Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Łooooo!!! Nie tylko łin na wyjeździe z rewelacyjnymi w tym sezonie Detroit Pistons, ale Emeka był absolutnym dominatorem w paint z triple double - 21pkt. 25 zb. 14 bl. !!!!!!!!

14 bloków Emeki oraz 24 bloki Dumnych SuperSonics w meczu z Detroit to kolejne rekordy klubowe po 28 zbiórkach Emeki przeciwko Clippers ostatnio!!!

Czyli Emeka załatwił mi w tym tygodniu 3 nowe rekordy klubowe!!!! Za coś takiego powinno być nawet nie Player of the Week, a Player of the Month! 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Łooooo!!! Nie tylko łin na wyjeździe z rewelacyjnymi w tym sezonie Detroit Pistons, ale Emeka był absolutnym dominatorem w paint z triple double - 21pkt. 25 zb. 14 bl. !!!!!!!!

14 bloków Emeki oraz 24 bloki Dumnych SuperSonics w meczu z Detroit to kolejne rekordy klubowe po 28 zbiórkach Emeki przeciwko Clippers ostatnio!!!

Czyli Emeka załatwił mi w tym tygodniu 3 nowe rekordy klubowe!!!! Za coś takiego powinno być nawet nie Player of the Week, a Player of the Month! 

No to jest raczej Twoj peak jezeli chodzi o mozliwosci bo ciezko bedzie Tobie utrzymac taki zespol na przyszły sezon, chyba ze larry pojdzie na emeryturę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

No to jest raczej Twoj peak jezeli chodzi o mozliwosci bo ciezko bedzie Tobie utrzymac taki zespol na przyszły sezon, chyba ze larry pojdzie na emeryturę. 

Jesli prawda jest info z tematu o FA, ze gracz taki jak Lopez za pierwszy sezon moze miec max 16.2 mln jak najbardziej, mozna utrzymac ten sklad przy odrobinie szczescia  z Dragicem. Przeciez tam spada JRich i Beasley (lacznie 13.5mln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cichy napisał:

Jesli prawda jest info z tematu o FA, ze gracz taki jak Lopez za pierwszy sezon moze miec max 16.2 mln jak najbardziej, mozna utrzymac ten sklad przy odrobinie szczescia  z Dragicem. Przeciez tam spada JRich i Beasley (lacznie 13.5mln)

Mysle ze Beasleya Alonzo bedzie chcial zostawic w koncu to kultura orgabizacji a jeszcze jest Meyers Leonard do przedłużenia.

Warto dodac ze Brook podczas PO bedzie pewnie dawal oferte Sonics aby nie wchodzić na FA i w pierwszym roku zawola prawie 18mln, podobnie jak ROLI, Westbrook czy Love

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

No to jest raczej Twoj peak jezeli chodzi o mozliwosci bo ciezko bedzie Tobie utrzymac taki zespol na przyszły sezon, chyba ze larry pojdzie na emeryturę. 

A śmiałeś się Kuba jak pisałem o sezonie na 60W ;) 

48 minut temu, Cichy napisał:

Jesli prawda jest info z tematu o FA, ze gracz taki jak Lopez za pierwszy sezon moze miec max 16.2 mln jak najbardziej, mozna utrzymac ten sklad przy odrobinie szczescia  z Dragicem. Przeciez tam spada JRich i Beasley (lacznie 13.5mln)

Plan jest taki, żeby podpisać większość core. Wszystko będzie uzależnione od tego którzy z tych graczy i za ile będą chcieli ze mną podpisać przed startem FA. Priorytetem są oczywiście Brook Lopez i Goran Dragic - reszta będzie uzależniona od tego ile będę miał $$$$$ na dobicie do 12 slotów.

41 minut temu, kuba2419 napisał:

Mysle ze Beasleya Alonzo bedzie chcial zostawic w koncu to kultura orgabizacji a jeszcze jest Meyers Leonard do przedłużenia.

