Skocz do zawartości

Połóweczka sezonu 2022/23 - NBA Awards


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, julekstep napisał:

przecież Thybulle to praktycznie nie gra w tym sezonie...

Długi tekst, jeden babol a Ty musisz się czepiać 😉

Ale serio, Thybulle to chyba tylko za zasługi, w tym sezonie nawet w obronie jest ciut słabszy o ile w ogóle gra.

Ale McDanielsa nawet w honorable mentions gdzie nawet Okogie jest? Czepiam się, dobry tekst @january

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

1st Jaden Ivey - Benedict Mathurin - Keegan Murray - Paolo Banchero - Walker Kessler
2nd Jalen Williams- AJ Griffin - Tari Eason - Jeremy Sochan - Jalen Duren

Ja bym dał Williamsa za Murraya w pierwszym składzie. A nawet jeśli teraz uważasz, że nie powinno tak być, to na koniec sezonu już zamienisz ;)

Inne nagrody:

MVP - Jokić
Rookie - Banchero
DPOTY - JJJ
6th Man - Burks, ale chciałbym Mathurina 
MIP - Lauri 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, january napisał:

All-def
1st Jose Alvarado - OG Anunoby - Draymond Green - Jaren Jackson Jr - Nic Claxton
2nd Jevon Carter - Alex Caruso - Jaden McDaniels - Anthony Davis - Jarrett Allen

Tak jak zasadniczo zgadzam się mniej więcej z treścią tak tutaj to mam wrażenie ,że oglądamy inny sezon

Allen w tym sezonie czy Brook Lopez grają lepiej w obronie niż Claxton. Ja nawet nie uznałbym go za najlepszego obroońce w Nets. Co np robi Davis w tym zestawieniu skoro taki Durant w obronie czy Ben simmons w obronie grają znacznie lepiej. Nie ma Brooksa z Memphis a jest OG czy Draymond w pierwszej piątce. Mam trochę wrażenie ,że to akurat było zbudowane na bazie EPM czy innych statystyk tego typu bo tam i Smith Jr jest wysoko i OG i Claxton ale w realu to nie za bardzo widziałem ten poziom obrony u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

Tak jak zasadniczo zgadzam się mniej więcej z treścią tak tutaj to mam wrażenie ,że oglądamy inny sezon

Allen w tym sezonie czy Brook Lopez grają lepiej w obronie niż Claxton. Ja nawet nie uznałbym go za najlepszego obroońce w Nets. Co np robi Davis w tym zestawieniu skoro taki Durant w obronie czy Ben simmons w obronie grają znacznie lepiej. Nie ma Brooksa z Memphis a jest OG czy Draymond w pierwszej piątce. Mam trochę wrażenie ,że to akurat było zbudowane na bazie EPM czy innych statystyk tego typu bo tam i Smith Jr jest wysoko i OG i Claxton ale w realu to nie za bardzo widziałem ten poziom obrony u nich

January w trzeba przyznać bardzo dobry post wplótł po prostu nieco dobrego PR dla swojej drużyny z sam wiesz jakiej gierki ;) it’s all about politics. Również zgadzam się z większą częścią ale kwiatki się musiały znaleźć. Ten nieszczęsny Thybulle zwłaszcza, on chyba dopiero od 10 meczy się łapie do rotacji…

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Serio chcesz akurat do mnie wspominać o eye-teście i uważasz, że to będzie miało dla mnie sens

I na podstawie meczów uznałeś, że OG czy Draymond zasługują na bycie w pierwszej piatce czy Davis w drugiej? A taki Dillon Brooks na żadną. Albo Ben Simmons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, january napisał:

jak coś obejrzałem 34 mecze Nets w tym sezonie

Lekki off-top. Z ciekawości, prowadzisz statystykę? :D 

Sam chyba będę musiał wprowadzić coś takiego u siebie od przyszłego sezonu w NBA i NHL, bo jestem ciekawy jakie drużyny udaje mi się obejrzeć najczęściej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Zgadza się. Polecam się przyjrzeć dokładniej temu co wyprawia Draymond w defensywie GS, a jak OG zamyka m2m najlepszych graczy ligi. Dillon mógłby się tu znaleźć gdzieś w all-D (jest w honorable mentions), bo to imo kwestia uznaniowa, ale 2x graczy Grizz to byłoby cholernie dużo, aż takiej defensywy nie grają. Ale Ben Simmons? Serio? On w pierwszych kilkunastu spotkaniach sezonu był najgorszym graczem ligi przede wszystkim dlatego, że bronił koszmarnie. I o ile od tego momentu zrobił solidny progres to dalej nie jest to jego peak D, który kiedyś widzieliśmy i daleko mu do all-D.

 

Ben miał tragiczny początek sezonu do połowy listopada był wręcz szkodnikiem, po obydwu stronach i jeszcze miał mecze w których albo był wyfaulowany ,albo miał więcej fauli niż punktów / minut .,Później zaczął pomału się ogarniać, a w grudniu zaczął grać na miarę swojego potencjału.,Jakby była nagroda MIP month by month to za grudzień by mu się należała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.