Skocz do zawartości
rw30

Mundial Qatar 2022

Rekomendowane odpowiedzi

podsumowując mundial to Polska osiągnęła więcej niż powinna

nie mamy kompletnego składu z wieloma dziurami na poziomie mundialowym, gwiazdy już są overrated ( lewy, zielo ) , role playerzy po kontuzjach lub mało grają w klubach, trener to zwykły wuefista który idzie na skróty.

całe szczęście dla polskiej koszykówki że zaczynają się lata chude dla piłki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Cardi napisał:

No właśnie nijak, bo nie da się wyciagnąć wniosków na podstawie meczu z Francją, że lepiej było zagrać z Argentyną tak jak zagraliśmy z Francją, a to właśnie próbujesz robić. Dla wyniku oczywiście.

Ale ja nie twierdzę, że mieliśmy zagrać z Argentyną dokładnie tak jak z Francją, tylko że stać nas na to, żeby przeciwko mocniejszym rywalom zaprezentować coś więcej niż totalny antyfubol, który koniec końców i tak okazał się nieskuteczny, bo Argentyńczycy totalnie nas zdominowali i awansowaliśmy nie dzięki naszej taktyce, ale pomimo jej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, matek napisał:

c*** im w dupe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się "grupa Lewandowskiego" skoro oni mają głos decydujący to może CM711 jednak poleci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesio i Lewus won z kadry. Tyle ode mnie. Jeden już rozwala kadrę jak Legię (o czym pisałem zresztą iż tak się pewnie stanie) a drugi i tak gówno warty jest na turniejach a zaczyna gwiazdorzyć ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Pepis21 napisał:

Czesio i Lewus won z kadry. Tyle ode mnie. Jeden już rozwala kadrę jak Legię (o czym pisałem zresztą iż tak się pewnie stanie) a drugi i tak gówno warty jest na turniejach a zaczyna gwiazdorzyć ostatnio.

bez tego gównowartego Lewego nie byłoby prawdopodobnie żadnych turniejów 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogliby zlikwidować te dogrywki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo przywrócić minimum srebrną bramkę, bo obecnie to nudy na pudy i wszyscy próbują do karnych czekać.

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bez tego gównowartego Lewego nie byłoby prawdopodobnie żadnych turniejów

Bardzo możliwe ale widać Lewus też zaczyna kwasy robić a tego nie potrzeba nikomu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pepis21 napisał:

Bardzo możliwe ale widać Lewus też zaczyna kwasy robić a tego nie potrzeba nikomu.

Podział premii powinien być uzgodniony przed turniejem, ale skoro nasz Prezes nie zna zapisów w kontrakcie selekcjonera, to czego wymagać od kopaczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się strzelać karnych gorzej niż Japonia

i lewandowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, airmax napisał:

Nie da się strzelać karnych gorzej niż Japonia

i lewandowski

Lewy to niech spierdala 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko podział proponowany przez Lewego i jego grupę jest tylko w interesie Lewego i jego grupy a reszta zostanie z niczym i będzie kwas.

Japońce chyba od Lewego się uczyli strzelać karne, masakra jak można tak fatalnie wykonywać 11-tki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Koelner napisał:

c*** im w dupe 

jaki k**** BIEDAK jednak z tego Lewandowskiego - JA pi****le k****! co za pizdzielec.

o co on sie k**** szarpie? o 100k euro brutto?

Edytowane przez memento1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 strzały dokładnie w to samo miejsce z czego bramkarz 4 razy rzucił się właśnie tam 

Japonia mogła od razu iść do szatni bez karnych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, josephnba napisał:

3 strzały dokładnie w to samo miejsce z czego bramkarz 4 razy rzucił się właśnie tam 

Japonia mogła od razu iść do szatni bez karnych 

skośni to zawsze byli słabi psychicznie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

skośni to zawsze byli słabi psychicznie 

nie moga byc slabsi od pokolenia naszych, gdzie zawsze Ci podprogowo (albo i poprostu centralnie) wmawiali ze jestesmy gorsi.

: ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo mi się podoba co się dzieje w mediach od wczoraj.

Zagraliśmy inaczej niż wcześniej, ale wynik był identyko - wcześniej z pretendentem do tytułu przeje*aliśmy 0-2 teraz 1-3  (gdybym był hejterem hejterów, to bym napisał że gola zdobyliśmy w garbage po fuxiarskiej sytuacji z dupy)

ale nagle teraz jest mega spoko, wcześniej było słabo i tym meczem udowodniliśmy ponoć, że możemy grać ofensywnie. no żarty

dla mnie raczej udowodniliśmy, dlaczego wybór taktyki na mecze grupowe był słuszny, i że Bieliki tego świata jak mają atakować a potem szybko wracać do obrony to już dla nich nie do ogarnięcia. I czy mi się zdaje, czy te 3 celne strzały które zostały oddane w akcji, którą miał Zieliński, to były jedyne nasze celne strzały w meczu, nie licząc karnego? no to zaiste niesamowicie ich przycisnęliśmy

ej, nie przeczę, że dużo fajniej się to oglądało. Co nie zmienia faktu, że tak koniec końców, to nawet im stracha nie napędziliśmy. Czyli całkiem jak z Argentyno. A nie, czekaj, z Argentyno jednak dłużej utrzymaliśmy koszystny wynik, t.j. bezbramkowy remis.

No i, skoro TurboGrosik w 5 minut został Manu Ginobillim naszej kadry, to szkoda że nie dostał więcej szans

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, agresywnychomik napisał:

Polskie piekiełko - bedzie grubo z dzieleniem kasy.

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

Tarcza Antyfutbolowa + 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Podział premii powinien być uzgodniony przed turniejem

Ale to było uzgodnione (kasa ze związku) i tutaj nie ma problemu raczej. Problemem jest podział tej kasy od Morawieckiego (która za chwilę zostanie wycofana xD). 

"Grupa Lewego" to są goście, którzy albo nie powinni już być w kadrze, albo za chwilę z niej zrezygnują lub nie będą powoływani. Nie dziwne, że chcą wyrwać ostatnią kasę i w dupie mają młodych oraz atmosferę po całej akcji. Dziwię się trochę Lewemu, bo dla swojego dobra powinien być neutralny w całej sytuacji. A tak zrobi kwas i jeszcze brakuje, żeby zrezygnował z kadry bo nie będzie mógł się dogadać z młodymi, gdy jego grupka już nie będzie w tej kadrze.

c*** nie lider. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi