Skocz do zawartości

NBA ASG 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

My point was Przecież teraz jest lekko ze 30 lepszych shooterów w NBA. 

Mój punkt był taki, że wg Ciebie to nie jest konkurs dla takich graczy jak Lee kiedy to właśnie był/

jest konkurs dla takich graczy jak Lee.

Czy 30 lepszych? Wszystko zależy co weźmiemy jako kryterium czy same trafione trójki czy procent. Dla mnie zamiast Lillarda i Haliburtona powinien być Isaiah Joe i KCP, którzy mają ładny procent przy już solidnym trafianiu.

Simons to rozumiem jest, bo liga od jakiegoś czasu próbuje aby były zwycięzca SDC wygrał też 3pt (stąd tyle LaVine'a w oststnich latach).

2 godziny temu, SlaKB napisał:

Problemem Kapono było to, że on poza rzucaniem za 3 nic więcej nie umiał :)

Typowy białas z tamtych czasów, miał wejść rzucić kilka trójek i zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja, że Embiid nie zagra...

Cytat

"I'm not sure, I'm not healthy. I haven't been healthy for the past three weeks, or month. I was just trying to get to the All-Star break without missing games and stuff. But I feel like I've reached the point where I need to follow the doctor's advice. ... Back then he said I should have been sitting for two weeks, so we'll see how the next few days go, and go from there."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jakie typy na konkursy? U mnie Rookies, Haliburton i McClung.

Edit: no i nie trafiłem z pierwszym. Wygrało Jazz czyli drugi rok z rzędu gospodarz. Jrue zastąpił Giannisa.Nowa formuła nadal ssie i jest mocno chaotyczna. Powinni przywrócić oryginalną koncepcję.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C..j 0-2 Haliburton 1sza runda najlepszy 31pkt a w finale jakby mu pavulon podali i tylko 17. Lillard 26 w obu rundach i wygrał będąc w stroju Weber State. Drugi Hield. W ogóle konkurs lipny trochę, aż czterech (Herro, Randle, Heuerter i Lillard) nie zmieścili się w czasie. W ogóle Heuerter rzucił ledwie 8pkt co jeśli się nie mylę jest trzecim najgorszym wynikiem w historii konkursu ledwie o jeden lepszym od Antoine "rzucam za trzy, bo nie mogę za cztery" Walkera z 2003 roku oraz o trzy od MJ-a z 1990 roku czyli czasów gdzie nie było money racków, piłek za trzy a na wszystko było mniej czasu. Z ciekawostek Tatum nie zdjął spodni przy swojej próbie, trochę taki odwrócony Bird z 1988r. tyle, że Larry wygrał wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh. Ten mcclung umie dunkowac, zdecydowana przewaga nad reszta stawki w przekroju calego konkursu (choc akurat pierwsza kolejka w finale zostala srednio sprawiedliwie oceniona - powinny byc okolice remisu). Trey calkiem fajny dunk w 2 i swietny w 3 kolejce.

Hield byl o wlos od zwyciestwa 3pt - ostatnia bonusowa pilka byla naprawde blisko. Congrats Dame.

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu śmiał wątpić, że branie McClunga to zły pomysł?! Mamy drugiego białasa w historii, który wygrał SDC! Jebaniutki, szkoda, że nie zrobił tego co próbował i widziałem na yt czyli windmill z przełożeniem do lewej ręki, może za rok. Swoją drogą czy tylko mi on przypomina z twarzy Leszka Blanika naszego złotego medalistę z Pekinu?

Murphy ciekawe wsady, szczególnie ten w drugiej turze mi się podobał, ale mialem takie wrażenie patrząc na niego iż po pierwszym wsadzie Maca w finale już wiedział, że przegrał, więc w kolejnej próbie bezpiecznie poszedł, może za bardzo bezpiecznie.

Sims mnie rozczarował, łeb co prawda nad obręczą, ale drugi dunk za bardzo zbliżony do pierwszego. Pierwszy pomysł ciekawy, szkoda, że lewa ręka nie weszła w obręcz od razu tylko musiała być poprawiana.

Martin Jr? Chyba jakaś klątwa Houston, ponieważ Green rok temu też miał problem ze skończeniem w pierwszych podejściach. Nie wiem też o co chodziło z tą pilką w drugim wsadzie, cięższa była? Widziałem gracze na trybunach ją macali potem a na TNT mówili, że ona jest wydrukowana w 3D. Jeżeli tylko o to ostatnie chodziło to lipa.

Ogółem po stokroć lepszy konkurs niż rok temu. Za rok jednak chce Gordona, LaVine'a, McClunga i Moranta/Toppina. Jak podnosić poprzeczkę to na miarę Duplantisa, tak więc Silver k**** musisz podnieść pulę nagród, musisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.