Skocz do zawartości

[2039 Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Magic będą na 1.🙂

nie będą

a te Wasze śmieszki z Magic na 1szym miejscu też są mocno śmieszne

2 razy dałem Magic na 1szym miejscu:

- raz faktycznie zdobyli misia
- raz przegrali w finale z pozycji faworyta (niesławne finały z Wolves)

 

HO HO HO MAGIC NR 1 KARUZELA ŚMIECHU

z czego się śmiejecie? z siebie się śmiejecie

kiepszczaczki

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie będą

a te Wasze śmieszki z Magic na 1szym miejscu też są mocno śmieszne

2 razy dałem Magic na 1szym miejscu:

- raz faktycznie zdobyli misia
- raz przegrali w finale z pozycji faworyta (niesławne finały z Wolves)

 

HO HO HO MAGIC NR 1 KARUZELA ŚMIECHU

z czego się śmiejecie? z siebie się śmiejecie

kiepszczaczki

Jeszcze przyłóż trofeum Larrego OBriena do krocza i to powiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

nie będą

a te Wasze śmieszki z Magic na 1szym miejscu też są mocno śmieszne

2 razy dałem Magic na 1szym miejscu:

- raz faktycznie zdobyli misia
- raz przegrali w finale z pozycji faworyta (niesławne finały z Wolves)

Kluczem do mistrzostwa Magic było ściągnięcie Kirilenko i pobranie Aldridge z waivers.

Gdy publikowałeś ranking żadnego z tych ruchów nie było wykonane. Miałeś wtedy przeciętny roster na maks drugą rundę, więc tamta jedynka w power rankingu budziła ogromne zdziwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kluczem do mistrzostwa Magic było ściągnięcie Kirilenko i pobranie Aldridge z waivers.

Gdy publikowałeś ranking żadnego z tych ruchów nie było wykonane. Miałeś wtedy przeciętny roster na maks drugą rundę, więc tamta jedynka w power rankingu budziła ogromne zdziwienie.

wśród amatorów może i tak

i cały czas - zapraszam do publikowania własnych rankingów, przecież ja tutaj nie mam monopolu.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kluczem do mistrzostwa Magic było ściągnięcie Kirilenko i pobranie Aldridge z waivers.

Gdy publikowałeś ranking żadnego z tych ruchów nie było wykonane. Miałeś wtedy przeciętny roster na maks drugą rundę, więc tamta jedynka w power rankingu budziła ogromne zdziwienie.

Pewnie bardziej chodzi o to, że julek miał assety pod dalsze wymiany, które finalnie dały mu tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

wśród amatorów może i tak

i cały czas - zapraszam do publikowania własnych rankingów, przecież ja tutaj nie mam monopolu.

Nie można mieć innego zdania do wyżej przedstawionego? ;)

Ja przejąłem już inny ranking, co dwusezonowy ranking ogórków ;)

7 minut temu, Sylvinho. napisał:

Pewnie bardziej chodzi o to, że julek miał assety pod dalsze wymiany, które finalnie dały mu tytuł.

Jest to jakaś narracja, ale szczerze to nie trafia do mnie. Julek ocenia stan faktyczny zespołu, w trakcie sezonu jest zbyt wiele zmiennych, by jeszcze oceniać szanse teamów na podstawie posiadanych assetów. Ten Kirilenko przykładowo to już był po słowie w Hornets :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie można mieć innego zdania do wyżej przedstawionego? ;)

można, tylko fajnie jakby to zdanie nie opierało się na jakichś 'wydawajkach' (które potem okazują się totalnie nieprawdziwe - jak to z 'niedocenianiem' Hornets), albo próbach obrażanek (jakieś totalnie idiotyczne teksty o Argentynie i kroczach - wtf)  - optymalnie jak to zdanie jest w formie konkurencyjnego rankingu!

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jest to jakaś narracja, ale szczerze to nie trafia do mnie. Julek ocenia stan faktyczny zespołu

nah - takiemu Pablo często daję bonus 'na przyszłość' bo on często zaczyna sezon z jakimiś dublującymi się graczami itp (których wiadomo że zaraz sprzeda)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jest to jakaś narracja, ale szczerze to nie trafia do mnie. Julek ocenia stan faktyczny zespołu, w trakcie sezonu jest zbyt wiele zmiennych, by jeszcze oceniać szanse teamów na podstawie posiadanych assetów. Ten Kirilenko przykładowo to już był po słowie w Hornets :)

Być może, choć ten ranking ma na pewno nadaną jakąś narracje bo w innym wypadku moglibyśmy skopiować excela. Kwestia jest tylko taka jakie zmienne według subiektywnej oceny przyjmuje Julek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

można, tylko fajnie jakby to zdanie nie opierało się na jakichś 'wydawajkach' (które potem okazują się totalnie nieprawdziwe - jak to z 'niedocenianiem' Hornets), albo próbach obrażanek (jakieś totalnie idiotyczne teksty o Argentynie i kroczach - wtf)  - optymalnie jak to zdanie jest w formie konkurencyjnego rankingu!

Tak z perspektywy czasu, gdzie wszystko się zmieniło możesz powiedzieć to dzisiaj drugi raz głośno, że

Wall - Francis - Love - O'Quinn - DeAndre Jordan

To twoim zdaniem zespół na mistrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Tak z perspektywy czasu, gdzie wszystko się zmieniło możesz powiedzieć to dzisiaj drugi raz głośno, że

Wall - Francis - Love - O'Quinn - DeAndre Jordan

To twoim zdaniem zespół na mistrza?

Speights był do s5 przymierzany

ale generalnie baaaaardzo dobrze ta ekipa wyglądała w próbnych simkach (nie tylko moich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

No AK to element JAM, a GForce to "roles", nawet nie wymieniony z nazwiska przy opisie Celtics.

jakby Szulim jakoś nazwał swoje trio Brick-Redick-Wallace to może też użyłbym tej nazwy - jak widać nawet jeśli chodzi o branding / marketing to Magic są o krok przed innymi

zarówno AK jak i G-Will to są ~GOAT rolsi i 1st ballot HoF's z tym że AK był zawsze (i do dziś jest) trochę lepszy :) (bo on jednak umie 'wszystko', gdzie Wallace nigdy nie miał playmakingu)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

jakby Szulim jakoś nazwał swoje trio Brick-Redick-Wallace to może też użyłbym tej nazwy - jak widać nawet jeśli chodzi o branding / marketing to Magic są o krok przed innymi

zarówno AK jak i G-Will to są ~GOAT rolsi i 1st ballot HoF's z tym że AK był zawsze (i do dziś jest) trochę lepszy :) (bo on jednak umie 'wszystko', gdzie Wallace nigdy nie miał playmakingu)

Bo BRW to taki sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.