Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

  • matek przypiął/eła ten temat
4 minuty temu, P_M napisał:

@fluber

 czy ten sezon Wade'a jest legit jezeli chodzi o zasady, bo ma tam 24+ i czy w związku z tym w razie czego mogę wybrać sezon Magic 83/84

 

2 minuty temu, julekstep napisał:

ofc nie jest xD

@blackmagic nie pickuj jeszcze bo @Qcin_69 cos zjebal jak zwykle xDDD

Jest. 

A ostatni sezon magica wybrałeś. 

Przecież w zasadach jest drukowanymi ROCZNIKOWO. 

@Qcin_69 wybrał poprawnie. Teraz @blackmagic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Jest. 

A ostatni sezon magica wybrałeś. 

Przecież w zasadach jest drukowanymi ROCZNIKOWO. 

@Qcin_69 wybrał poprawnie. Teraz @blackmagic

To nie kumam, bo Lebron w sezonie 08/09 ma na koniec sezonu w ostatnim meczu 24 lata i 151dni ( a podales, ze 07/08 to ostatni jego sezon), a D-Wade w 05/06 ma 24 i 154 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

To nie kumam, bo Lebron w sezonie 08/09 ma na koniec sezonu w ostatnim meczu 24 lata i 151dni ( a podales, ze 07/08 to ostatni jego sezon), a D-Wade w 05/06 ma 24 i 154 dni...

Zawodnik urodzony w roku 1990 ma jako ostatni brany pod uwagę sezon który kończy się w 2014 roku. Niezależnie czy urodził się w styczniu czy w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

To nie kumam, bo Lebron w sezonie 08/09 ma na koniec sezonu w ostatnim meczu 24 lata i 151dni ( a podales, ze 07/08 to ostatni jego sezon), a D-Wade w 05/06 ma 24 i 154 dni...

odejmuj rok urodzenia od roku w ktorym sie sezon konczy - jak bedzie 24 albo mniej to git

tez myslalem ze jest jak piszesz ale widac fluber chce promowac ludzi urodzonych w styczniu itp :P

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

kierowałem się wiekiem w bo ref, ale cieszę się ze z 7 pozwoliliście mi wybrać gracza którego brałbym tez z 1!

japa tankerze

masz  i tak na wejsciu minus 10 punktow za wrodzony brak kultury organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zawodnik urodzony w roku 1990 ma jako ostatni brany pod uwagę sezon który kończy się w 2014 roku. Niezależnie czy urodził się w styczniu czy w grudniu

No troszku słabo, bo w tej sytuacji, to Wade w tych warunkach mógł być top 3 pickiem, nie wiem czy reszta wiedziała, ale jeżeli tak to Qcin ładny steal, co prawda i tak nie zmieniłbym decyzji z Magica, ale taki CP3 to wygląda mizernie.

2 minuty temu, julekstep napisał:

tez myslalem ze jest jak piszesz ale widac fluber chce promowac ludzi urodzonych w styczniu itp :P

No właśnie to dla mnie trochę słabe, under 24 to under 24, przekraczasz w danym sezonie 24 to sezon nie powinien być brany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

No troszku słabo, bo w tej sytuacji, to Wade w tych warunkach mógł być top 3 pickiem, nie wiem czy reszta wiedziała, ale jeżeli tak to Qcin ładny steal, co prawda i tak nie zmieniłbym decyzji z Magica, ale taki CP3 to wygląda mizernie.

Myślałem że poniższy zapis jest jednoznaczny:

drafcie będziemy mogli wybierać wyłącznie zawodników, którzy ROCZNIKOWO w roku, w którym sezon się kończy mają maksymalnie 24 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

odejmuj rok urodzenia od roku w ktorym sie sezon konczy - jak bedzie 24 albo mniej to git

tez myslalem ze jest jak piszesz ale widac fluber chce promowac ludzi urodzonych w styczniu itp :P

japa tankerze

masz  i tak na wejsciu minus 10 punktow za wrodzony brak kultury organizacji

OHO bolą wielkie Bulls widzę! 

1 minutę temu, P_M napisał:

No troszku słabo, bo w tej sytuacji, to Wade w tych warunkach mógł być top 3 pickiem, nie wiem czy reszta wiedziała, ale jeżeli tak to Qcin ładny steal, co prawda i tak nie zmieniłbym decyzji z Magica, ale taki CP3 to wygląda mizernie.

wątpię by poszedł, po wyborach widać przecież ze do tej pory szły głównie medialne nazwiska, ale ja czekam aż przybędzie tu mój przyjaciel @MarcusCamby i przypomni gawiedzi jak zajebisty był to rok w wykonaniu Wade’a!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Myślałem że poniższy zapis jest jednoznaczny:

drafcie będziemy mogli wybierać wyłącznie zawodników, którzy ROCZNIKOWO w roku, w którym sezon się kończy mają maksymalnie 24 lata

no jak widzisz nie do końca, ja brałem twój przykład z Lebrona jako ostatni sezon i zobaczyłem jaki był jego wiek i analogicznie patrzyłem na resztę, żeby wiek rocznikowo był under 24 i wydawało mi się to sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.