Skocz do zawartości

NBA Trade Deadline 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

[Zucker] Jerami Grant Says Trail Blazers Have Offered Him 4-Year, $112M Contract Extension but he will weigh his options in the offseason.

Cytat
Cytat

Na OG czaja sie tez Memphis podobno
 

Cytat

Toronto is the team that I think holds a lot of the cards for the trade deadline and is the biggest wild card going into the deadline… I wrote this closer to the G League Showcase, but it still stands true now according to NBA executives I’ve spoken to around the league, they think Gary Trent Jr. still remains the top trade candidate on the Raptors. Trent just turned 24 years old, and in Toronto, he’s been consistent, averaging 18 or 19 points the past two seasons. He has an $18.8 million player option for next season. Given his age and the market, most executives I talk to think he can get around that, if not a little bit more, if he decided to opt out. They’re operating as if they think he will. 

Cytat
Cytat

Heat Nation: The Miami Heat could be looking to shed salary, per the Miami Herald’s Barry Jackson “There’s a better chance of a snowstorm by Miami-Dade Arena than the Heat paying that kind of tax bill for a non-championship team.“

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Robaq napisał:

Jeśli Miami Chce zbić salary to Kings pewnie chętnie przejmą Dedmona, za jakis spadajacy kontrakt, który chyba jakos po ostatnich akcjach stracił uznanie w oczach trenera.

Musze przyznać ,że jesteś pierwszym fanem , który chciałby osłabienia własnego zespołu, Dedmon stracił uznanie bo jest słaby a wydaje mu się ,że jest wciąż kimś. Kings potrzebują wzmocnień na pozycji centra ale Dedmon im tylko dołoży problemów

Na ich miejscu albo bym spróbował wyciągnąćSiakama ( ale nie za cenę 4 wyborów) albo Mo Bambe na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko,że nikt duży z Kings nie odejdzie.

 

Pojawiały się informacje, że ten trade deadline ma głownie na celu nierozbicie chemii zespołu, także w takiej sytuacji Kings operują 3-4 zawodnikami którym schodzą kontrakty - Davis ( 4 mln) , Len ( 4mln)  ew, Okpala (ok. 2 mln), może Metu ( ok. 2 mln) plus dziadowski kontrakt Holmes ( 12 mln w tym , 12,5 mln w przyszlym a potem ok. 13 mln jako PO), także żaden Siakam,

Mamba to w sytuacji gdyby Orlando chciało uzyskać własnie 10 mln schodzących kontraktów ale czy im na tym zależy. Próbuje patrzeć na to realistycznie. 

I jasne są fajne niedrogie nazwiska jak Reid mam poczucie, że jeśli Kings mogą go podpisać za TLE to nie ma powodu, zeby Sota oddawała go za 2nd round pick, jesli pewnie moze usykac dużo wiecej od innych zespół.

Jestem przekonany, że jedyne na co Kings mogą liczyć to właśnie na dar ich GM i wyciągnięcia kogoś pokroju Lyles'a ktory wyrasta na czołowego rezerwowego w Kings przy zarobkach na poziomie 2,5 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robaq Sęk w tym ,ze Dedmon jest jakiś sposobem gorszy od Holmesa , którego chcesz sie pozbyć . Więc jego pozyskanie nie ma żadnego sensu dla Kings.

Sacto powinno pozyskać albo kogoś ala Gordon bo Sabonis tak jak kiedyś Jokić musi grać jako center i wtedy potrzebuje dobrego obroncy , którzy może rotować i przejmować pod koszem niskich itp

Albo rezerwowego centra by jednak choć minimalne rim protection było

Dedmon nie daje ci nic z wyżej wymenionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Holmes w ogóle nie daje rim protecor, ale- poprawiła się jego skuteczność. I mozę ktoś kto potrzebuje punktów spod tablicy, albo picków 2 rundowych (SPurs??) przejmie jego kontrakt. Ale jeśli chłop nia gra przez połowe sezonu to znaczy, że nie jest w rotacji Browna. 

Czy Dedmon da kilogramy pod koszem da, czy jest lepszym obrońca niż Holmes zdecydowanie, Szukam tanich rozwiązań bo włąsnie o to chodzi, nie liczę na Siakama za 35 mlkn bo to sie nie wydarzy, 

Bamba za 10 ? Jasne, pod warunkiem ze Magic, albo chcą zejsc z tych 10 mln po sezonie, albo chcą weterana pod koszem jak Holmes. 

