Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Już dawno to obeszliśmy, dziadku :P

czyli mozna aktywowac w PO i przykladowy Amir moze sobie siedziec na IL i w magiczny sposob byc aktywowanym pod koniec 1st rd? 

aa chyba widze - przeniesienie gracza do ekipe ktorej nie ma w PO i aktywowanie tam

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

i tak masz  tie-breakera ze mną, więc ten mecz bez znaczenia

Szczerze nie patrzyłem, więc nie widziałem o tym, ale ostatnio trochę wk**** miałem po wygraniu z Wolves, czy Pistons grając piątym garniturem :)

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sezon zakończony.. szkoda, co prawda nie stawiałem się w gronie faworytów, ale po dobrym RS fajnie jakby ten team sprawdził się w PO, niestety to się nie wydarzy. Tym bardziej szkoda, że mój szkielet to najmłodszy nie jest więc w kolejnych dwóch latach będzie tylko ciężej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka z obozu Suns. Kończy się mój już siódmy sezon w simce, więc trochę czasu minęło. W tym czasie tylko raz nie udało się awansować mojemu zespołowi do playoffs. Jednakże w każdym sezonie za mojej kadencji Suns mieli dodatni bilans (najmniej 42W i właśnie wtedy mimo mocnej walki do końca rs, nie udało się zrobić playoffs, minimalnie brakło, z tego co pamiętam 1W różnicy tam był). 

W playoffach dotychczas udało się zajść najdalej do finałów konferencji, gdzie musiałem uznać wyższość Spurs. 

Nie traktujcie tego wpisu w formie chwalenia się, ale myślę, że całkiem dobrą robotę wykonuję przy Suns do tej pory. Czy ta praca przyniesie kiedyś mistrzostwo (czy może chociaż sam finał, nawet przegrany)? Nie wiem, może być ciężko, zespół ma ograniczenia, które nie jest łatwo przekroczyć (szkoda, że Baker jeszcze trochę nie pograł), tak wygląda ta liga, że nie każdemu jest to dane. Niemniej Suns w ostatnich latach wypracowali dość stabilną pozycję w ligowej stawce i na ten moment chyba wypada się z tego cieszyć. 

Na koniec pytania do Was.

1. Czy ewentualny sukces Phoenix w tegorocznych playoffs (uznajmy, że sukces to finał, w którym nigdy nie grałem) byłby odebrany u nas w formie sensacji czy tylko niespodzianki? 

2. Jakie są realne możliwości Suns? Czy ten zespół stać w tym momencie na pokonanie Kings (btw, Kings już udawało się ogrywać w playoffs za mojej kadencji, ale ofc to był inny zespół) i tym samym zagranie w 2 rundzie. 

3. Jakie perspektywy widzicie przed Suns na przyszłość? Czy jest szansa na lepsze jutro, czy będzie niestety gorzej, czy może ten zespół jest skazany na solidność/przeciętność i tyle? :)

Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Braveheart22 napisał:

1. Czy ewentualny sukces Phoenix w tegorocznych playoffs (uznajmy, że sukces to finał, w którym nigdy nie grałem) byłby odebrany u nas w formie sensacji czy tylko niespodzianki? 

- awans do finału to tylko niespodzianka (bo zachód to mem)
- wygrana w finale to sensacja

29 minut temu, Braveheart22 napisał:

 2. Jakie są realne możliwości Suns? Czy ten zespół stać w tym momencie na pokonanie Kings (btw, Kings już udawało się ogrywać w playoffs za mojej kadencji, ale ofc to był inny zespół) i tym samym zagranie w 2 rundzie. 

akurat Kings to wyglądają jak jeden ze słabszych 1st seedów w historii, więc ja tutaj widzę 50-50, no może 55-45 dla Kings bo HCA

na zachodzie imho liczą się głównie Nuggets (defensywny behemot, ale z problemami w O/na obwodzie), Spurs (ofensywny behemot, ale z duuużymi dziurami w D) i Sonics (najbardziej wyrównana ekipa, gdzie jeden problem to to że J-Rich na SF jest mocno poza strefą komfortu ale musi tam grać bo Hughes byłby na SF jeszcze gorszy xD)

29 minut temu, Braveheart22 napisał:

3. Jakie perspektywy widzicie przed Suns na przyszłość? Czy jest szansa na lepsze jutro, czy będzie niestety gorzej, czy może ten zespół jest skazany na solidność/przeciętność i tyle? :)

George i Biyombo to bardzo fajni gracze na lata. Pytanie jak będzie prezentował się CP3 w kolejnych latach i czy uda się fajnie wykorzystać wyjątki i minima :P 

(Terrence Jones za assety by tam ładnie siadł!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Braveheart22 napisał:

 

W playoffach dotychczas udało się zajść najdalej do finałów konferencji, gdzie musiałem uznać wyższość Spurs. 

 

no i masz na koncie Wielkie Finały Blazersow jako asystent trenera! 

Gdyby nie przekręty sędziów i kontuzja Rajona Rondo to miałbyś nawet pierścień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

no i masz na koncie Wielkie Finały Blazersow jako asystent trenera! 

Gdyby nie przekręty sędziów i kontuzja Rajona Rondo to miałbyś nawet pierścień

jarasz się tymi finałami a tam był przecież gentleman's sweep a w jednym meczu PTB rzucili zawrotne 64 punkty xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

jarasz się tymi finałami a tam był przecież gentleman's sweep a w jednym meczu PTB rzucili zawrotne 64 punkty xDDD

rozumiem, ze mistrzostwo Europy Portugalii w 2016 tez nic nie znaczy bo nie wygrali meczu w grupie? 

Te Finały to były koszykarskie szachy i odpaliłem po drodze cała plejadę świetnych zespołów, zabrakło zdrowia i sędziów w Finałach, jakby to było na 0 to byśmy mieli w pełni zasłużony pierścień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.