Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RappaR napisał:

Kozak to kozak, nieważne czy prowadzi klub czy reprezentację. Flick zarabia tak mało tylko dlatego, że kierował się patriotyzmem, dla Polski by nie zrobił promocji i nie trenowałby za mniej

Nie po prostu praca selekcjonera to praca na 1/8 etatu i nikt nie płaci tyle co w klubach w których zarabia się miliony. Tak samo piłkarze mniej dostają w reprezentacji. To normalne a Ty starasz się dorobić do tego inną teorię bo nie umiesz przyznać się do tego, że walnąłeś głupotę. To takie dziecinne Rappar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Nie po prostu praca selekcjonera to praca na 1/8 etatu i nikt nie płaci tyle co w klubach w których zarabia się miliony. Tak samo piłkarze mniej dostają w reprezentacji. To normalne a Ty starasz się dorobić do tego inną teorię bo nie umiesz przyznać się do tego, że walnąłeś głupotę. To takie dziecinne Rappar. 

To pokaż mi kozaka selekcjonera, który pracuje w reprezentacji z wartością wedle transfermakt porównywalna do Polski za niską stawkę.

Jednego, chociaż jednego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar... 

Luis Enrique 1,15 mln 

Martinez z Belgii 1,2 mln

To jest w zasadzie poziom kasy jaką płaciliśmy Sousie bo tam było chyba 0,95 mln. Wziąłem takich abyś nie miał wątpliwości, że reprezentacje są całkiem ok.

Ale jak mnie zapytasz to ja bym wolał mniej znane nazwisko, zapłacić mu 1,5 mln ale dać do ogarnięcia cały system a nie tylko reprezentację. Bo musimy wyjść z naszego kurwidołka w którym jest klepanie się po plecach a Michał Probierz jest uznawany za dobrego trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się bardzo Kamiński dzisiaj, odważny chłopak i może zrobić na prawdę niezłą karierę.Ten mecz wyjaśnił to czy my możemy grać właśnie w taki bardziej otwarty sposób - jak najbardziej.Cash i Bereszyński mają zdrowie do biegania i oboje jak widać mogą dać dużo w ofensywie, do tego Kamiński, Szymański, Zielu, Moder kiedy wróci po kontuzji i można sklecić z tego fajną drużynę ale:

A.Krychowiak kończy karierę w reprezentacji, zrobił swoje ale jest już hamulcowym.Zbyt archaiczny sposób gry aby nie był dla nas obciążeniem w rozwoju.

B.Glik będzie rezerwowym i pomoże doświadczeniem m.in Kiwiorowi.

C.Nie wiem czy Michniewicz będzie do tego zdolny, może tak? Przed nami eliminacje z ogórkami i trzeba ten czas wykorzystać właśnie na poukładanie tego od początku.Takie moje luźne przemyślenia po dzisiejszym meczu, nie wiem czy się zgadzacie.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

Rappar... 

Luis Enrique 1,15 mln 

Martinez z Belgii 1,2 mln

To jest w zasadzie poziom kasy jaką płaciliśmy Sousie bo tam było chyba 0,95 mln. Wziąłem takich abyś nie miał wątpliwości, że reprezentacje są całkiem ok.

Ale jak mnie zapytasz to ja bym wolał mniej znane nazwisko, zapłacić mu 1,5 mln ale dać do ogarnięcia cały system a nie tylko reprezentację. Bo musimy wyjść z naszego kurwidołka w którym jest klepanie się po plecach a Michał Probierz jest uznawany za dobrego trenera.

I to jest ten poziom kozaków?

Gość który został wyjebany za 12 miejsce z Evertonem i gość, który normalnie zarabiał 20 mln euro i jedynie zgodził się trenować Hiszpanię, bo to jego ojczysta drużyna(nigdy nie zgodził się za taką kwotę trenować jakiejkolwiek innej reprezentacji niż ojczysta) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sewer napisał:

Podobał mi się bardzo Kamiński dzisiaj, odważny chłopak i może zrobić na prawdę niezłą karierę.Ten mecz wyjaśnił to czy my możemy grać właśnie w taki bardziej otwarty sposób - jak najbardziej.Cash i Bereszyński mają zdrowie do biegania i oboje jak widać mogą dać dużo w ofensywie, do tego Kamiński, Szymański, Zielu, Moder kiedy wróci po kontuzji i można sklecić z tego fajną drużynę ale:

A.Krychowiak kończy karierę w reprezentacji, zrobił swoje ale jest już hamulcowym.Zbyt archaiczny sposób gry aby nie był dla nas obciążeniem w rozwoju.

