Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cichy napisał:

Czasem ciężko ją do czegoś przekonać. Dopiero komentarze na forum sprawiły że przynała mi rację 😀

Ty się słuchaj żony i siedź cicho jak nick słusznie podpowiada. Złota Kobieta. Gra w simke. Ogląda NBA. Kojarzy nazwisko Bertans. Mało? 
To tak jakby spotkało Ciebie coś co mnie kiedyś gdzie na nudnej poprawnej imprezie gdzie prym wiodły mamusie swoich latorośli zagadałem najpiękniejsza kobietę na imprezie a Ona wywaliła ze maniakalnie gra w HM&M3. To się prawie nie zdarza taki fart. Wiec siedź cicho i doceniaj. 

Tylko Ciebie spotkało to „wielokrotnie” 😄

Codziennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

Ty się słuchaj żony i siedź cicho jak nick słusznie podpowiada. Złota Kobieta. Gra w simke. Ogląda NBA. Kojarzy nazwisko Bertans. Mało? 
To tak jakby spotkało Ciebie coś co mnie kiedyś gdzie na nudnej poprawnej imprezie gdzie prym wiodły mamusie swoich latorośli zagadałem najpiękniejsza kobietę na imprezie a Ona wywaliła ze maniakalnie gra w HM&M3. To się prawie nie zdarza taki fart. Wiec siedź cicho i doceniaj. 

Tylko Ciebie spotkało to „wielokrotnie” 😄

Codziennie. 

nie chciałbym aby kobita lubiła NBA - kolejny temat do kłótni 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, SlaKB napisał:

Pany ja jutro powinienem być jak coś, ale jestem z Zakopcu i nie wiem jak to będzie na 100% 

Jak nie dam rady to zarówno @MarcusCambyjak i @Cichyto dobrzy kandydaci:P 

Ale postaram się jutro coś zabidowac

pij tam w spokoju.

Legia Warszawa zawsze razem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzuLcU napisał:

@Szulim  mle* możesz dać tylko jednemu zawodnikowi. I konkretnie temu który miał zwykły MLE.  Przynajmniej taką informację przekazał mi kilka sezonów temu @julekstep.

 

zgadzam sie z tym ze MLE* mozna tylko grajkom co rok temu mieli MLE

pierwszej czesci nie kojarze (MLE mozna dac jedno, przy MLE* nie ma takiego ograniczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzuLcU napisał:

@Szulim  mle* możesz dać tylko jednemu zawodnikowi. I konkretnie temu który miał zwykły MLE.  Przynajmniej taką informację przekazał mi kilka sezonów temu @julekstep.

 

Masz jedno MLE na sezon. A jak masz w składzie np 3 graczy podpisanych z MLE (pozyskanych przez wymiany), to możesz dać wszystkim MLE*. W tresci posta nie ma mowy o ograniczeniach związanych z MLE*. Jedyny warunek - gracz musiał mieć w poprzednim sezonie MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cichy napisał:

A transfery z MLE nie są jakoś specjalnie wykonywane ze to mle nie przechodzi na drugą ekpie? Myślałem że zawodnikowi z potransferowym MLE gra nawet nie pozwoli zaoferować więcej niż min lub to co ma się w salary

od zawsze 'oszukujemy' mechanikę simki pozwalając na transfery wyjątkami :) 

 

jest nawet w temacie 'nowe reguły gry' w poście PI3TR45 (nie znam :)) z 2009 info że MLE i LLE są 'od teraz' trejdowalne

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, julekstep napisał:

od zawsze 'oszukujemy' mechanikę simki pozwalając na transfery wyjątkami :) 

 

jest nawet w temacie 'nowe reguły gry' w poście PI3TR45 (nie znam :)) z 2009 info że MLE i LLE są 'od teraz' trejdowalne

czyli wychodzi na to ze zapomnialem, ze te trejdy sa robione z jakims fakeowym graczem za 4.5mln a zawodnik z MLE jest recznie przenoszony do drugiej ekipy:)

Jesli tak, to faktycznie MLE przechodzi z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cichy napisał:

czyli wychodzi na to ze zapomnialem, ze te trejdy sa robione z jakims fakeowym graczem za 4.5mln a zawodnik z MLE jest recznie przenoszony do drugiej ekipy:)

Jesli tak, to faktycznie MLE przechodzi z nim

nie robimy fake'owych graczy (a przynajmniej ja ;))

po prostu grajkowie z wyjątków (i ew. część innych grajków  w danym trejdzie) jest handlowana 'editem' 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.