Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 lista chętnych + zasady


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, P_M napisał:

@flubermamy 10 osób ja bym leciał z tym, więcej nie będzie a i tak najlepiej żeby grały osoby mocno zadeklarowane. 

Ok, zaczekajmy do końca dnia i jutro założę odpowiednie tematy. 

2 godziny temu, julekstep napisał:

i jedna tabelka zamiast pucharów i h2h! :P 

Mógłbyś rozwinąć, jak wg Twojej koncepcji by to dokładnie wyglądało? Bo drabinka pucharowa już wiemy że odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ok, zaczekajmy do końca dnia i jutro założę odpowiednie tematy. 

Mógłbyś rozwinąć, jak wg Twojej koncepcji by to dokładnie wyglądało? Bo drabinka pucharowa już wiemy że odpada

no każdy na koniec robi 'ligową tabelę' ekip (bez uwzględnienia swojej - można przyjąć że z automatu każdy daje sobie max punktów) gdzie im wyższe miejsce danej ekipy tym więcej punktów -> potem się to sumuje i wychodzi jedna tabelka decydująca o pozycjach

optymalnie każdy słałby te tabelki do Ciebie a Ty byś na koniec opublikował (żeby nie robić kalkulacji w stylu 'a przesunę tego gamonia miejsce niżej to w overallu sam podskoczę' xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no każdy na koniec robi 'ligową tabelę' ekip (bez uwzględnienia swojej - można przyjąć że z automatu każdy daje sobie max punktów) gdzie im wyższe miejsce danej ekipy tym więcej punktów -> potem się to sumuje i wychodzi jedna tabelka decydująca o pozycjach

Ok, czy tabelka jest co 1 punkt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał jeszcze na 16 osób tak jak pisałem pierwotnie fluber, ten format ma duży potencjał, bo tutaj posiadanie Jordana czy LeBrona nie jest wcale dużym handicapem względem posiadania CP3 (jeśli w ogóle). 

 

Ale wszelkie rozbudowane fazy po drafcie skończą się na niczym tak z doświadczenia. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BMF napisał:

Ja bym poczekał jeszcze na 16 osób tak jak pisałem pierwotnie fluber, ten format ma duży potencjał, bo tutaj posiadanie Jordana czy LeBrona nie jest wcale dużym handicapem względem posiadania CP3 (jeśli w ogóle). 

 

Ale wszelkie rozbudowane fazy po drafcie skończą się na niczym tak z doświadczenia. ;] 

Jako, że od wczoraj nie pojawił się nikt nowy, założyłem temat z draftem.  Nie ma co czekać, a weekend to dobry moment na wystartowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek przypiął/eła ten temat
  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.