B.Glik będzie rezerwowym i pomoże doświadczeniem m.in Kiwiorowi.

C.Nie wiem czy Michniewicz będzie do tego zdolny, może tak? Przed nami eliminacje z ogórkami i trzeba ten czas wykorzystać właśnie na poukładanie tego od początku.Takie moje luźne przemyślenia po dzisiejszym meczu, nie wiem czy się zgadzacie.

Ze względu na łatwą grupę eliminacyjną jest szansa by zrobić bezboleśnie szybką zmianę pokoleniową. Glikowi, Krychowiakowi i Grosickiemu zrobić jakieś pożegnanie z pompą i postawić na młodych. Bereszyński miał być niepewny a okazał się jednym z najlepszych naszych zawodników na tym turnieju więc może warto postawić na tych wszystkich Gumnych, Karbowników i Dziczków a pewnie i w kolejnych pokoleniach jakieś talenty są. Niech okrzepną, nabiorą pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

I to jest ten poziom kozaków?

Gość który został wyjebany za 12 miejsce z Evertonem i gość, który normalnie zarabiał 20 mln euro i jedynie zgodził się trenować Hiszpanię, bo to jego ojczysta drużyna(nigdy nie zgodził się za taką kwotę trenować jakiejkolwiek innej reprezentacji niż ojczysta) 

Tak to jest wyższy poziom niż naszych trenerów. Naszych trenerów nikt nie chce w żadnej lidze. Nasze drużyny w ekstraklasie grają straszny futbol i jedyne sukcesy osiągają gdy ściągniemy zagranicznych graczy, którzy są wychowani w innym systemie i po prostu robią indywidualne przewagi na boisku.

Michniewicz nic z żadnym klubem nie osiągnął. Nic. I wbrew temu co ludzie mówią, z żadną reprezentacją również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze chociaż ten ostatni mecz pozostawił po nas nie najgorsze wrażenie z tych mistrzostw. Była to tez weryfikacja kilku zawodników i kilku pomysłów na ten zespół

Michniewicz zostaje i teraz pytanie, na ile będzie miał odwagę i umiejętności aby zrobić z ta kadra krok do przodu, bo nie wyobrażam sobie, żeby z takim męczeniem buły jak w fazie grupowej długo wytrwał na stanowisku - dla mnie gość już teraz jest do odpalenia natomiast wyniki go póki co bronią 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sebastian napisał:

 

Ale jak mnie zapytasz to ja bym wolał mniej znane nazwisko, zapłacić mu 1,5 mln ale dać do ogarnięcia cały system a nie tylko reprezentację. Bo musimy wyjść z naszego kurwidołka w którym jest klepanie się po plecach a Michał Probierz jest uznawany za dobrego trenera.

Do tego trzeba wizjonera w PZPN. Nie ma takich na obecną chwilę. Ich zadowala zgarnięcie bonusu za wyjście z grupy. Tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Sebastian napisał:

Tak to jest wyższy poziom niż naszych trenerów. Naszych trenerów nikt nie chce w żadnej lidze. Nasze drużyny w ekstraklasie grają straszny futbol i jedyne sukcesy osiągają gdy ściągniemy zagranicznych graczy, którzy są wychowani w innym systemie i po prostu robią indywidualne przewagi na boisku.

Michniewicz nic z żadnym klubem nie osiągnął. Nic. I wbrew temu co ludzie mówią, z żadną reprezentacją również. 

Naszych tak. Ale nie mają kariery lepszej od Sousy(Luisa nie liczę, bo on pracuje pro bono)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Naszych tak. Ale nie mają kariery lepszej od Sousy(Luisa nie liczę, bo on pracuje pro bono)

Ale Sousa generalnie nie był złym trenerem. Chciał grać inaczej, nowocześnie. Za niego mieliśmy przebłyski ale też oczywiste wtopy po głupich wręcz błędach. Gorzej, że jako człowiek okazał się po prostu kutasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.