Skocz do zawartości

NBA Trade Deadline 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, tankathon napisał:

No cóż, murzyn zrobił swoje. Co do ceny, chyba troszkę drogo. 

Tylko, że przy zdrowiu Davisa, to ten Bryant byłby pewnie jeszcze potrzebny w tym sezonie. Jasne, jest Gabriel czy teraz Vanderbilt ale ani jeden ani drugi nie zrobi 18-10 jak robił to Bryant pod nieobecność Davisa.

 

2 minuty temu, matek napisał:

Pod koszem lej po bombie. 

Na ten moment pod koszem jest Davis, Vanderbilt i Gabriel (chyba że kogoś pominąłem) no i jeszcze ten Reed teraz. Bieda z nędzą jeśli Davis się połamie

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Tylko, że przy zdrowiu Davisa, to ten Bryant byłby pewnie jeszcze potrzebny w tym sezonie. Jasne, jest Gabriel czy teraz Vanderbilt ale ani jeden ani drugi nie zrobi 18-10 jak robił to Bryant pod nieobecność Davisa.

 

Zaryzkuję stwierdzenie, że przy DLO czy MB raczej na częste podania nie mógłby liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, airmax napisał:

Na ten moment pod koszem jest Davis, Vanderbilt i Gabriel (chyba że kogoś pominąłem) no i jeszcze ten Reed teraz. Bieda z nędzą jeśli Davis się połamie

Reed to jest wing. Jak dostajesz 3 picki za gościa, który jest ot co, solidny, a Ty go podpisałem w zeszłe lato na rok, to bierzesz te picki i uciekasz zanim się druga strona rozmyśli. Celtics taniej wzięli Muscalę, który jest lepszym graczem. 

Trade deadline jeszcze nie upłynął, więc Lakers mogą kogoś jeszcze pozyskać, a jak nie, to może kogoś po buyoucie lub jakiegoś Hassana czy Cousinsa się podpisze. 3 x 2nd rounder za Bryanta to jest no brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karpik napisał:

Jak dostajesz 3 picki za gościa, który jest ot co, solidny, a Ty go podpisałem w zeszłe lato na rok, to bierzesz te picki i uciekasz

To ja się zgadzam, że patrząc na zarządzanie assetami jest to dobry deal, bo pewnie Bryant latem odszedłby za free. Natomiast na ten moment nie podoba mi się podkoszowa obsada Lakers bo jest tam zwyczajnie biednie. Bryant dawał solidną produkcję gdy zastępował Davisa i miał duży wpływ na najlepszą serię Lakers, gdzie tam na przełomie 22 i 23 zrobili 6-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets rozbili bank. Zrobili przebudowę w dwa dni i tu dla mnie kompletny szacun, bo okazało się nagle, że trzecia droga jest możliwa...

Nie istnieją tylko dwie, jedyne, mityczne, niezastąpione i uniwersalne ways to rebuilt.

Nie tylko wyprzedaż najlepszych zawodników za młodzież i picki i oczekiwanie na drafty, czekanie na rozwój, połączone z szorowaniem po dnie, albo oddawanie prospektów i picków za graczy na teraz.

Ktoś tam ma łeb na karku, według mnie, bo oni oddając dwie gwiazdy (żadna z nich tytanem zdrowia nie jest, a jeden to konkretny headcase) plus assety, odmłodzili się o lata świetlne, pogłebili skład, dostali konkretną paczkę picków i nadal, według mnie zostają w walce o czołowe lokaty na wschodzie, a jeśli to wszystko zaklika, jak trzeba, a osoba z łbem na karku, łeb na karku zachowa, to nie wykluczam ich, jako przyszłorocznych contenderów.

Oczywiście widzę i wiem, że Suns z Durantem contenderem stają się right here, right now. Widzę również, że pod nieobecność Kyrie i Kevina okazało się, że jest tam w składzie człowiek w wieku, który ledwo pozwala mu się piwa napić, ale on mimo tego daje fajny popis swoich możliwości ofensywnych w trzech meczach z rzędu.

Zbieg okoliczności, fart, dobra wróżka, święty Mikołaj, pakt z szatanem, czy może ktoś to już widział wcześniej i wiedział, jak ogarnąć tę kuwetę?

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Benon napisał:

Nets rozbili bank. Zrobili przebudowę w dwa dni i tu dla mnie kompletny szacun, bo okazało się nagle, że trzecia droga jest możliwa...

 

5 minut temu, Benon napisał:

odmłodzili się o lata świetlne

tak

5 minut temu, Benon napisał:

pogłebili skład

tak

5 minut temu, Benon napisał:

 dostali konkretną paczkę picków

tak

5 minut temu, Benon napisał:

nadal, według mnie zostają w walce o czołowe lokaty na wschodzie

coooooo??? 

5 minut temu, Benon napisał:

nie wykluczam ich, jako przyszłorocznych contenderów.

<bro what u talking about man, that nigga trippin>

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

coooooo???

To:

4 minuty temu, allen napisał:

To jest wlasnie zajebiste w NBA, sa mega gwiazdy, na ktore wszyscy patrza i masa wyrobnikow. Ale Ci wyrobnicy to jakie kozaki, ze jak tylko gwiazda znika to moga szybko zaklikac na future allstara.

Mikal, Cam, Spencer, drugi Cam, Nic, resurrection of Ben...

Who knows?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.