Skocz do zawartości

NBA ASG 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Ej o co kaman z tym SDC?

Sixers podpisali jakiegos pro dunkera, żeby wygrał konkurs w ich koszulce? 

Obejrzałem sobie skrót SDC z uśmiechem na twarzy.

Ten gość miał wszystko - niepozorny wyglad goscia, co nie doskoczy do siatki. Niesamowitą windę w nogach, dynamike, flow. Nie zmarnował w powietrzu ani ułamka sekundy i każdy ruch był pełny, ładny.

Gość co ładował z łokciami to niezły fail. Najpierw nie zdołał włożyc 2 rąk, potem nie zdołał chwycić koperty. Ten Murphy jeszcze jako tako, paczki Martina też spoko, ale nie ta liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SirPsychoSexy napisał:

McClung gra na codzień w G-ligowej filii Philly w Delaware, kilka dni temu podpisał z Sixers 2way contract, pewnie dlatego żeby nie było że ktoś w G-ligowej koszulce wygrywa konkursy w ASG

Po tak efektownym zwycięstwie, Doc pewnie będzie musiał go teraz wstawić na min. 5-10 meczy rozgrywanych w Philly #forthefans

I na pewno sprzeda się trochę koszulek z numerem #9

Sęk w tym, że nie bardzo jest miejsce dla niego w składzie - tym bardziej, że Kevin Love rozważa PHI jako jedno z miejsc gdzie podpisałby kontrakt po buy-oucie (druga opcja to MIA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

 

Sęk w tym, że nie bardzo jest miejsce dla niego w składzie - tym bardziej, że Kevin Love rozważa PHI jako jedno z miejsc gdzie podpisałby kontrakt po buy-oucie (druga opcja to MIA).

Jest na two way contract. Love nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tecu napisał:

Jest na two way contract. Love nie ma nic do tego.

sageyonce.gif

A teraz serio - wiem jaki ma kontrakt, ale nie wiem, kto ze składu Sixers ma nie przybywać na parkiecie, żeby on mógł wyjść na tych 5 minut...? Harden, Maxey, Milton, Melton - skład Sixers na pozycjach PG-SG jest dość głęboki, szczególnie gdy dodać do tego House Jr., Korkmaza i po trade deadline jeszcze McDanielsa, którzy też mogą grać na SG. 

Ich główny 6th man - Niang, w ostatnich siedmiu meczach nie rozegrał pełnych dwóch kwart, stąd też zagwostka czy dla McClunga znajdzie się w ogóle czas w rotacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znajdą się mecze blow outy gdzie będzie mógł się zaprezentować.

6 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Ich główny 6th man - Niang, w ostatnich siedmiu meczach nie rozegrał pełnych dwóch kwart, stąd też zagwostka czy dla McClunga znajdzie się w ogóle czas w rotacji?

Niang nie jest ich 6th manem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

sageyonce.gif

A teraz serio - wiem jaki ma kontrakt, ale nie wiem, kto ze składu Sixers ma nie przybywać na parkiecie, żeby on mógł wyjść na tych 5 minut...? Harden, Maxey, Milton, Melton - skład Sixers na pozycjach PG-SG jest dość głęboki, szczególnie gdy dodać do tego House Jr., Korkmaza i po trade deadline jeszcze McDanielsa, którzy też mogą grać na SG. 

Ich główny 6th man - Niang, w ostatnich siedmiu meczach nie rozegrał pełnych dwóch kwart, stąd też zagwostka czy dla McClunga znajdzie się w ogóle czas w rotacji?

Pewnie się znajdzie, bo im się to po prostu kalkuluje w $. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs wsadów na dosyć wysokim poziomie. Mały, bialutki z D-League , taki marketingowy chwyt pod american dream. Myślę, że od razu zdobył sympatię większości oglądających. Mało było nieudanych prób, wszystko wychodziło za pierwszym razem. Gościu z mopem z NY był tam chyba za karę, w trzeciej próbie pewnie próbowałby wsadzić tyłek do kosza. Bezbarwny show z jego strony. Skills challenge do zaorania, podania i rzuty w drugiej rundzie to jeden wielki chaos zakończony orgomną nieskutecznością. Głównego dania jeszcze nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczył kilkudziesięciosekundowy klip jak Dame ciepał trójki z własnej połowy. Wydaje mi się, że na rozgrzewkach przedmeczowych grajki prezentują większe zaangażowanie niż w tym meczu. Abominacja...

Jak tak dalej pójdzie to za 1-3 lata któryś rzuci 101 punktów - a reszta mu na to pozwoli dla jaj... Np. w ostatecznym, pożegnalnym meczu LBJ, żeby mu zbudować all-time-legacy a LBJ wszystkim odpali po 2 mln $$$ z tylnej kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi to ktoś wyośli bo ja tego nie ogarniam. 

Goście koszący po 30-50 baniek za sezon nie potrafią zagrać przyzwoitego meczu??? 

Potrafią bo przecież w PO to robią. Więc o co tutaj chodzi?

Przecież to są najwyższej klasy profesjonaliści. Ludzie, którzy wspięli się na wyżyny możliwości człowieka. Wybrańcy, którzy od lat prowadzą zawodowe kariery poświęcone całkowicie doskonaleniu umiejętności. 

Dlaczego to tak wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to są profesjonaliści. 
Nie maja za to płacone extra to profesjonalnie zlewają. Najlepiej jak mogą. Z całych sił. 

Masz porównanie. Amator w konkursie wsadów za wygrana podwoił swoje dochody. 

40 mln gość nawet dresów nie zdejmie i siedzi w czapce. 

Ważne aby logo było widoczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.