Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

no jak widzisz nie do końca, ja brałem twój przykład z Lebrona jako ostatni sezon i zobaczyłem jaki był jego wiek i analogicznie patrzyłem na resztę, żeby wiek rocznikowo był under 24 i wydawało mi się to sensowne.

No przecież już Reikai wziął Jordana na tej zasadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

wątpię by poszedł, po wyborach widać przecież ze do tej pory szły głównie medialne nazwiska, ale ja czekam aż przybędzie tu mój przyjaciel @MarcusCamby i przypomni gawiedzi jak zajebisty był to rok w wykonaniu Wade’a!

Ciężko ocenić mi to w tym formacie zabawy, nie robiąc żadnego researchu. Na pewno nie był to najlepszy sezon w karierze Wade, ale zastanawiam się też jaka może być garstka graczy, których prime przypadł na wiek under 24.

Pick tak na pierwszy rzut oka wygląda zacnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matek napisał:

k****, po prostu żeby uprościć i skończyć z kalkulowaniem oraz dyskusjami, przyjmijmy, że jeśli na bbref w kolumnie Age jest 24, to można brać grajka, a jeśli w tej kolumnie mamy przy sezonie 25, to cześć. Proste rozwiązanie. 

https://www.basketball-reference.com/players/o/onealsh01.html

no w c*** zajebisty pomysł, wchodzisz w sezon 96/97 wg twojej logiki, a tam w game logu na koniec sezonu widzisz 25 lat i 67 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matek napisał:

Bo tak będzie nieskończone pi****lenie nt roczników jak w temacie o religiach lub o remoncie, zamiast skupić się na wyborach. 

Br bodaj 1 lutego ma zmianę wieku. Dlatego ustawiłem rocznik żeby nie było dziwnego kombinowania. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

u nas opisami zajmuje się Laf, chyba ze LBS pomoże 

A kto zrobi opis lafa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.