Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, airmax napisał:

Czyli wszystko jasne, trzeba się do Ameryki Południowej* wybrać na jakiś mecz :P  

* byle nie na stadion Boca bo się w końcu rozpadnie

No tak, pierwsze MŚ w Brazylii i od razu dali miodu. Polacy w Spodku i w Tauron Arenie też nie wypadali źle, na obu byłem osobiście, ale nawet MŚ w Brazylii oglądane w komputerze robiły lepsze wrażenie niż Spodek i Tauron na żywo. 

https://www.twitch.tv/esl_csgo/clip/LongMagnificentMarrowPJSugar-nEDrXAY-n_Y1uo_K

 

Inna liga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cardi napisał:

Większość Mistrzostw Świata w CS:GO ma dobrą publikę, ale w tym roku Brazylijczycy przeszli sami siebie

 

A to tylko granie w komputer :) 

Albo aż granie w komputer. Coraz więcej ludzi ogląda właśnie takie widowiska a na kopaną nie chce im się chodzić bo jest nudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sebastian napisał:

Albo aż granie w komputer. Coraz więcej ludzi ogląda właśnie takie widowiska a na kopaną nie chce im się chodzić bo jest nudna.

Te mecze też bywają nudne, też drużyny mają różne style, ofensywne, defensywne, wyrachowane, dynamiczne, statyczne, statystyk jest tyle co w NBA. 

A w League of Legends na ceremonii otwarcia wlatuje smok :) 

 

 

Takie rzeczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cardi napisał:

Te mecze też bywają nudne, też drużyny mają różne style, ofensywne, defensywne, wyrachowane, dynamiczne, statyczne, statystyk jest tyle co w NBA. 

A w League of Legends na ceremonii otwarcia wlatuje smok :) 

 

 

Takie rzeczy :D 

Wiem wiem, oglądałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Wojciech Szczęsny – Matthew Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński – Grzegorz Krychowiak – Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Jakub Kamiński, Przemysław Frankowski – Robert Lewandowski.

k**** mać...

Same nazwiska nic nie mówią. Ważne jest czy będziemy starać się trzymać piłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Same nazwiska nic nie mówią. Ważne jest czy będziemy starać się trzymać piłkę. 

"Pokażcie bardziej ofensywny skład" :D 

Zobaczymy co pokażą. Tam zwyczajnie muszą podwajać skrzydłowych w każdej akcji, a lewa strona Francji z Mbappe i Theo to asekuracja będzie musiała mieć asekuracje. Na nich!!1! Po awans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się co najwyżej starać by ją trzymać z dala od własnego pola karnego gdy będą przy niej Francuzi. Niczego innego się po nich nie spodziewam a i z tym pewnie będzie duży kłopot i znowu się okopiemy we własnym polu karnym. Oby nie bo przy tym warze to proszenie się o kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, airmax napisał:

"Pokażcie bardziej ofensywny skład" :D 

Zobaczymy co pokażą. Tam zwyczajnie muszą podwajać skrzydłowych w każdej akcji, a lewa strona Francji z Mbappe i Theo to asekuracja będzie musiała mieć asekuracje. Na nich!!1! Po awans

Ten tekst z ofensywnym składem Michniewicz zapożyczył wprost z Janasa, który to samo mówił po meczu z Niemcami. Przyznam, że to we mnie wzbudziło złe skojarzenia.

Zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję, że się mylę co do Czesława i że facet może naprawdę ma jakiś pomysł tylko go ukrywał ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, airmax napisał:

Po cichu mam nadzieję, że Francja wyjdzie trochę rozregulowana przez to, że 3 mecz grali rezerwami i uda się ich zaskoczyć na początku

Ja myślałem, że tak zagramy z Argentyną - że pierwsze 10-15 minut będziemy starali się panować nad wydarzeniami. 

Zobaczymy. Naprawdę mamy z przodu piłkarzy którzy potrafią i nie należy o tym zapominać. Ale jak będą grać 2 na 5ciu to nic z tego nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.