Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, elwariato napisał:

lata tanku 😋

Panie jaki tank. 

Były co prawda dwa lata po za PO, ale w pierwszym Okafor wypadł na ponad 40 dni, a w drugim team był jednak za słaby. Mimo to moje picki to była 9 i 10 pozycja w drafcie, więc daleko do poziomu tankerów :)

Sprawna przebudowa, udane transfery i wreszcie udane campy pozwoliły tej drużynie wrócić na poziom na którym byłem przez pięć sezonów z rzędu grając regularnie w Playoffs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10min

Dzień 52 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 121 - Timberwolves 120
play-by-play

Raptors 117 - Lakers 106
play-by-play

Suns 114 - Grizzlies 118
play-by-play

Nets 97 - Spurs 109
play-by-play

Bucks 109 - Bulls 132
play-by-play

Pistons 127 - Pacers 109
play-by-play

Nuggets 132 - Trailblazers 111
play-by-play

Hornets 110 - Cavaliers 108
play-by-play

Kings 99 - Sonics 118
play-by-play

Warriors 107 - Mavericks 85
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Greg Oden - Raptors - 9days
    LeBron James - Grizzlies - 7days
    Zach LaVine - Nets - 7days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ważniejszych rzeczy to Nelson ma pecha mocnego, świetny sezon rozgrywa, a nawet w ASG go raczej nie będzie 😕

Teraz, julekstep napisał:

w sensie że możemy nie zdążyć aż on wyleci z ligi?

Dokladnie

btw. jeśli w wyborach do ASG też liczą się totale to jednak sporą rolę odgrywa tu kalendarz danej ekipy, część (np. Pistons) rozegra sporo mniej spotkań, taki BigAl przez kontuzje nie zagrał w kilku meczach i jego szanse na ASG też nie są duże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Nelson najpierw POTW, a teraz trzecie TD w karierze :D

I career-high w zbiórkach 

@julekstep @eMeS Juan Pablo Vaulet z Raptors powinien mieć jako narodowość Argentynę, nie Hiszpanie 

nie wiedziałem ze gram to zapropsowałem 😋 no nic, it tez spoko ale nie az tak spoko, musiala by to byc potyczka mila dla oka 

a no i vaulet koniecznie @julekstep dopilnuje żeby we simce zagoscil na lata w zwiazku z tym😋

 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SlaKB napisał:

Nelson najpierw POTW, a teraz trzecie TD w karierze :D

I career-high w zbiórkach 

@julekstep @eMeS Juan Pablo Vaulet z Raptors powinien mieć jako narodowość Argentynę, nie Hiszpanie 

Będzie walkower? Bo ważne w USA są sprawy wizowe i tu chyba klub nie dopatrzył swoich obowiązków. 
jak Juve. Minus 17 punktów. 

A jeżeli błąd ligi to komisxowi zabrać pick. 

To nie są błahe bledy. Trzeba ustalić winnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Będzie walkower? Bo ważne w USA są sprawy wizowe i tu chyba klub nie dopatrzył swoich obowiązków. 
jak Juve. Minus 17 punktów. 

A jeżeli błąd ligi to komisxowi zabrać pick. 

To nie są błahe bledy. Trzeba ustalić winnych 

Minus 17 dla Raptors, minus 10 dla Nuggets oraz pozbawienie Magic picku, jestem za !!

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

Minus 17 dla Raptors, minus 10 dla Nuggets oraz pozbawienie Magic picku, jestem za !!

Pragnę zaznaczyć, że w oficjalnych protokołach Pistons widnieją także jako przedstawiciele komiszów. W związku z powyższym wnoszę także o ukaranie drużyny z Detroit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

nie był

Camby ma oko na takich jak Ty i donosi :P 

ja to sobie policzę sam :P ale serio nie przypominam sobie żebym nim nie grał, tylko raz gdy zapomniałem wstawić go po kontuzji, ale może się mylę :P tak czy inaczej pamietam ze była zasada ze 3x można bezkarnie usadzić, dopiero potem jest ostrzeżenie ;) wiec to sobie na pewno policzę, a wcześniej niech Booker rozniesie Nets!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.