Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Koelner napisał:

@matek i @P_M doceniam Wasze głosy i miałem zawsze wrażenie, że w dyskusjach na forum mamy dość zbieżne spojrzenie na basket. 

U mnie nie wygrałeś, więc jakiś babolec :)

Moje głosy wyglądały tak i starałem się dość obiektywnie na to spojrzeć, najtrudniej było z top 4 mecze kazdy z kazdym musiałem zrobić i zobaczyć kto ma ile punktów:

BMF
matek
Koelner
julekstep
Reikai
Blackmagic
Sylvinho
Qcin
LAF

 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

U mnie nie wygrałeś, więc jakiś babolec :)

Drugie miejsce jest jak najbardziej ok. U mnie byłbyś wyżej ale niestety zaryzykowałeś dość „starym” składem i jak najnormalniej trudno było mi ich sobie wyobrazić. 

1 minutę temu, fluber napisał:

Jak wbijecie 10 tysięcy lajków to robię następny atf!

Dawajcie 100 tys to pokaże nam cycki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Drugie miejsce jest jak najbardziej ok. U mnie byłbyś wyżej ale niestety zaryzykowałeś dość „starym” składem i jak najnormalniej trudno było mi ich sobie wyobrazić. 

byłeś trzeci, przegrałeś matchup z matkiem :) co ciekawe, najtrudniej bylo rozstrzygnac mi pojedynek matek vs julek, czy julek rozstrzela matka z dystansu, czy matek zabije pod koszem julka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

byłeś trzeci, przegrałeś matchup z matkiem :) co ciekawe, najtrudniej bylo rozstrzygnac mi pojedynek matek vs julek, czy julek rozstrzela matka z dystansu, czy matek zabije pod koszem julka :)

To chyba komisz coś źle wkleił w pierwszym poście.

2 minuty temu, agresywnychomik napisał:

Sugerujesz że może miec konto na only**s? xD

Wszystko zrobi dla fame’u!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agresywnychomik napisał:

@Qcin_69 dzięki za przypomnienie dlaczego nie gram w beGM itp.

Bo jesteś zbyt agresywny? 😉

A tak na serio to zapraszamy, tylko nie można się za bardzo przejmować i jest ok 🙂

By nie było nie w temacie.

Dzięki, miło się czytało dyskusje na wysokim poziomie, ja niestety za mało czasu (i merytoryki) by nawet zagłosować. Róbcie następne! 

Jedyny problem w atfach mam z łączeniem dwóch epok, które dzieli rzut za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:

Dziękuje za 3 miejsce i gratuluje @julekstep i @BMF pokonania mnie w honorowej walce. @Gregorius dziękuje za docenianie!

Chyba najbardziej mi się twój team podobał. Choć po czasie powiem że przeceniłem Allena i prawdopodobnie teraz dałbym Ciebie na drugim miejscu. Ale ogólnie myślę że niektórym brakło wyobraźni jak mógł wyglądać Twój atak. 

3 godziny temu, BMF napisał:

CP3-Dwight to podobny poziom (odrzucając reputację i to, co działo się później z ich karierami, bo wybrane sezony to ich peak) do pary młody Magic-DRob

nie wiem co się stało ale o ile pamiętam Twoje posty z przed roku czy dwóch i zgadzałem się z nimi w 99% tak teraz rzadko w ogóle się zgadzam. O ile Paul to był super steal i w innych drużynach wolałbym go od Magica to Robinson był najlepszym (top2) środkowym w obronie. I o ile DH mógł być zbliżony (ale jednak gorszy) to różnica w ataku jest sporo (mimo braku jakiś specjalnego znaku firmowego) na korzyść DRoba. A szybki atak Magic, Barkley ,D Rob to musiało by być coś pięknego. Szkoda tylko picku 36 i 45. To zadecydowało o  braku zwycięstwa. Od Love było wielu lepszych graczy z pozycji 4/5 ,a mając już Magica trzeba było szukać nowoczesnego SG/SF do pierwszej piątki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gregorius napisał:

nie wiem co się stało ale o ile pamiętam Twoje posty z przed roku czy dwóch i zgadzałem się z nimi w 99% tak teraz rzadko w ogóle się zgadzam.

Non stop się rozwijam. ;]]]]

22 minuty temu, Gregorius napisał:

I o ile DH mógł być zbliżony (ale jednak gorszy) to różnica w ataku jest sporo (mimo braku jakiś specjalnego znaku firmowego) na korzyść DRoba.

Myślę, że peak Dwight i rookie Robinson byli bardzo porównywalni po obu stronach parkietu. Potem Robinson stał się lepszy, a Dwight tylko gorszy, i gorszy, ale takie uroki tej zabawy. Trudno ignorować, że Dwight miał 4y span, gdzie był wśród top5 graczy ligi, top2 najlepszych obrońców i finały na koncie w wybranym sezonie. 

I znowu, jak ktoś woli Robinsona, to spoko, ja jedynie stawiam tezę, że poziom top2 wyborów jest bardzo wyrównany, dlatego ten ATF był najbardziej ,,pure'' (nie tylko dlatego, że podobno wygrałem, he he ;]) ze wszystkich. Ostatnio RappaR wziął peak Jordana, dołożył obrońców i wygrał w cuglach (co nie jest zarzutem ocw), potem zrobiłem to ja z Shaqiem - tutaj nikt nie miał przewagi na bazie dwóch pierwszych picków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mnie już parę osób atakuje i informuje o chęci udziału w kolejnym ATF, to tak tylko testowo sprawdzę, czy są chętni na zrobienie kolejnego ATF ( na tych samych zasadach tylko z innym ograniczeniem, myślę, że mam dobry pomysł, teraz)

Bez opisów ( jedynie będę chciał, żeby wrzucić staty z wybranych sezonów swoich graczy i to wszystko, najlepiej po prostu draftując)

Jeżeli zbierze się znowu te minimum 10 osób, to możemy to pociągnąć ( chociaż boję się, że się to przeje, ale może jeszcze ten lekko martwy okres w NBA przed PO pociągniemy)

Zatem dajcie znać, kto byłby wstępnie chętny i chciał się od razu odkuć, zapraszam też głosujących, jak macie jeszcze kogoś to się nie krępujcie poinformować: @ignazz @MarcusCamby @Gregorius @agresywnychomik @BMF @julekstep @Koelner @Sylvinho. @P_M @Reikai @blackmagic @Qcin_69 @LAF @matek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.