Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jack napisał:

Belgia ma ten sam problem co my czyli o obliczu reprezentacji decydują goście, którzy już powinni być na emeryturze. I nie przez zasiedzenie czy sympatię tylko dlatego, że nie za bardzo zastępców

3 miejsce na MŚ, drużyny z Belgii z powodzeniem grające w eur pucharach, wyjście z grupy w Lidze Mistrzow. 6:1 z Polska w LN, Kilkunastu Belgów w Premier League. Daj Boże takie problemy. Tam to zauważono i efekty były. Teraz klasyczne odmłodzenie reprezentacji i poradzą sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, steve napisał:

Tylko to jest lipa straszna, że gracz top3 a w ostatnich 2 latach to był top1 gracz świata, nie daje nam żadnej wartości dodanej na MŚ. O mały włos dwóch karnych by nie strzelił...

Lewy to 9tka 

On potrzebuje dwóch Zielińskich że u nic skuteczny w tym co robi najlepiej 

Zieliński zagrał jeden dobry mecz, dziś 

Boczni zagrali w sumie kilkanaście minut 

Środek pola zagrał chwile 

Jak ktoś taki jak lewy ma robić różnice w meczu skoro nie ma kto obsłużyć go podaniem 

To nie jest Maradona czy Messi że sobie sam wykręci 5 obrońców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Żadnych defensywnych pomocników.

Ogólnie plan po Mundialu:

1. Wyjebać Tłustego Przydupasa Fryzjera.

2. Zatrudnić kozaka zagranicznego (kozaka, a nie 17 półka trenerów jak Sousa).

3. Podziękować kilku dziadkom (Krychowiak i Glik - do widzenia).

Jeszcze max dwie imprezy duetu Zieliński-Lewandowski i tak niestety duet Boniek-Kulesza koncertowo spierdolił to świetne pokolenie.

z tym ostatnim to fakt, chociaz peek byl na euro ... gdzie to euro bylo we francji😄🥴 gdyby np te karne z Portugalią byly zwyciezkie, to faktycznie ta niezla generacja mogla by sie pochwalic jakims sukcesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jeszcze max dwie imprezy duetu Zieliński-Lewandowski i tak niestety duet Boniek-Kulesza koncertowo spierdolił to świetne pokolenie.

Czy ja wiem. My po tym jak skończył się Błaszczykowski nie mieliśmy w ogóle drugiej linii. Przecież past prime Błaszczu w 2016 był naszym najlepszym zawodnikiem na mistrzostwach.

Ale dzisiaj ten Kamiński czy Zieliński pokazali, że potrafimy poklepać czy wypracować sobie przestrzeń kilkoma podaniami na małej przestrzeni. Lewy to dokładacz nogi, chociaż w pierwszej połowie moim zdaniem wyglądał bardzo dobrze. W drugiej to myślę, że gdyby nie nazwisko to zszedłby zaraz po fatalnym Krychowiaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dannygd napisał:

Jo w sytuacji 3 na 2 czy 4 na 3 miał Glik kryć 2 :) Wiadomo!

Proszę Cię obejrzyj powtórki i zwróć uwagę na Glika. Ja właśnie oglądam. 

Ja go szanuję ale to nie jest gra dla starych ludzi. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, memento1984 napisał:

To przykre jak taki zawodnik w momencie bez znaczenia jest tak obsrany. Dlaczego k**** ta mentalnosc ciagle wychodzi 

Jak przez cały okres przygotowania do Mundialu trener buduję taktykę pod wieczny strach przed przegraną, to nie ma się co dziwić, że Lewemu trzęsły się nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Jak przez cały okres przygotowania do Mundialu trener buduję taktykę pod wieczny strach przed przegraną, to nie ma się co dziwić, że Lewemu trzęsły się nogi.

Zapytałem dwa razy kto za Czesia, raz olałeś, raz odpisałeś zdawkowo. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.