Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

simka za 5 min!

Dzień 109 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 119 - Hornets 137
play-by-play

Clippers 70 - Lakers 102
play-by-play

Sonics 108 - Nuggets 110
play-by-play

Rockets 129 - 76ers 124
play-by-play

Trailblazers 95 - Pacers 97
play-by-play

Suns 91 - Kings 102
play-by-play

Magic 81 - Knicks 112
play-by-play

Spurs 106 - Wizards 108
play-by-play

Timberwolves 94 - Mavericks 101
play-by-play

Jazz 120 - Hawks 107
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Kendrick Perkins (Hornets) - 9
    Paul Pierce (Rockets) - 10


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 110 (na pierwszym miejscu goscie)

Nets 92 - Knicks 103
play-by-play

Nuggets 118 - Rockets 106
play-by-play

Lakers 98 - Suns 122
play-by-play

Cavaliers 107 - Wizards 103
play-by-play

Jazz 91 - Heat 128
play-by-play

Raptors 123 - Sonics 127
play-by-play

Hornets 110 - Clippers 95
play-by-play

Hawks 101 - Pistons 140
play-by-play

76ers 102 - Bulls 112
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 21:56, MarcusCamby napisał:

Patrząc po terminarzu to Knicks powinni lekko te PO zrobić.

Pięć spotkań u siebie, jeden wyjazd i do tego mecze z takimi potęgami jak Magic czy Nets po drodze.

Już wydaje mi się, że prędzej Celtics mogą wejść do Playoffs niż Bucks, ale sytuacja na Wschodzie powoli się wyjaśnia.

Celtics to chyba najbardziej overrated ekipa, patrząc całościowo, odkąd dołączyłem do simki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Celtics to chyba najbardziej overrated ekipa, patrząc całościowo, odkąd dołączyłem do simki. 

Celtics byli zajebista ekipa do momentu sprzedania Lawsona.

Choć przed tym sezonem stawiałem ich wyżej, no ale okazuje się, że Westbrook w simce, trochę jak w realu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cichy napisał:

Celtics byli zajebista ekipa do momentu sprzedania Lawsona.

Choć przed tym sezonem stawiałem ich wyżej, no ale okazuje się, że Westbrook w simce, trochę jak w realu;)

Jaki Lawson?

Przecież jeszcze przed sezonem pisałem robiąc simki, że Celtics wychodzą na największego faworyta do mistrzostwa. Pisałem to na forum kilka razy.

Tam Gerald Wallace był kluczowym plastrem, ale Szulim zupełnie nie ogarnia w fit. Przecież Redick tam robił najniższe PPG od rookie contractu

Lepiej popatrzcie co ja oddałem za Lawsona :) Bojan, który jest pierwszą opcją Bucks, Tyler, który jest starterem Jazz i first picka :)

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

Celtics to chyba najbardziej overrated ekipa, patrząc całościowo, odkąd dołączyłem do simki. 

Jednak Grizzlies :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cichy napisał:

Celtics byli zajebista ekipa do momentu sprzedania Lawsona.

Choć przed tym sezonem stawiałem ich wyżej, no ale okazuje się, że Westbrook w simce, trochę jak w realu;)

Ale oni tu od kilku sezonów byli stawiani w ścisłym gronie contenderów, mieli być jedną z ekip, które będą trzęsły ligą, a nawet finału konferencji razu nie zrobili, ba prawdopodobnie teraz to w ogóle do playoffs nie wejdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież jeszcze przed sezonem pisałem robiąc simki, że Celtics wychodzą na największego faworyta do mistrzostwa. Pisałem to na forum kilka razy.

No ale od poszukiwania tego SG 3&D sie zaczęło;)

A trade Wallace (albo raczej jego przedłużenie za +20mln) to pogłębiło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ale oni tu od kilku sezonów byli stawiani w ścisłym gronie contenderów, mieli być jedną z ekip, które będą trzęsły ligą, a nawet finału konferencji razu nie zrobili, ba prawdopodobnie teraz to w ogóle do playoffs nie wejdą. 

