Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 lista chętnych + zasady


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Parę osób w różnych wątkach wspominało o tęsknocie za ATF. Pomyślałem, że póki play-offs się jeszcze nie zaczynają, to może byliby chętni na taką grę. Mam wrażenie, że formuła się mocno oklepała, więc postanowiłem ją trochę urozmaicić, żeby było trudniej i może ciekawiej? Jeżeli nie będzie chętnych to mówi się trudno. Plan jest następujący:

1. Gramy na 10 drużyn.  Każdy przy zgłoszeniu wybiera od razu swój team.

2. Draft wężyk systemem: ABBABABAB. Wybieramy po 9 zawodników do zespołu. 

3. Zwycięzcę wyłonimy za pomocą głosowania. Każdy będzie ustalał kolejność od 1 zespołu do ostatniego. Za 1 miejsce będzie 9 punktów za ostatnie 1 punkt ( bez swojego teamu na liście). Wygra drużyna z największą liczbą punktów po odrzuceniu 2 skrajnych głosów ( najmniejszej i największej otrzymanej liczby punktów)

4. Najważniejsze urozmaicenie: w drafcie będziemy mogli wybierać wyłącznie zawodników, którzy ROCZNIKOWO w roku, w którym sezon się kończy mają maksymalnie 24 lata ( przykładowo ostatni sezon LeBrona, który się kwalifikuje to 2007/2008) albo są starsi, ale jest to ich pierwszy sezon w NBA np. można wybrać Pablo Prigioniego z sezonu 12/13)

5. Wybieramy tylko jeden sezon. Zawodnik musi zagrać przynajmniej połowę meczów w tym wybranym sezonie.

6. Zawodnicy jeżeli spełniają warunek z punktu 5, traktujemy ich jako zdrowych.

7. Pierwszy sezon z którego możemy wybierać to sezon 80/81

Żeby nie zginęło, oznaczę tych, którzy grają tu w różne gry i może zechcą się pobawić. @RappaR @january @blackmagic @BMF @Koelner @Reikai @julekstep @karpik @Pablo81 @LAF @mac @Qcin_69 @lorak @ely3 @RonnieArtestics @P_M @ignazz @kcp78 @Jendras @Alonzo @Szulim @profésora @matiwrona @wiLQ @bulek @RDG2 @Principe @MarcusCamby @tangiers @Tecu @eMeS @kolader @SlaKB @Ashigaru @BiałaCzekolada2.0 @Wujek Wójcik @Sylvinho. @Roger @Krzemo @kuba2419 @gimmie @kahR @geniuz @SzuLcU @piotreksuper @Braveheart22 @bogans2 @Ice23 @matek @LeweBiodroSmoka @ozzy110 @ernie9005 @człowiek...morza @LONGER01 @evitacre @Regis @Eryko @shevcu @Raven2156 @ptak @MA23 @Kubbas @TryczekSzukarek @Benon @Robaq @The Game 85 @DRK @dannygd @memento1984 @Chytruz @KiTt @Grzechu @jordan20 @allen @rw30 @pdxpl @T+?%hZ<A<5ZZB~5L @Lucas @blackmagic @Geronimo @Me Myself and I @Przemus @Hoolifan @airmax

1. Reikai - Los Angeles Lakers

2. P_M - Boston Celtics

3. Sylvinho - Phoenix Suns

4. BMF - Charlotte Bobcats

5. Koelner - Miami Heat

6. LAF - Los Angeles Clippers

7. Qcin - Chicago Bulls

8. Matek -New Jersey Nets

9. Julekstep - Cincinnati Royals

10. Blackmagic - Minnesota Timberwolves

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

. Wybieramy tylko jeden sezon. Zawodnik musi zagrać przynajmniej połowę meczów w tym wybranym sezonie.

Count me in, ale tutaj trzeba sprecyzować. Bo ostatnio wybrałem Embida, który spełniał podobny warunek, ale potem usłyszałem, że na PO i tak by się połamał, więc nie liczą go jako w pełni zdrowego. Zatem czy spełnienie tego warunku oznacza, że traktujemy zawodnika jako full zdrowego bez pi****lenia potem, że w tym sezonie sie potem połamał... 

 

Celtics:)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

A mogę pyknąć

To dopisz zespół.

