Skocz do zawartości

[2039 Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking graczy gotowy!

Gratuluję @Qcin_69* i @bogans2 braku chociaż jednego gracza z top15 na swojej pozycji! To będzie fascynujący wyścig o nr 1!

* (tu muszę przyznać że Val był blisko jako PF, ale jak gracze są blisko to biorę 'prawdziwego' PFa w stylu Bosha ponad PF/C tweenera jak Val :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

Ranking graczy gotowy!

Gratuluję @Qcin_69* i @bogans2 braku chociaż jednego gracza z top15 na swojej pozycji! To będzie fascynujący wyścig o nr 1!

* (tu muszę przyznać że Val był blisko jako PF, ale jak gracze są blisko to biorę 'prawdziwego' PFa w stylu Bosha ponad PF/C tweenera jak Val :P )

Spokojnie. U mnie liczy sie zespol a nie indywidualnosci🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bogans2 napisał:

Spokojnie. U mnie liczy sie zespol a nie indywidualnosci🤪

rankingi Julka jeszcze nigdy się nie sprawdziły.

To, ze Booker i Payton nie znaleźli się w tych rankingach sporo mówi o ich merytoryczności, dobrze się czyta, ale nie ma tam za grosz prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

rankingi Julka jeszcze nigdy się nie sprawdziły.

 

W dniu 1.09.2022 o 22:51, julekstep napisał:

1. Magic -> Oezu neptoyzm! Oezu sam siebie dał! Oezu pompują balonik! A piszcie co chcecie hejtery! W tym roku to ja będę górą a wy dołem! Najlepsze Big-3 w lidze z Francisem, który na campach pokazał że jest na misji, Wallem który wszedł do ścisłej ligowej elity i Lovem, który może nie połamie się już przed game 7 ECF! Dodatkowo wsparci sensownymi podkoszowymi, gdzie jedynym potencjalnym minusem wydaje się ławka jeśli chodzi o obwód (chociaż Fournier w końcu stał się grywalny). RÓBCIE SCREENY! Magic mistrzem simbasketu 2038!

 

przeproś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

 

 

przeproś

meh, opisywałeś zespół którego nie miałeś xd to kolejne wymiany zrobiły Ci tytuł! 

Ty przeproś Elfrida i Devina ze ich pominąłes w rankingach, gdzie Elfrid to lepsza wersja Rondo, a Booker w przeciągu 4 lat zgarnie tytuł MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

meh, opisywałeś zespół którego nie miałeś xd to kolejne wymiany zrobiły Ci tytuł! 

miałem super mocną ekipę czyli super mocne assety pod trejdy

ot zmieniłem koncepcje w trakcie sezonu, taki kaprys - tam gdzie Wy się staracie ja się bawię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep serio Gorana i Hughesa nie ma nawet w top15 wg Ciebie? :( 

Dragic ma fatalny passing jak na pg , ale inne skille bardzo dobre. Hughes notuje na sg o niebo lepsze statsy od co poniektórych graczy, których widzisz przed nim. Był w II rundzie, czyli odpada definicja cancera, a że przegrałem z Bryłkami na sterydach to już inna kwestia - bo oni byli w Finale. 

Tak na marginesie - Dumni SuperSonics możliwe, że jako jedyni niepokonani z mistrzem simbasketu z Orlando w poprzednim sezonie - sklepali Magic w obu meczach 💪 a nazywany przez Ciebie cancerem Hughes miał w jednym - 38pkt. 3x3 12zb. 5as 3prz. a w drugim - 43pkt. 5x3 13zb.😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

10 ekip zrobionych i (względem startu zeszłego sezonu):

Hawks -3,86
Pacers -2,81

gratki!

meh, ja tam jeszcze miałem chyba Randolpha i Iggiego albo przynajmniej jednego z nich xd aż tak dobrze/słabo to nie jest w Hawks, na szczęście brak głębi może nas uratować przed PO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

meh, ja tam jeszcze miałem chyba Randolpha i Iggiego albo przynajmniej jednego z nich xd aż tak dobrze/słabo to nie jest w Hawks, na szczęście brak głębi może nas uratować przed PO!

nom

miałeś Iggiego, Randolpha i Cousinsa

dziś masz Paytona, Bookera i Caboclo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.