Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SzuLcU napisał:

To bez zdradzania tajemnic kuchni.  Czym się kierowałeś ustalając potencjał? Bo nie jestem w stanie zrozumieć, jak Lavert i Hield mają takie same cyferki jak Prince i Beasley.  I w sumie to samo można powiedzieć o Murray'ach

Nie mogę za dużo pisać, bo to niejako wypacza sens tworzenia draftu. Byśmy tak chwilę pogadali i musiałbym wykładać Wam wyniki kilkunastu próbnych simek, a przecież nie o to chodzi.

Zrobiłem już sporo simek i jestem zadowolony z wyników. Mogę się zgodzić na jakieś kosmetyczne zmiany po konsultacjach, ale nie sądzę by potrzeba było dużych zmian. Wiadomo, że Ci bez picków będą chcieli obniżać ( Sabonis za dobry!!! ), a Ci z pickami podbijać talenty ( dorzuć Simmonsowi do kozackiego inside i obrony, jeszcze handling! Będzie nowy Shaq! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzuLcU napisał:

To bez zdradzania tajemnic kuchni.  Czym się kierowałeś ustalając potencjał? Bo nie jestem w stanie zrozumieć, jak Lavert i Hield mają takie same cyferki jak Prince i Beasley.  I w sumie to samo można powiedzieć o Murray'ach

 

Camby w calym swoim rozmantyzmie odbiegł za bardzo od realnych skillow graczy.

Ten handling Simmonsa na 30 wymaga ręcznego poprawienia, bo ten draft wyglada jakby był Sabonis i długo długo nic co jest mocnym oderwaniem od realiów, choć strach to pisać by PrzyjacielCamby nie wyzywał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A ja się tylko uśmiecham z krótkowidzów :)

stary, nie ma żadnego sensu wchodzić w te dyskusje jeśli uważasz ze 30 handlingu Simmonsa jest ok, bo to walka z wiatrakami byłaby.

Typ co ma kozioł na poziomie PGkow ma w Twoich cyferkach kozioł na poziomie Bynuma, o czym my tu mamy dyskutować? 

To, ze inaczej się rozwijają gracze względem tych w realu to standard w simce, inaczej tacy gracze jak Whiteside czy Ty Jones boby kasztanami w simce (jak w realu) a nie użytecznymi graczami/borderline allstarami.

To jest simka, a nie świat wg Cambyego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

To jest simka, a nie świat wg Cambyego.

No właśnie.

Więc wszystkie te staty można sprawdzić na prośbę komisza po wklepaniu statów.

Dlatego tu Hassan Whiteside to dzik, TOP5 ligi na swojej pozycji, a Jokic niewiadoma.

Ja handlngu Ben Simmons nawet nie ruszałem i to jest zabawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Draft2040.csv 3 kB · 12 pobrań

 

Wasi scouci przekazują Wam pierwsze obserwacje z nadchodzącego draftu... :)

Spojrzalem sie na cyferki i wg mnie troche przeginka.

D.Murray zjadajacy kazdego z poprzedniego draftu, dwie klasy wyzej niz np Russel? (jesli on ma juz takie cyfry i 100% to jak bedzie wygaldal Young czy Morant)

Poetl dwie klasy wyżej niz Turner (gdyby nie potencjal) to lepszy od Townsa.

To tylko dlatego bo grali u Popa?;)

Sabonis poziom ponad Townsem

-----

generalnie swietna praca Marcus, ale kilku czołowych zbyt przykoksowanych;p

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

@MarcusCamby na pewno trzeba poprawić wzrost Simmonsowi xD

(ale miło się słucha narzekania na draft, co nie? :P WITAJ W MOIM ŚWIECIE MARCUSIE!)

kolejny draft ja zrobię, bo widzę ze aktualnie jest robiony wedle światopoglądów danych userow, a nie realnych skilli.

30 handling Simmonsa to ma szanse być memem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

30 handling Simmonsa to ma szanse być memem.

no Simmons pewnie dostanie handlingu* (i centymetrów xD) kosztem defów i jumpshoota :) 

 

ale to poczekajmy na całą klasę, wtedy będą simki + poprawki

 

* ale i tak nie będzie tu jakiś mega, tak jak piszesz bo ten kolo ma słabiutke ASG-TOV ratio 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

no Simmons pewnie dostanie handlingu* (i centymetrów xD) kosztem defów i jumpshoota :) 

 

ale to poczekajmy na całą klasę, wtedy będą simki + poprawki

 

* ale i tak nie będzie tu jakiś mega, tak jak piszesz bo ten kolo ma słabiutke ASG-TOV ratio 

Simmons to potencjał na dpoty, handling 75+, koleś w zasadzie poza 3 i jumpshotem (co powinien mieć z miejsca bliskie 0) to idealny koszykarz.

Passing, Def, handling, inside scoring, sile powinien mieć wyboostowane bo taki FAKTYCZNIE jest, po prostu typ nie potrafi rzucać, przez co w 23’ jest bezużyteczny w zespołach walczących o tytuł, ale w czasach tworzenia simki byłby Marionem na sterydach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

@MarcusCamby na pewno trzeba poprawić wzrost Simmonsowi xD

O lol.

Tu jakiś dziwny błąd się wkradł. Dziwne o tyle, że robiłem go jako pierwszego, bo lecę po kolei :) Poprawiany był na pewno, nie wiem skąd ten błąd.

39 minut temu, Cichy napisał:

D.Murray zjadajacy kazdego z poprzedniego draftu

To równie dobrze, może być jakiś rich man Cory Joseph. Atak ma jednak mocno podejrzany. Jako prospekt lepszy od Russella, co chyba nie dziwi, ale czy ktoś zaryzykuje topowy pick dla gracza z średnim atakiem? ;)

Poeltl być może trochę za dobry wyszedł. Ale co by poradzić, że simka lubi takich klocków. W porównaniu do takiego Noela to i tak bieda prospekt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

O lol.

Tu jakiś dziwny błąd się wkradł. Dziwne o tyle, że robiłem go jako pierwszego, bo lecę po kolei :) Poprawiany był na pewno, nie wiem skąd ten błąd.

To równie dobrze, może być jakiś rich man Cory Joseph. Atak ma jednak mocno podejrzany. Jako prospekt lepszy od Russella, co chyba nie dziwi, ale czy ktoś zaryzykuje topowy pick dla gracza z średnim atakiem? ;)

Poeltl być może trochę za dobry wyszedł. Ale co by poradzić, że simka lubi takich klocków. W porównaniu do takiego Noela to i tak bieda prospekt :P

odpowiesz na któreś z moich pytan? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabonis w rl po siedmiu latach w lidze trafia średnio pół trójki i pół rzutu z mid range na mecz, a tu dostał takie skille, że 1-2 campy i się okaże, że chłop będzie legit shooterem :)

Passing aż 75 to też przesada. Ale trzeba wybaczyć Marcusowi, bo miał ciężko w tym przypadku być całkiem obiektywnym, jednak wypada to naprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Sabonis w rl po siedmiu latach w lidze trafia średnio pół trójki i pół rzutu z mid range na mecz, a tu dostał takie skille, że 1-2 campy i się okaże, że chłop będzie legit shooterem :)

Passing aż 75 to też przesada. Ale trzeba wybaczyć Marcusowi, bo miał ciężko w tym przypadku być całkiem obiektywnym, jednak wypada to naprawić ;)

głos rozsądku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.