Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jaka trzykrotność? Dla trzecioroczniaka? 

Thabeet, Maynor czy Aldemir dostali kontrakty na poziomie 1,5mln.

Tyler Hansbrough gra za MLE. 

3mln to minimum. 

332817 zarabia w pierwszym roku. 1mln w trzecim to trzykrotnosc. Tylko gracze z top7-8 zarabiają w ostatnich latach rookie umów więcej jak 3mln. Dlaczego drugorundowiec ma tyle mieć?

16 minut temu, kuba2419 napisał:

Tak jak Camby pisze, 3mln to minimum. Najlepiej coś między mle a LLE, dla mnie 3.5 to takie minimum. Jak chcesz to znajdziesz kasę dla drugorundowca, tym bardziej że zwalnia się ich jak grzyby po deszczu i wątpię aby było nagle inaczej i drugorundowca zaczęli dostawać trzeci rok kontraktu regularnie...

To gośc wybrany z nr 38 ma zarabiać w 3 roku więcej jak gość wybrany z 1???

Skąd ta dziwna liczba 3,5mln?

Ile w realu dostaje drugorundowiec a ile wynosi MLE? No jprd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdzielcie z tymi 3,5mln. - to też dużo. To drugorundowiec! Ilu drugorundowców dostaje później kontrakty na poziomie MLE? A ilu trzeciorundowców jest silnymi graczami swoich teamów w 3 sezonie?

1,5mln. dla trzecioroczniaka jest ok. Jak ktoś ma ból d.. to niech będzie nawet 2mln. ale nie więcej. @julekstep po prostu wprowadcie na jakieś 3 sezony na próbę po te 1,5-2mln. - obaczymy jak to będzie działało i wtedy się zdecyduje, czy to ok czy za mało. Jak gracz będzie takim kozakiem po tym 3 sezonie, to przecież i tak dostanie MLE lub jakiś wyższy kontrakt z cap space. Prawda jest taka, że 90% drugorundowców wyleci na FA jeszcze zanim sezon wystartuje, więc już nie róbmy sobie jaj, że ktoś niedaj boże przystealuje.

 

I oddajcie mi kradzieje mojego Tylera Zellera!!! Bo go qurfa za 1,85mln. nie miałem jak podpisać 😐 a menda LLE nie chciała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ice23 napisał:

Sacramento Kings ma do oddania nr 7 obecnego, aktualnie trwającego draftu. Szukam za niego zawodników z poprzednich draftów, na rookie kontrakcie, z podobnymi numerami. Druga opcja, to za weterana na dużym kontrakcie (mam kase w salary).

@Ice23 jeśli tak jak w czerwcu, chcesz marnować 24 h na swój wybór,  to przynajmniej odznacz się w temacie lista obecności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

jak co roku :D

co pół roku :P

pierwszy sezon za mna i moge z pełna stanowczością stwierdzić, że @Ice23  to przyczajony tygrys, ukryty smok. Każde FA w ostatniej chwili zaatakowane i przebite xD daje sobie ręke uciac, ze potrafi przebić apilo, sello czy inne aplikacje, a kupno wegla na PGG to dla niego, żaden problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ice23 napisał:

Chyba tak, albo chociaz cos takiego: simbasketDraftFile2038.txt

jest już w 'pliki do pobrania' - 2038.frf (mała różnica przy handlingu Bookera i 3pt Portisa - ale to już sobie ręcznie poprawisz najwyżej)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.