młody przed kontuzją ,penetrujący rzucający za trzy , biegający do kontry, widowiskowy , prawie 10 asyst na mecz. Miód i orzeszki

Karl Anthony Towns – wysoki z 42% za trzy , deska 12 . łatwo zatuszować jego słabości w tym składzie. Ówczesny allstar oraz allnba.

Luol Deng – super jako role player, nie potrzebuje piłki, dobrze pobroni, swingman mogący grać od 2-4.

Rotacja

Penny- Brown- LeBron- Jackson Embiid

Allen na 2

Kidd na 1 i 2

KAT na 5 i 4

Deng 3 i 4 ewentualnie 2 jako plaster

Small ball

Penny Allen Brown LeBron Embiid/Jackson

Słabe strony:

- obrona KAT  i Allen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.