Tam trochę plany pokrzyżował najpierw Smith wybierając na FA Mavs, a później za pomocą Nets trochę przepłaciłem Chandlera, żeby ich osłabić, a później zaczęło się szycie, żeby sklecić coś wokół Westbrooka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cichy napisał:

No ale od poszukiwania tego SG 3&D sie zaczęło;)

A trade Wallace (albo raczej jego przedłużenie za +20mln) to pogłębiło;)

Nie wiem. Ja robiłem simki przed sezonem, ale po campach i Celtics mieli jakieś 4/10 simek na mistrzostwo, a po transferze Wallace mieli problem z wejściem do PO. Polecam moje posty z grudnia z tematu Free Agency :)

Także Redick nie był perfecit fitem, tak jak Hamilton nie jest Nim do Currego, ale to ruch po Griffina kosztem Wallace pogrzebał Celtics.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Tam trochę plany pokrzyżował najpierw Smith wybierając na FA Mavs, a później za pomocą Nets trochę przepłaciłem Chandlera, żeby ich osłabić, a później zaczęło się szycie, żeby sklecić coś wokół Westbrooka 

wlasnie to wszystko przez zdradę josha ... @january jestesmy z tobą, znaczy się pamiętamy 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Największe rozczarowanie tego sezonu to Grizzlies. Zawsze byli hypowani, ale teraz gwiazdy mają naprawdę fajny support i ciężko powiedziec, co tam nie gra. 

To co zwykle, czyli brak pg? Deron to moglby byc, jakby zamiast barnesa jakis danny green biegal na sg albo cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Celtics na papierze też wyglądają bardzo fajnie. Na pewno lepiej niż Bux.

Za dużo opcji do ataku, za mało do obrony.

To trochę podobnie jak Spurs i myślę, że w PO może być jednak rozczarowanie ;)

Grizzlies i ich wyników trochę sam nie rozumiem, chociaż mam wrażenie, że koladerowi brakowało spokoju i za często zmieniał taktykę, były długie momenty, gdzie Howard grał pierwszą opcję, a powinien był skupić się na wersji lepszego Odena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

To co zwykle, czyli brak pg? Deron to moglby byc, jakby zamiast barnesa jakis danny green biegal na sg albo cos

Ale tego Derona oglądam w excelu i jest naprawdę fajny. Dobry playmaking, niezły scoring. Może za niepowodzenia Grizz odpowiada Lebron j jego podejrzany jumpshot...

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Za dużo opcji do ataku, za mało do obrony.

To trochę podobnie jak Spurs i myślę, że w PO może być jednak rozczarowanie ;)

Grizzlies i ich wyników trochę sam nie rozumiem, chociaż mam wrażenie, że koladerowi brakowało spokoju i za często zmieniał taktykę, były długie momenty, gdzie Howard grał pierwszą opcję, a powinien był skupić się na wersji lepszego Odena.

Pisałeś o próbnych simkach :) Tam Spurs świetnie sobie radzą. Plus zawsze mam opcje bardziej defensywnego ustawienia Wall-Gay-Love-Hawes-Thabeet. W próbnych wyniki prawie takie same jak z ustawieniem aktualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

nie obrażaj MISTRZA!

no u Ciebie byl combo guardem na lawke - czyli tam gdzie powinien byc :P 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Ale tego Derona oglądam w excelu i jest naprawdę fajny. Dobry playmaking, niezły scoring. Może za niepowodzenia Grizz odpowiada Lebron j jego podejrzany jumpshot...

haha, moze tak, moze trzeba go oddac w dobre rece! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Pisałeś o próbnych simkach :) Tam Spurs świetnie sobie radzą. Plus zawsze mam opcje bardziej defensywnego ustawienia Wall-Gay-Love-Hawes-Thabeet. W próbnych wyniki prawie takie same jak z ustawieniem aktualnym.

Dawno nie simowałem. Dziś pierwszy raz od może dwóch-trzech tygodni, bo byłem ciekaw czy Spurs sieją rozkurw taki jak ludzie mówią i odpadłeś w pierwszej rundzie, właśnie przez brak obrony.

Także faworytem ciągle Nuggets i Raptors, a Spurs dopiero na trzecim miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

no u Ciebie byl combo guardem na lawke - czyli tam gdzie powinien byc :P 

haha, moze tak, moze trzeba go oddac w dobre rece! :D

Wzialbym, ale mam duet GayLove... Nie mogę go rozbić :)

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dawno nie simowałem. Dziś pierwszy raz od może dwóch-trzech tygodni, bo byłem ciekaw czy Spurs sieją rozkurw taki jak ludzie mówią i odpadłeś w pierwszej rundzie, właśnie przez brak obrony.

Także faworytem ciągle Nuggets i Raptors, a Spurs dopiero na trzecim miejscu :)

Nieee :)

Robilem 50 simek z tą taktyką. Ok 40% jest Miś, a średnia to okolice Finałów. W pierwszej rundzie odpadłem chyba tylko 4 czy 5x. 

A Ty nie zdejmuj presji z Hornets, bo sa częściej w Finałach niż Raptors :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.