Skocz do zawartości

[2039 Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Umknął Ci Julek w rosterze Mirotic, że piszesz o braku SF? 🤔

Hornets za nisko to już tradycja julkowych rankingów. 

jeśli Nikola Mirotic ma być Twoim argumentem na brak PO to chyba warto sobie przemyśleć priorytety xD

co do drugiego punktu to Alonzo już uprzedził, ale aż zrobię historyczny backtrack:

od sezonu 2033 robię PR z numerkami:

2033 - W rankingu nr 9 kończą na miejscu 14 (sam siebie dałeś na miejscu 3cim w konfie, skończyłeś na 6)
2034 - W rankingu nr 6 kończą na miejscu 11 
2035 - W rankingu nr 4 kończą na miejscu 10 (ex aequo z 3 innymi ekipami)
2036 - W rankingu nr 15 kończą na miejscu 7
2037 - W rankingu nr 18 kończą na miejscu 22
2038 - W rankingu nr 19 kończą na miejscu 20

tak więc raz (w 2036) nie doceniłem Hornets a 5 razy przeceniłem

ciężko napisać coś bardziej nieprawdziwego, co nie @MarcusCamby? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

jeśli Nikola Mirotic ma być Twoim argumentem na brak PO to chyba warto sobie przemyśleć priorytety xD

Gracz na poziomie +/- Carmelo Anthony czy Richard Jefferson, a ty w ogóle go pomijasz i wskazujesz tu jakiś wielki problem, gdy rywale wstawiają takie nazwiska jak Rudy Fernandez, kompletnie aofensywny Aminu czy CJ Miles na tej pozycji.

Ogólnie twoje pomstowanie na słabość Hornets dla mnie jest małostkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jak 1/4 sezonu będę ogrywał Shabazza i Maynora to faktycznie wtedy poziom twojej oceny będzie się zgadzał z poziomem drużyny idealnie :)

ale jest tradycja zanizania Hornets czy jej nie ma?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Gracz na poziomie +/- Carmelo Anthony czy Richard Jefferson, a ty w ogóle go pomijasz i wskazujesz tu jakiś wielki problem, gdy rywale wstawiają takie nazwiska jak Rudy Fernandez, kompletnie aofensywny Aminu czy CJ Miles na tej pozycji.

Ogólnie twoje pomstowanie na słabość Hornets dla mnie jest małostkowe.

Mirotic na poziomie Melo... Było pite i to grubo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2022 o 13:36, julekstep napisał:

Oficjalne rankingi na sezon 2039 (przygotowywane przez ekspertów z niemalże 100% historyczną skutecznością!

11. Sonics - Rewelacyjny (fit i skill-wise) duet podkoszowych...dalej niestety jest już średnio - solidny J-Rich, cancerowaty Hughes i średniawy (jak na starting PG) Goran + co najwyżej przeciętna ławka. Mimo wszystko na zachodzie mogą powalczyć a - nawet stary - Emeka to potężny upgrade względem Bynuma.

Liczyłem na top10 :( 

Ostatnio byłem w Rankingu 15 a skończyłem z 2 seedem na Zachodzie i grałem w II rundzie playoffs. No obaczymy jak to teraz będzie. Goran ma słaby Passing, ale rewelacyjny Handling, poprawił tez jeszcze bardziej 3P czy Steale. Lekki spadek w statsach defensywnych nie powinien jakoś mu zaszkodzić przy ogólnej poprawie defensywy drużyny. Przypominam też, że "cancer" Hughes dwukrotnie Ciebie sklepał w meczach Dumni SuperSonics - Magic. 

Nie będę ukrywał, że w tym sezonie Dumni SuperSonics celują w walkę o mistrzostwo! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Liczyłem na top10 :( 

Ostatnio byłem w Rankingu 15 a skończyłem z 2 seedem na Zachodzie i grałem w II rundzie playoffs. No obaczymy jak to teraz będzie. Goran ma słaby Passing, ale rewelacyjny Handling, poprawił tez jeszcze bardziej 3P czy Steale. Lekki spadek w statsach defensywnych nie powinien jakoś mu zaszkodzić przy ogólnej poprawie defensywy drużyny. Przypominam też, że "cancer" Hughes dwukrotnie Ciebie sklepał w meczach Dumni SuperSonics - Magic. 

Nie będę ukrywał, że w tym sezonie Dumni SuperSonics celują w walkę o mistrzostwo! 💪

Wstyd. To jest takie wypaczenie, że wspominać o tym to hańba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kahR napisał:

Wstyd. To jest takie wypaczenie, że wspominać o tym to hańba!

Dlaczego?

Zachód wg bilansów w top4 wyglądał ta:

1. Houston 59-23

2. Denver 54-28

3. Minnesota 53-29

4. Seattle 51-31

2-3 mecze straty do Nuggets i Wolves. Czyli w sumie miałem zasłużone 4 miejsce na Zachodzie, a pierwsze w Dywizji. 

Na Wschodzie lepszy bilans ode mnie miała trójka - Chicago, Boston i Toronto, a ja miałem lepszy od Orlando, którzy mieli 49-33.

Zatem spokojnie byłem w drugim tierze w poprzednim sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Ale bzdura.

1. Przecież Kemba to dobry obrońca, a DMC to bardzo dobry obrońca. Plus Odom to dobry obrońca.

2. Brak SG. Jak już uroiles sobie, że Love tam nie może grac, to masz Kemba SG i Flynn PG.

I Spurs nizej niż Magic to bajkopisarstwo.

o

Pablo narzeka na ranking, nowe nie znałem

 

who cares :)

daj swój ranking

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak już uroiles sobie, że Love tam nie może grac, to masz Kemba SG i Flynn PG.

to miłe że moje 'urojenia' kształtują Twój trade block 😘

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

o

rok temu też coś takiego pisałeś

 

who cares :)

daj swój ranking

Fajna zabawa. Ale wyjdź poza uprzedzenia :)

Odbioslem się tylko do dwóch piramidalnych bzdur.

Czlonek wesołego ofensywnego trio ma DEF A+, w tym PostD na 100.

Ale w sumie who cares :)

Na campach wielkie trio na minus + uciekł Rip + uciekł LMA i dalej contender :) Ho Ho Ho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.