Totalnie no offense, ale bawi mnie takie postrzeganie tych transferów przy takim systemie tj. ze salary sie musi zgadzać, odpowiednia dlugosc kontraktu, itp. jak stosują głównie kibice LAL - no fajny jest ten Kuzma to go weźmiemy bo nam pasuje do rosteru tylko, że znajdźmy zawodnika, który pojdzie w II stronę  - może być nawet milion razy gorszy od Kuzmy,

ale trzeba znaleźć zawodnika który 

a) ma odpowiednio wysoki kontrakt,

b) ma odpowiednio dlugi kontrakt

c) jeśli w/w opcje sie zgadzają a chodzi tylko ze zaw. A jest dużo słąbszy niż zawodnik B, to dopakuj do tego picki. 

Ja widzę nawet papierowo te wszystkie trade w którym jedna drużyna potencjalnie zyskuje na wymianie + 15 zwyciestw a druga traci 20 , ale to się po prostu już obecnie nie wydarza. I przez pryzmat calości okolicznośći na to trzeba patrzeć a nie , ze Siakam pasuje do Kings i ogólnie Pascal wląsnie w tym momencie wybiera w sklepie krótkie spodenki. 

Kings nie mają niczego co mogliby  i chcieliby oddać Toronto, a co by ich zainteresowalo. 

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie muszą - ale co do zasady takie są.

Nie mówie  o wymogach formalnych, tylko o wymogach materialnych. Nikt nie przyjmie dlugoletniego wysokiego kontraktu i w przeciwna stronę da taka samą wartość schodzących kontraktów, albo jesli sie to zdarza to wyjątkowo rzadko . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: GSW również zainteresowani Thybullem. Keith Pompey:

Cytat

Multiple NBA sources said the Golden State Warriors have had internal discussions about Thybulle and that they do like him as a defensive stopper.

Źródło: https://www.inquirer.com/sixers/sixers-matisse-thybulle-nba-trade-deadline-warriors-kings-20230201.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i thybulle to bardzo dobry przykład 

od Kingsów mogą dostać Davis i pewnie 2rnd pick - czyli schodzący kontrakt o podobnej wartości, do tego pick. i zawodnika na te samą pozycje który bardziej ukierunkowany jest na atak.

w GSW przewija sie DiVincenzo okolo 5 mln - 2 letni kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma znaczenie bo jak to wlasnie wyczytałem " zarządzanie przy trade deadline to nie jest trade deadline machine". 

Takie dealy się nie zdarzają, choć może trade machine to puści. 

Przypomnij mi deal, w któym poszly 1do 4 zawodników a nastepnie np. 2 zwolniono. TO sie nie wydarzy - przekładając to na zargon piłkarski taka wymiana to fantamercato 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale ja nie o to pytam, ja pytam o wymiane 1 do 4? 

Proponujesz coś i fajnie i totalnie no offense, bo ja na trademachine to od poczatku grudnia zrobilem z 600 tradeow, i wszystko mi się zgadza i żaden nie dojdzie do skutku :P) albo 99,999999 % nie dojdzie do skutku, takie wymiany się nie zdarzaja.

Jesli Pistons mieliby wziac 4 to pewnie puszą kolejnego zawodnika obok Bogdana, choćby to był jakiś nieistotny element.

ale 1 do 4. no way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Robaq napisał:

Może, ale ja nie o to pytam, ja pytam o wymiane 1 do 4? 

Proponujesz coś i fajnie i totalnie no offense, bo ja na trademachine to od poczatku grudnia zrobilem z 600 tradeow, i wszystko mi się zgadza i żaden nie dojdzie do skutku :P) albo 99,999999 % nie dojdzie do skutku, takie wymiany się nie zdarzaja.

Jesli Pistons mieliby wziac 4 to pewnie puszą kolejnego zawodnika obok Bogdana, choćby to był jakiś nieistotny element.

ale 1 do 4. no way

Były takie wymiany w historii NBA, teraz mi się nie chce szukać ale to nie jest wielki problem znaleźć myślę.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.