Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Cousins nie jest zły jednak wstawienie go do drużyny chcącej walczyć o cos więcej niż bilet na ryby daje gracza na poziomie 17ppg, 12 rpg ,1,5 spg i 1,5. Gdzie te punkty są kosztem zabrania rzutów graczom, którzy robią to skuteczniej. Wybacz przyjacielu  @Qcin_69 ale mam nastrój na świąteczne dzielenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kahR napisał:

Cousins nie jest zły jednak wstawienie go do drużyny chcącej walczyć o cos więcej niż bilet na ryby daje gracza na poziomie 17ppg, 12 rpg ,1,5 spg i 1,5. Gdzie te punkty są kosztem zabrania rzutów graczom, którzy robią to skuteczniej. Wybacz przyjacielu  @Qcin_69 ale mam nastrój na świąteczne dzielenie się.

nic nie szkodzi! 

Oferty spływają w takim tempie ze jeszcze dziś zostanie przehandlowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

BigAl jest bardziej unikatowy, poza tym Jefferson trafił by zaraz do Spurs, a później by nim rzucano jak workiem ziemniaków, a tego dla niego nie chciałem :P

tylko dzięki temu obiegowi znalazl sie w pizdons tazke nie pomstuj😋

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

nic nie szkodzi! 

Oferty spływają w takim tempie ze jeszcze dziś zostanie przehandlowany

kto tam pierwszy na waivie teraz 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kahR napisał:

Cousins nie jest zły jednak wstawienie go do drużyny chcącej walczyć o cos więcej niż bilet na ryby daje gracza na poziomie 17ppg, 12 rpg ,1,5 spg i 1,5. Gdzie te punkty są kosztem zabrania rzutów graczom, którzy robią to skuteczniej. Wybacz przyjacielu  @Qcin_69 ale mam nastrój na świąteczne dzielenie się.

bez przesady, słabszy Vuc (skille scoringowe podobne a dużo słabszy fizycznie) robi w contenderze (mając obok Hardena) 20 ppg

 

główny problem DMC to handling i masa strat jako 1sza opcja

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, profésora napisał:

Heat signs:

1 Josh Boone

2 Enes Kanter

3 Thomas Robinson

 

11 minut temu, SlaKB napisał:

Pistons im Tyrus Thomas & Dexter Pittman

Oczywiście o ile nie zostali pobrani z waivers:)

podpisy są wstrzymane do ogłoszenia wyników waivers -> więc te posty traktuję jako nieważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

 

podpisy są wstrzymane do ogłoszenia wyników waivers -> więc te posty traktuję jako nieważne

No hellouuu,

Jasno było napisane, że waivers można zgłaszać do 19:59:59, a po tym czasie można podpisywać normalnie zawodników. Nigdzie nie było żadnego ograniczenia, że można to dopiero robić jak zostaną opublikowane wyniki xD

Nie zmieniaj zasad post factum by podpisać sobie jako pierwszy Boone czy Pittmana :P

Nawet dziś pisałeś, że po waivers będzie dzień dwa na uzupełnianie braków:

3 godziny temu, julekstep napisał:

dziś waivery, z dzień dwa na uzupełnienie braków w teamach (jak będą) i zostanie znalezienie jelenia wśród komiszów na simowanie day1 xD

Wg mnie posty mój i @SlaKB powinny być zawieszone do ogłoszenia wyników waivers, a nie stać się nieważnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.