Skocz do zawartości

NBA Trade Deadline 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Mnie "New Jersey Nets" zrobiło kawał dobre roboty.....  Pozbyli się raka Irwinga, Sporo zeskali już za prawie emeryta Duranta, mają obecnie naprawdę solidnych graczy, którzy będą sie tylko rozwijać. 

 

Żal tylko, że już byli w tym miejscu i na rzecz Irwinga, Duranta, Hardena to zaprzepaścili. Dwa razy popełnili wg. Mnie ten sam błąd (Garnett, Pierce i nie amietam kto tam jeszcze był....)

 

Może trzeci raz sie nie pomylą .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BMF napisał:

za to mają Bena Simmonsa jako najlepszego gracza

ODka wzieli Cama Johnsona i Bridgesa to juz na pewno nie jest. A jeszcze zależy jak oceniasz Claxtona bo ja w tej chwili Bena nie mam nawet w TOP5 Nets. Lepsi są Bridges, Cameron, a najpewniej Claxton i Thomas. A jeszcze miałbym wyżej Roiyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak sobie myślę czy Nuggets nie powinni wejść allka za Bridgesa 

Portier Bones + pick?

Powinni, ale do samego zrzucenia Portiera trza picka, a Bones to raczej bieda asset. Jeszcze ze dwa picki i pewnie Nets zaczęliby słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LukaszKopys napisał:

Dla Mnie "New Jersey Nets" zrobiło kawał dobre roboty.....  Pozbyli się raka Irwinga, Sporo zeskali już za prawie emeryta Duranta, mają obecnie naprawdę solidnych graczy, którzy będą sie tylko rozwijać. 

 

Żal tylko, że już byli w tym miejscu i na rzecz Irwinga, Duranta, Hardena to zaprzepaścili. Dwa razy popełnili wg. Mnie ten sam błąd (Garnett, Pierce i nie amietam kto tam jeszcze był....)

 

Może trzeci raz sie nie pomylą .....

Deron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie na około 7h przed końcem td że walka o po będzie fascynująca ale o 8 - 9 miejsce będzie się biło Sacto , GSW i Portland. I jeśli Kura nie wróci szybko to Mimo wszystko daje mistrzom najmniejsze szanse na to że uda im się wygrać.

Wiadomo że Sacto ma największy handicap ale ja zauważam drużynę już zmęczona. Blazers moim zdaniem nie poczynili na razie ruchów mogących poprawić ich syrajce w tabeli a do tego kontuzja Nurkicia. 

GsW moim zdaniem przy kontuzji Stepha nie ma za bardzo czym handlować. Ew. Sprzątać FA z buyotowych graczy. Jednak sama organizacją przyciąga więc  są szanse na jakieś ruchy. 

A ty buyutow nawet więcej niż poprawnych zawodników może być sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy Morey ma coś nagrane. Sixers w bezposrednim pojedynku znowu dostali wjeba od C's.

Tobiasz pokazał swoje PO-like performance... W sumie chyba bym go wyjebał do 2nd unitu, ale moze taka jest taktyka, zeby nie zaniżac value.

Z ławki przeciwko ogórkom moglby pograc w miarę to co lubi i pociągnąc ławke.

 

A co do oceny tradeów to pamietam jak jakies tam spece ESPN piały, że Nets wydymali Sixers bo zbyli grubego cancera a dostali perfect fit, talent, długi kontrakt... 
Także ten... czasem trzeba poczakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LukaszKopys napisał:

 Pozbyli się raka Irwinga,

Mam jakieś takie nieodparte wrażenie po tych wymianach, że tam największym rakiem wcale nie był Kyrie, bynajmniej Harden a Durant nim był.

Zostając w temacie Justin Jackson + dwa 2nd picki z Bos do OKC za Mike'a Muscalę.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.