Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sebastian napisał:

 

Ja bez wahania. I z tego co widzę moi pracownicy również. Każdemu po równo to był w czasach komuchów. 

Też nie jestem fanem dzielenia po równo. 

Ale jak Lewandowski ma dostać 4,5 miliona a Grosicki 45 tysięcy to jednak proporcja wydaje się być lekko zaburzona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Ale już tak nie zazdrość stary. Publiczne wyrażanie swojej zazdrości strasznie Cię kompromituje, 

bardziej już nie da się skompromitować , przecież wiesz to na swoim przykładzie ale laska Krychy to top może masz racje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Też nie jestem fanem dzielenia po równo. 

Ale jak Lewandowski ma dostać 4,5 miliona a Grosicki 45 tysięcy to jednak proporcja wydaje się być lekko zaburzona. 

Nie wiem jakie mają być proporcje. Uważam, że taki podział raczej nie wchodzi w grę. Bo Ci co nie grali a trenowali też cokolwiek powinni dostać. Ale równy podział byłby totalnie bez sensu. 

Oczywiście mówimy o pieniądzach z PZPN bo od państwa to nic nie powinni dostać. 

Zasadniczo jednak myślę, że spór jest jednak o to ile dla piłkarzy a ile dla sztabu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część zawodników chciała podziału ze względu na udział minutowy w meczach. Jak słyszymy z kilku źródeł wewnątrz drużyny, takiej opcji sprzeciwił się jednak Robert Lewandowski. Wbrew pojawiającym się informacjom, kapitan przekonywał do solidarnego podziału z uwzględnieniem zawodników rezerwowych, a nie w oparciu o rozegrane minuty. Ostatecznie grupa zawodników doszła do porozumienia.
 
i co nie wstyd Wam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

just like i'm saying.

Wiecie co ?? Szkoda, że my Man Andrzej Strejlau nie jest z dyszke młodszy... Bo spokojnie tę ekipę mógłby "okiełzać". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

W sumie ciekawe. Kolejny już scenariusz gdzie nowa postać jest tym czarnym charakterem, a ktoś kto jeszcze chwile temu był obrzucany błotem jest tu bohaterem. 

To jest tylko mój punkt widzenia, natomiast nie chce mi się wierzyć, żeby Lewy robił chlew o kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

zabawne tez ze pierwsze info obrzucające gnojem Lewego wyszło z mediów pro michniewiczowych jak dobrze kojarzę (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Gwiazdy 

Wstyd jak juh... Co takiemu Grabarze by ubyło jakby powiedział kilka słow do majka ?? Zawsze na twiterze wygadany.. Żenada i mówie Wam casus ala Korea ( bez metalowych pałeczek) 2002 + te premie Mundial 1978... czy My na prawde nie potrafimy się uczyc i ogarniać ?? Już nawet nie na innych, ale po sobie ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiadomo dlaczego Czesiu tak gral defensywnie haha

moze dlatego naszych pilkarzy przekonal do takiego stylu? nie dosc ze kasa z FIFA to jeszcze z rządu

jeśli to się okaże prawdą to Morawiecki i PiS zajebali sobie takiego samobója, ze szok, oni robia wszystko, zeby nastepne wybory przegrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dzisiaj za bardzo czasu śledzić co się dzieje, wchodzę a tu takie kwiatki i powiem Wam że nie dziwi mnie to.Ile to już krzywych akcji wokół Polskiej piłki widziałem a stary nie jestem.Jeśli faktycznie te doniesienia są prawdą to Michniewicz udowodnił chyba nawet tym mającym jeszcze wątpliwości że jest totalnie śliskim typem.Czekam co powie jego przyjaciel Stanowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

bardziej już nie da się skompromitować , przecież wiesz to na swoim przykładzie ale laska Krychy to top może masz racje 

Mi się akurat ona nie podoba ale jeśli pytasz czy lubię palec w tyłku to to zależy w czyj go wkładam ;) Miłego śniadania 🤣

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni te 50 baniek oddać na 16 szkółek piłkarskich z 16 Pierdziszewic, w każdym województwie po jednej. Wyszliby z twarzą po takiej taczce gówna jaka się z tego zrobiła w mediach.

Ale co ja tam wiem

 

edit: Jak mamy przebudowywać skład, czyli nie chcemy Hamulcowiaka, Bielik słabo się spisał, to dać szansę temu gościowi.

https://www.transfermarkt.pl/maxi-oyedele/profil/spieler/863204

Serio mówię.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myslalem ze my tu mowimy o normalnych premiach jak w nirmalnym kraju? 50mln?

https://en.as.com/soccer/how-much-money-will-germany-players-get-if-they-win-the-2022-world-cup-n/?outputType=amp

 

teraz jeszcze wychodzi, ze to Lewy chcial w miare rowno, wtf. 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, memento1984 napisał:

Ja to myslalem ze my tu mowimy o normalnych premiach jak w nirmalnym kraju? 50mln?

https://en.as.com/soccer/how-much-money-will-germany-players-get-if-they-win-the-2022-world-cup-n/?outputType=amp

 

teraz jeszcze wychodzi, ze to Lewy chcial w miare rowno, wtf. 

Morawiecki cudze lubi rozdawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.