Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.01.2023 o 12:11, P_M napisał:

@Koelner już zapomniałeś, że Penny nie dostaje miłosci na tym forum? pick fajny, ale do LBJ'a?

teraz wiesz dlaczego był wzięty. w alltime bez ograniczeń faktycznie mógłby być to problem ale patrząc na rostery ewidentnie widać dużo ballhogów, mniej passerów co jest czymś naturalnym dla młodych graczy under24 a lebronowi i pennyemu nie można odmówić grania zespołowego, dlatego ten niby lolkowy wybór Chrisa Paula broni się bardzo mocno. drugi problem że w tym roczniku jeszcze nie ma zadaniowców więc ciężko wziąć kozaka 3xd czy def anchora. ciekawy draft dla wyobraźni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

A ja się zastanawiam, jaka jest różnica w poziomie między 24 letnim Artestem, a 24-letnim Iguodalą.

Artest był w tym wieku lepszy m grajkiem, w ataku już był opcją a w obronie game changerem ( chociaż chyba rok później ) . Artest wtedy mógł też spokojnie kryć 2/3 a nawet wolne 1 a Andre raczej 3 w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

A ja się zastanawiam, jaka jest różnica w poziomie między 24 letnim Artestem, a 24-letnim Iguodalą.

Iguodala był dobrym obrońcą grającą pierwsza opcję w ataku, inny gracz niż parę lat później, myślałem o nim, ale trzeba byłoby wciskać sporo kitu. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Artest był w tym wieku lepszy m grajkiem, w ataku już był opcją a w obronie game changerem ( chociaż chyba rok później ) . Artest wtedy mógł też spokojnie kryć 2/3 a nawet wolne 1 a Andre raczej 3 w górę

Nawet patrząc na suche liczby to Artest robił 15,5 punktu na poziomie TS% Westbrooka w tamtym sezonie.

I rok później faktycznie był dużo lepszy

Ale to już @BMF o tym wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

Nosz 

Rozważałem Iggy , ale to nie była jego wersja prime więc odpuściłem. Bam też miał być , ale jako rezerwowy center to gdzieś 8/9 wybór. 

czemu nie była to jego wersja prime?

fizyczny prime, jako lider i b.fajny two-way grajek wprowadził słabiutkich 76ers do PO -> tam już sobie nie poradził - ale jednak Philly trafiła na ciągle mocnych Pistons więc to raczej nie dziwi

 

imho to właśnie mój kolejny grajek (po KJ, AK i Sprewellu) który jest w ścisłym prime (pozostała trójka jest tuż przed*, gdzie Kawhi jest i tak w prime 'defensywnym')

 

* tzn co do Doncicia to nie wiemy, ale ta wersja i tak jest zajebista :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu trochę dziwnych na moje oko picków, które wg mnie poszły albo za wcześnie ( właśnie wspomniany Artest, McGrady, Sabonis LaMelo, Brown Love) albo za późno ( Carter, Thomas, Hill). Ale to może po prostu moje preferencje albo zaburzony obraz poziomu gracza z tamtego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Koelner napisał:

Artest był w tym wieku lepszy m grajkiem, w ataku już był opcją a w obronie game changerem ( chociaż chyba rok później ) . Artest wtedy mógł też spokojnie kryć 2/3 a nawet wolne 1 a Andre raczej 3 w górę

lol -> w ataku to akurat niebo a ziemia na korzyść Iggiego (zarówno jeśli chodzi o scoring jak i playmaking)

w obronie wiadomo - Artest topka, ale Iggy też daje radę (ot kolejny element mojej ośmiornicy)

Teraz, matek napisał:

@julekstep

Prime Samaki Waler pod kosz?

pls - przecież w 80's i 90's jest pełno kołków różnej maści, to nie będzie problem :)  (ale tak - zdradzę swoją strategię -> dwa ostatnie picki to pewnie będą wysocy :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.