Warto dodac ze Brook podczas PO bedzie pewnie dawal oferte Sonics aby nie wchodzić na FA i w pierwszym roku zawola prawie 18mln, podobnie jak ROLI, Westbrook czy Love

Mikea B'Easyego baaaardzo chcę przedłużyć, ale obaczymy jak to będzie wyglądało z finansami, bo to będzie raczej niższy kontrakt niż obecny. Z Meyersem sprawa jeszcze nie jest przesądzona, bo nadal możliwy jest jeden deal o którym rozmawiam od dłuższego czasu. Natomiast na Brooka jestem nastawiony, że jak będzie chciał przedłużać jeszcze przed FA za np 18mln$ to mu je po prostu dam, a gdybym musiał o niego rywalizować na FA, to mu od razu daję birdowego maxa. Przy Goranie liczę, że będzie chciał przedłużać za jakieś rozsądniejsze pieniądze. 

Ogólnie to bez dwóch zdań mój absolutnie najlepszy sezon w simce, a siedzę cicho, bo nie chce zapeszać. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kuba2419 napisał:

Warto dodac ze Brook podczas PO bedzie pewnie dawal oferte Sonics aby nie wchodzić na FA i w pierwszym roku zawola prawie 18mln, podobnie jak ROLI, Westbrook czy Love

Tzn ze te 16.2 mln z tematu fa jest błędne jako wartość pierwszego sezonu czy może podczas po jest inny (większy max) niż na fa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Cichy napisał:

Tzn ze te 16.2 mln z tematu fa jest błędne jako wartość pierwszego sezonu czy może podczas po jest inny (większy max) niż na fa?

Podczas PO zawodnik moze sam zaproponowac jaka kase chce, mozesz to klepnac albo odrzucic, zazwyczaj dla topowych zawodnikow sa to wieksze sumy. Jak nie zaakceptujesz to zawodnik leci na FA i wtedy obowiazuja kwoty jakie sa w temacie w każdej z tur :)

@Alonzo dalej twierdze ze bedzie Tobie bardzo ciezko zrobic 60W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Alonzo napisał:

.. ale ciężko to co innego niż niemożliwe :) 

Jak kontuzja któregoś z podstawowych graczy mnie nie zatrzyma, to powiedziałbym nawet,  że bardzo prawdopodobne. 

Tutaj nawet nie chodzj o kontuzje. Na 30W mozesz zrobic jedynie 11L a Tobie brakuje co prawda 1W do polnetku ale juz przekroczyles linit porażek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Tutaj nawet nie chodzj o kontuzje. Na 30W mozesz zrobic jedynie 11L a Tobie brakuje co prawda 1W do polnetku ale juz przekroczyles linit porażek 

Drugie połowy sezonu miałem zazwyczaj lepsze ostatnio :P zatem wszystko możliwe. 

.. ale bardziej niż na tych 60W zależy mi na braku kontuzji moich podstawowych graczy, by móc powalczyć w playoffs. 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzemo napisał:

O to to, póki co masz farta, a konkurencja mniej lub więcej kontuzji. 

Jedni mają farta ze zdrowiem, a inni z draftem ;) 

Hughes mi opuścił z 8-9 dni, do tego chwile nie było tez wtedy Watsona (efektem czego był szybki kontrakt dla Mccalluma) i Emeka 1-2 mecze. 

.. ale jakaś poważniejsza kontuzja i jestem w ciemnej d.. Do tej pory dbałem o głębię składu i zawsze miałem w miarę ok zastępstwo, a teraz jest w sumie na styk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 68 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 120 - Heat 121
play-by-play

Bucks 127 - Raptors 109
play-by-play

Wizards 118 - Trailblazers 77
play-by-play

Nuggets 105 - Timberwolves 106
play-by-play

Suns 129 - Hornets 106
play-by-play

Bulls 112 - Mavericks 79
play-by-play

Celtics 110 - Knicks 139
play-by-play

Sonics 119 - Pacers 126
play-by-play

Grizzlies 75 - Spurs 115
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.