Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

CP3-Dwight to podobny poziom (odrzucając reputację i to, co działo się później z ich karierami, bo wybrane sezony to ich peak) do pary młody Magic-DRob, a zajęli ostatnie miejsce. :) 

Można kogoś lubić bardziej, ale generalnie tutaj nikt nie jest w stanie argumentować o swojej wyższości na bazie top2 picków, dlatego ten ATF jest taki legit. 

(chyba, że @julekstepwygra, wtedy wiadomo, ze do zaorania xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

dalej nie było szczególnie lepiej

No tak, ilu MVP było wziętych w tym ATF? Ja wyrwałem swojego w czwartej rundzie. 

Artesta szybko wziąłem z DPOTY sezonu, bo wiek 24 widniał w bbref. Okazało się, że machnąłem się o sezon, to nic. Jak pisałem w czasie draftu - nie będę jak pizda wycofywał się z już puszczonych picków.

Dzięki @Koelner, wiesz co dobre. U mnie byłeś drugi, z takim samym bilansem, jak lider. 

18 minut temu, julekstep napisał:

no bo tworzenie opisów nie ma sensu :) 

A do mnie się przypierdalasz od miesiąca, że to olałem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

CP3-Dwight to podobny poziom (odrzucając reputację i to, co działo się później z ich karierami, bo wybrane sezony to ich peak) do pary młody Magic-DRob, a zajęli ostatnie miejsce. :) 

Można kogoś lubić bardziej, ale generalnie tutaj nikt nie jest w stanie argumentować o swojej wyższości na bazie top2 picków, dlatego ten ATF jest taki legit. 

(chyba, że @julekstepwygra, wtedy wiadomo, ze do zaorania xD)

Ale LAF nie przegrał ze względu na osobę Dwighta i CP3, tylko faktu że połowa jego składu w ogóle nie powinna pójść w drafcie. 

Ten Kyle Korver wybrany przez kogokolwiek innego uznałbym za trolling. 

A LAF tak źle wybierał, że Korver tam nawet został ustawiony w roli startera. Korver, który w tamtym momencie był przeciętnym rolsem z ławki, a większość nawet z ławki ma graczy z impactem all-star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Nie było strategii. Nie odnotowałem, że pierwszy i ostatni pick się nie liczy.

Mimo wszystko zabawnie wygląda, że wygrałeś z Sylvinho o punkt wrzucając go na ostatnie miejsce w głosowaniu ( nawet jeżeli, żeby Cię wyprzedził musiałbyś go dać minimum na 5 miejsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale LAF nie przegrał ze względu na osobę Dwighta i CP3, tylko faktu że połowa jego składu w ogóle nie powinna pójść w drafcie. 

O tym piszę, poziom pod względem top2 w tym formacie jest tak wyrównany, że pierwsza osoba ma podobną 1-2 opcję jak ostatnia, więc nie rozumiem pretensji o niedocenienie pary Magic-DRob: wszędzie decydowały późniejsze wybory. Różnice między U-24 wymiataczami to szczęście w drafcie (np. dostanie top3 gracza alltime w prime na starcie), a nie różnice w impakcie.

Co najwyżej można stawiać tezę, że bardziej opłacało się późne wybory mieć, ale znowu, Magic poszedł chyba z #6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mimo wszystko zabawnie wygląda, że wygrałeś z Sylvinho o punkt wrzucając go na ostatnie miejsce w głosowaniu ( nawet jeżeli, żeby Cię wyprzedził musiałbyś go dać minimum na 5 miejsce)

Sylvinho powinien być ostatni tak jak zagłosowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.