Skocz do zawartości

NBA Trade Deadline 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, BMF napisał:

W dwa lata od front runnera po tytuł do 43-39 teamu bez przyszłości: ciężko zwalić to (tylko) na zawodników, Nets po czterech latach są w gorszej pozycji niż byli w 2019 roku (przed podpisaniem KI i KD).

no pewnie że ciężko zwalić to tylko na zawodników, to menagos przygotowywujo wszystkie te ruchy & kontrakty. Po raz drugi napiszę dzisiaj to samo (wcześniej to było o pozyskaniu Duranta przez Suns) - to co Nets zrobili w 2019 to był high risk high reward move, a w 2021 jeszcze doprawili Hardenem. Ale, powiem Ci - większość zespołów w ich sytuacji zrobiłaby coś podobnego, po prostu, tak samo jak dzisiaj Suns oddajo picki za Duranta. 

I nie, to - przynajmniej dla mnie - nie jest tak, że tylko ten, kto wygrywa misia ma dobry management, a reszta to szrot, bo im nie wyszło, a tak zdajesz się Ty to oceniać. Że wzięli łamliwego Duranta, łamliwego & mającego nie pokolei w głowie Irvinga a do tego Hardena, który, żeby wymusić trade postanowił się zapuścić, co później kosztowało go mistrzostwo - to wyszło jak wyszło, wybuchowa mieszanka. Ale fakty są takie, że byli o jedną kontuzję mniej w ECSF 2021 od misia.

Notabene dla mnie najgorszym krokiem mngmentu Nets było zatrudnienie Nasha, który kiepsko to wszystko ogarnął, ale w sumie nie o tym ta rozmowa.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Benon napisał:

Who knows?

ja

 

1 minutę temu, Benon napisał:

Mikal, Cam, Spencer, drugi Cam, Nic, resurrection of Ben...

ta, grał kupię mając pełno miejsca na boisku gdy obrona się skupiała na Irvingu & Durancie,  teraz bez nich na pewno będzie grał lepiej

5ae31006456_jedzie_mi_tu_czolg_jedzie.jp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

ja

 

ta, grał kupię mając pełno miejsca na boisku gdy obrona się skupiała na Irvingu & Durancie,  teraz bez nich na pewno będzie grał lepiej

5ae31006456_jedzie_mi_tu_czolg_jedzie.jp

 

Ja w zmartwychwstanie Bena też słabo raczej wierzę, ale hipotetycznie warto było o nim wspomnieć, bo chyba teraz będzie najlepiej opłacanym grajkiem tego teamu...

Z drugiej strony, ani Irving, ani Durant nie potrzebują rozgrywającego, aby zdobywać punkty seriami. Może te nowe nabytki bardziej na tym skorzystają...

Who knows?'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

I nie, to - przynajmniej dla mnie - nie jest tak, że tylko ten, kto wygrywa misia ma dobry management, a reszta to szrot, bo im nie wyszło, a tak zdajesz się Ty to oceniać.

Not really, ja tam tylko piszę, odnośnie Duranta, że:

1) jak ktoś już idzie na do or bust strategię, to ludzi interesuje tylko wynik, a nie proces i okoliczności (dlatego Masai król, bo połamał mu się Durant, a Nets flop, bo połamał im się Harden), tutaj będzie tak samo; 

2) sporo mieliśmy tych turbo-stacked teamów w ostatnich sezonach i z reguły efekt był z różnych względów (przeważnie zdrowia) poniżej oczekiwań. 

Dlatego nie mam podjarki tym Durantem, ani negatywnie, ani jakoś bardzo pozytywnie tego nie oceniam. 

A odnośnie Nets, ciężko powiedzieć z boku, rozmienienie big3 za rolesów i first roundery od contenderów bez swoich picków wygląda ugly, może mieli jedynie pecha, może są dysfunkcyjną organizacją, którą ludzie ''chwalą za rebuilding'', bo mielimy niepopularnych graczy, więc warto zrzucić na nich winę. Nie wiem, nie wiem. Z tym, że w jakimś stopniu mieli pecha, to się zgadzam, tzn. to fakt, chyba gdzieś tam w tym samym poście napisałem, że jakby Durant nie nadepnął na linię w G7 to historia NBA mogłaby wyglądać trochę inaczej. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.