Teraz, P_M napisał:

Count me in, ale tutaj trzeba sprecyzować. Bo ostatnio wybrałem Embida, który spełniał podobny warunek, ale potem usłyszałem, że na PO i tak by się połamał, więc nie liczą go jako w pełni zdrowego. Zatem czy spełnienie tego warunku oznacza, że traktujemy zawodnika jako full zdrowego bez pi****lenia potem, że w tym sezonie sie potem połamał... 

Liczymy gracza w pełni zdrowego w momencie pojedynku i też prośba o wybranie zespołu. Więc Embiid się kwalifikuje ( ale tylko w sezonie 17/18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, P_M napisał:

 

Lakers :)

Spóźniłeś się z Lakers...

11 minut temu, BMF napisał:

Lepiej dać 75% rozegranych meczów w RS i PO, bo potem znowu będą jakieś Waltony. ;] No i sezon 80/81 wyklucza Birda. 

Wolę, żeby było większe pole wyboru, zwłaszcza jak będzą 32 zespoły. Tak, Bird tu nie zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Spóźniłeś się z Lakers...

Wolę, żeby było większe pole wyboru, zwłaszcza jak będzą 32 zespoły. Tak, Bird tu nie zagra.

Jeszcze kwestia wieku bo na bref tak jakby zaokraglaja w dół typu rocznik 80 a sezon 2004/2005 ( jego pierwszy sezon gry) i podają age 24 czy taki gracz wchodzi czy jednak rocznikowo ma 25? 

Nvm doczytałem jeszcze raz. Age 23 w bref to max co wybieramy ;)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

Jeszcze kwestia wieku bo na bref tak jakby zaokraglaja w dół typu rocznik 80 a sezon 2004/2005 ( jego pierwszy sezon gry) i podają age 24 czy taki gracz wchodzi czy jednak rocznikowo ma 25? 

Nvm doczytałem jeszcze raz. Age 23 w bref to max co wybieramy ;)

Najlepiej sprawdzić w którym roku gracz się urodził i tyle. 

Mamy już 10 osób, więc jest dużą szansa, że  ruszymy. 

54 minuty temu, julekstep napisał:

trochę nie podoba mi się jak bardzo rozwinięty jest pomysł na fazę post-draftową (a im bardziej to rozwinięte tym mniejsza szansa na dogranie gierki) ale trzeba trochę noobów poustawiać

Spodziewam się raczej 16 zespołów niż 32 więc w sumie to nie wyjdzie jakoś dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzuLcU napisał:

Dobrze rozumiem, że zasady tej gry polegają na "nawijaniu makaronu na uszy". I udowodnieniu że wybrany przeze mnie skład,  jest lepszy niż przeciwnika? 

Dokładnie tak, na koniec dostajesz garnek frustracji, który przełykasz przez najbliższe kilka tygodni klnąc pod nosem jacy to fachowcy i eksperci od siedmiu boleści na jedynym, sensownym, branżowym forum o NBA pierdolą głupoty odnośnie twoich zawodników i składu jaki skonstruowałeś. 

To wszystko można podsumować krótkim sloganem/jinglem McDonald's - para papapa  i'm lovin it :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, SzuLcU napisał:

Dobrze rozumiem, że zasady tej gry polegają na "nawijaniu makaronu na uszy". I udowodnieniu że wybrany przeze mnie skład,  jest lepszy niż przeciwnika? 

Każdy myśli, że ma zajebisty skład, potem się okazuje, że ze trzy osoby mają dobry i nie ma się do czego przyjebać, a reszta snowflake'ów się denerwuje, bo ludzie ich krytykują. ;] 

Nie wiem czemu akurat 80/81, ale dobre widełki wiekowe przynajmniej, rok przed MVP sezonami u Jordana i LeBrona. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzuLcU napisał:

Dobrze rozumiem, że zasady tej gry polegają na "nawijaniu makaronu na uszy". I udowodnieniu że wybrany przeze mnie skład,  jest lepszy niż przeciwnika? 

Koledzy wyjaśnili, więc... Zainteresowany? 

20 minut temu, BMF napisał:

 

Nie wiem czemu akurat 80/81, ale dobre widełki wiekowe przynajmniej, rok przed MVP sezonami u Jordana i LeBrona. ;] 

Szukałem czegoś co zmniejszy benefity wyboru z 1 Pickiem.

I starałem się trochę rozszerzyć okres pobierania bo wbrew pozorom może trochę brakować dobrych graczy w krótszym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek przypiął/eła ten temat
  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.