Skocz do zawartości

NBA Trade Deadline 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

też widziałem Serbów z Chorwatami w dobrej komitywie. Nie wiem na ile to zasada, a na ile przypadek, bo tylko jedną taką sytuację widziałem, ale wydaje mi się, że te nacje się raczej lubio niż nie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to głownie kwestia religii. 

Chorwacja jest chrzecijańska, Serbia róznie ale większość jest prawosławna, tam jeszcze częśc jest muzułmańska także podłoże to konfliktów to głównie religia. To tak jak w PL jak ktoś w rodzinie miał zaszłości z RUS lub DE to jakies tam konflitky mogą istnieć, ale to jednak w wiekszosci prosy, choć mentalnosc wybuchowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

też widziałem Serbów z Chorwatami w dobrej komitywie. Nie wiem na ile to zasada, a na ile przypadek, bo tylko jedną taką sytuację widziałem, ale wydaje mi się, że te nacje się raczej lubio niż nie

To zależy. Ci którzy mieszkali w Bośni to nadal mają kosę.. Ale teraz już wyrosło pokolenie , które wojnę zna z opowieści i dla nich to są mity zwłaszcza jak wspomniałem mieszakńców Splitu czy Belgradu. Nikt z ich rodziny nie walczył  i nie zginął

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Robaq napisał:

No to mamy to? Pytanie czym to opakują.

Chyba jeszcze nie, ale ciezko wyobrazic sobie inny scenariusz, Mavs nie wydaja sie zbyt chetni, a i oddac nie maja czego, bo za samo zrzucenie Bertansa powinni doplacic, a co dopiero traktowac to jako jakikolwiek asset. Suns?To chyba mrzonki.

btw jeszcze co do tego potencjalnego dealu, to Nets ladnie sa w stanie zaoszczedzic $$$, inna sprawa ze niekoniecznie moze to Duranta obchodzic.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vandebilt and beasly do Knicks - rozmowy się toczą. 

 

Kings po Thybulle i Plumlee - i chcą w deale wciąnąć Lena i Holmesa.

Podobno tez Hawks chcą Thybulle. i wszystko wskazuje na to ,ze chłop odejdzie z Philly przed deadlinem.

Pytanie co potrzebuje obecnie Philly?

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że chciałbym Irvinga w Dallas, ale też nie wiem skąd podejście że Lakers to murowani faworyci do jego pozyskania (bo Mavs nie mają assetow). Jeśli Nets nie chcą całkowicie rozbić drużyny, a dalej walczyć w PO to DFS, Spencer, Green (nawet Bullock) są dużo lepsi niż cokolwiek co mogą zaoferować Jeziorowcy. Tylko czy on pasuje do Dallas mentalnie? W systemie Kidda robiłby za lepszego Spencera, bo jego gra też opiera się na izolacji, więc to nie problem.

Koniec końców chyba bym go nie chciał ze względu na mental (ale jak założy tę koszulkę, dostaje czystą kartę i trzymam kciuki).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Phoenix tez bym nie skreślał szczególnie jakby w grę wchodziła wymiana z udziałem Aytona. Np. Irving + Claxton + Cam za Aytona + Crowder + Payne 

choc może chłopaki z Arizony już co nieco sobie wyjaśnili i nie ma tematu wymiany DA- ostatnio w końcu coś tam zaczęli grać. 

Simmons przez zasady nie może grac w druzynie z Aytonem, a i Claxtona Nets nie puszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czy mi się zdaje czy, biorąc pod uwagę jego zdrowie + takie sobie podejście do koszykówki jako takiej Irvingowi mało który poważny team zechce dać duży kontrakt latem (a Irving nie ukrywa, że chce maxa), więc też trudno oczekiwać, żeby ktoś oddał nawet jakąś poważną paczkę rolesów za pół roku gry?

Lakers to nie wiem, czy są poważnym zespołem, poza tym chętnie by się pozbyli Westbrook'a, więc może tam, ale Mavs za ważnych rolesów czy coś w tym stylu? w życiu 

 

więc pewnie trafi do Mavs skoro tak napisałem, nie takie numery NBA wywijała :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Phoenix tez bym nie skreślał szczególnie jakby w grę wchodziła wymiana z udziałem Aytona. Np. Irving + Claxton + Cam za Aytona + Crowder + Payne 

choc może chłopaki z Arizony już co nieco sobie wyjaśnili i nie ma tematu wymiany DA- ostatnio w końcu coś tam zaczęli grać. 

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Jakie zasady ? 

The Designated Rookie rule allows teams to sign players coming off of rookie contracts to a five-year extension rather than the typical four. A team can designate up to two rookies for such contracts, but there's a caveat: only one of them can be acquired by trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Mavs, to ja bym się trzymał z daleka od Kyriego. Lakers są zdesperowani i muszą maksymalizować short term, wiec jak gość wytrzyma nadchodzące PO (realistyczny scenariusz) albo nawet i jeszcze następny sezon (umiarkowanie optymistyczny scenariusz) bez żadnego odpału, to dla nich to jest dobra opcja i c*** co tam się będzie działo w 2026 jak LeBron będzie miał 100 lat, who cares, niech Kyrie wtedy nawet założy sektę na pustyni w Arizonie.

Mavs by go podpisywali oferując mu 9-cyfrową kwotę oczekując sumiennego świadczenia usług koszykarskich przez pełne 4 sezony, więc żeby się k**** nie zdziwili.

Pomijając, że gościowi zwyczajnie często nie chce się grać, to mamy jeszcze granie dla właściciela "udawanego Żyda" (Kyrie reprezentuje prawdziwych Żydów), jako sidekick białego gracza (slavery undertones) i w w Teksasie, gdzie jest rasizm czy coś. Po co Mavs by się mieli zbliżać do takiego szamba, to nie mam pojęcia, już bez kitu wolałbym mieć Dinwiddiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.