Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, profésora napisał:

ja juz mam :D mężuś mi przygotował ❤️

łapcie:

compare.xls 655 kB · 6 pobrań

Dzięki.

Widzę pokarało Was za rzucanie ochłapów Bertansowi i mocno cofnął się w ataku :P

Rubio niestety się rozwinął.

Kevin Love ofensywny monster. Robi ubiegłorocznego Walla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dzięki.

Widzę pokarało Was za rzucanie ochłapów Bertansowi i mocno cofnął się w ataku :P

Rubio niestety się rozwinął.

Kevin Love ofensywny monster. Robi ubiegłorocznego Walla.

Love to nowy SG, przez co zwiększa liczbę PPG. Przed campami w próbnych robił 32/10 na SG, to teraz będzie pewnie jakieś 35 PPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tegoroczne campy w Magic okazały się porażką na całej linii (jakieś bottom3-4 ligi jeśli chodzi o oczekiwania vs rezultaty)  - nikt nie zaskoczył pozytywnie a jest sporo negatywów (Gasol, Joseph, Evans)

wydaje się że 2ga runda to sufit w tym roku 😕 

#komiszc***

Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Oddam Odena lub Bynuma.

apel do ligi

NIE REAGUJCIE!!!

 

Raptors są od wymiany jednego z klocków na SGka od bycia ligowym top1 😕 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

 

 

Raptors są od wymiany jednego z klocków na SGka od bycia ligowym top1 😕 

a Tracy już pakował walizki..

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Jak prowadziłeś Portland, to narracja była taka, że konferencja B to Wschód, zatem.. :P 

Natomiast ja nie stoję w miejscu - pozyskałem przecież Okafora. Jego słabych campów (podobnie jak Hughesa ) się spodziewałem. No i Hughes będzie grał u mnie od początku sezonu. Na swoją naturalną pozycję pg wraca też Dragic. Ogólnie poprawiłem i zbiórkę i defensywę, więc nie, Dumni SuperSonics nie stoją w miejscu. 

Dumni SuperSonics oddadzą w tym roku lotto pick do Drapieżnych Jastrzębi! 

HipHipBooker!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

niestety tegoroczne campy w Magic okazały się porażką na całej linii (jakieś bottom3-4 ligi jeśli chodzi o oczekiwania vs rezultaty)  - nikt nie zaskoczył pozytywnie a jest sporo negatywów (Gasol, Joseph, Evans)

wydaje się że 2ga runda to sufit w tym roku 😕 

#komiszc***

Zaraz twoja filia z Georgii ruszy z pomocą. LMA już pewnie na walizkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

niestety nie mam kontraktów do zmatchowania ani assetów!

 

aha - Kembę uściskałeś zanim wsiadł do pociągu relacji San Antonio - Indianapoilis?

Przecież Kemba ma campy na lekki plus, to po co?

-4 w scoringu, +5 perD, +2 Steal. A że stracił w zbiórce czy bloku to nieistotne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dumni SuperSonics oddadzą w tym roku lotto pick do Drapieżnych Jastrzębi!

Mordeńko.. W poprzednim sezonie tak plastikową szabelka wymachiwał Julek i albo Ty, albo Pablo - bo nie pamiętam już gdzie tam był mój zeszłoroczny pick. 😘

Ogólnie pozytywnie tez zaskoczył JRich - bo tu sie spodziewałem zjazdu, a w sumie jest na 0. Brook będzie jeszcze mocniejszy w ataku, a Dragic będzie grał swoje + tez poprawił część ofensywnych skilli kosztem tych mniej istotnych defensywnych. Emeka ze swoją obrona będzie mi robił różnice przy Brooku. Hughes też jakoś w istotnych skillach nie powinien spaść rażąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knicks lepsza campy niż przed rokiem fajny rozwój rookie - porzingis i hezonja, na duży plus danny green ( opłaca się dać mu hajs ) ale szkoda że draymond tak średnio i spadła mu trójka więc chyba PF

 

Patrick Beverley -11
Festus Ezeli -4
Danny Green 22
Draymond Green 8
Mario Hezonja 44
Darius Miles -18
Kristaps Porzingis 43
Derrick Rose 0
Noah Vonleh 8
Tony Wroten 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Mordeńko.. W poprzednim sezonie tak plastikową szabelka wymachiwał Julek i albo Ty, albo Pablo - bo nie pamiętam już gdzie tam był mój zeszłoroczny pick. 😘

Ogólnie pozytywnie tez zaskoczył JRich - bo tu sie spodziewałem zjazdu, a w sumie jest na 0. Brook będzie jeszcze mocniejszy w ataku, a Dragic będzie grał swoje + tez poprawił część ofensywnych skilli kosztem tych mniej istotnych defensywnych. Emeka ze swoją obrona będzie mi robił różnice przy Brooku. Hughes też jakoś w istotnych skillach nie powinien spaść rażąco.

się okaże :D z tego co widzę to na tych campach Hawks najwiekszymi wygranymi, Sonicks poza top20! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

się okaże :D z tego co widzę to na tych campach Hawks najwiekszymi wygranymi, Sonicks poza top20! 

nie podniecaj sie

jak na standardy zachodu Sonics sa legit ekipa a para Brook-Emeka to byc moze najlepszy (skill+fit-wise) podkoszowy duet ligi

tam tylko Cancer Hughes moze zawalic i za to mozesz trzymac kciuki :P

 

za to pick Indy powinien byc luzno w top-10

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

się okaże :D z tego co widzę to na tych campach Hawks najwiekszymi wygranymi, Sonicks poza top20! 

Zależy z jakiej perspektywy się na to patrzy ;) ja patrzę z dachu, a Ty z piwnicy :P

Młodzi - wiadomo, że mając sporo potencjału będą mieli raczej świetne campy. Natomiast weterani maja minusowe. U mnie nie wydarzyło sie specjalnie nic nadzwyczajnego, a ogólne +/- już mnie nie ruszają, bo nawet teoretycznie minusowe campy nie oznaczają słabych dla gracza. Wieć to poza top20 nie robi na mnie jakoś wrażenia :P Żałuje tylko słabych campów - Davisa, Leonarda, Beasleya i McGrudera, choć tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie podniecaj sie

jak na standardy zachodu Sonics sa legit ekipa a para Brook-Emeka to byc moze najlepszy (skill+fit-wise) podkoszowy duet ligi

tam tylko Cancer Hughes moze zawalic i za to mozesz trzymac kciuki :P

 

za to pick Indy powinien byc luzno w top-10

Mogłeś nie dodawać tego o Hughesie, bo już się szykowałem do lajka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie podniecaj sie

jak na standardy zachodu Sonics sa legit ekipa a para Brook-Emeka to byc moze najlepszy (skill+fit-wise) podkoszowy duet ligi

tam tylko Cancer Hughes moze zawalic i za to mozesz trzymac kciuki :P

 

za to pick Indy powinien byc luzno w top-10

jestem dziwnie spokojny ze Brook wypadnie w tym roku łącznie na 60 meczów xd

a Indiana to Indiana, jak Spurs stracą szanse na coś dużego to pewnie wspomogą filie ze Wschodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.