Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Koelner napisał:

Już nie przesadzaj 

Okoliczności determinują taktykę. Sorry. Wszyscy wiemy, że żeby wygrać z Argentyną powinniśmy wyjść pressingiem i ganiać za nimi jak nakręceni. Tylko, że my nie mogliśmy sobie pozwolić na łapanie kartek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Okoliczności determinują taktykę. Sorry. Wszyscy wiemy, że żeby wygrać z Argentyną powinniśmy wyjść pressingiem i ganiać za nimi jak nakręceni. Tylko, że my nie mogliśmy sobie pozwolić na łapanie kartek. 

tylko za kadencji Czesia nie widziałem innego futbolu niż laga do przodu i murowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

tylko za kadencji Czesia nie widziałem innego futbolu niż laga do przodu i murowanko

Nie  przesadzaj. Z Walią murowanka nie było. 

I może jestem naiwny ale uważam, że Francuzi mogą się mocno zdziwić. Nie twierdze, że wygramy ale zagramy bez kupy w majtach i agresywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, blackmagic napisał:

Serio nie wiem o czym polowa pisze. Gramy takie gowno ze wstyd na to patrzec. Czesiek jest w czepku urodzony bo jakbysmy byli w grupie z niemcami hiszpania I japonia/kostaryka to pewnie bysmy punktu nie zdobyli. Nie byloby awansu gdyby wojciech nie wyciagnal 2 karnych co sie zdarza raz na dekade. Teraz z francja bedzie autobus I 0-3 

Nie połowa tylko Pablo, któremu dziś od rana znów włączył się trolling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Jak ogladalem grupę niemiecka tez miałem wrazenie ze jakbyśmy byli tam z drugiego koszyka zamiast Niemców to maks jeden remis byśmy wyciągnęli z Kostaryką… 

Czesław nie przegrałby z Japonią i ograniczył straty z Hiszpanią więc w ostatnim meczu z Kostaryką walczyłby o awans mając karty w ręce w odróżnieniu od Niemców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jack napisał:

No właśnie nie dostrzegasz tego co najważniejsze. Czesław gra tak jak musi by osiągnąć cel. Gdyby sytuacja była inna to by się dostosował. Gdybyśmy mieli w grupie Australię to byśmy autobusu nie ustawiali tylko grali jak z Walią. 

Mieliśmy Arabię Saudyjską i też nie zachwyciliśmy. Były sytuacje to fakt, ale też mieliśmy trochę szczęścia.

A z Argentyną to nic nie graliśmy. Polecam film który wczoraj wstawiłem. No i mieliśmy szczęście, że Argentyna wolała nas niż Meksyk dalej.

17 minut temu, jack napisał:

Okoliczności determinują taktykę. Sorry. Wszyscy wiemy, że żeby wygrać z Argentyną powinniśmy wyjść pressingiem i ganiać za nimi jak nakręceni. Tylko, że my nie mogliśmy sobie pozwolić na łapanie kartek. 

k**** no nie.. a w którym meczu Czesława zagraliśmy pressingiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jack napisał:

No właśnie nie dostrzegasz tego co najważniejsze. Czesław gra tak jak musi by osiągnąć cel. Gdyby sytuacja byłan inna to by się dostosował. Gdybyśmy mieli w grupie Australię to byśmy autobusu nie ustawiali tylko grali jak z Walią. 

Tam byl autobus w kazdym meczu. Nawet z Arabia saudyjska nie potrafilismy prowadzic otwartej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Koelner napisał:

tylko za kadencji Czesia nie widziałem innego futbolu niż laga do przodu i murowanko

Najlepsze jest to, że te same osoby które mówią, że murowanie to dla nas jedyna taktyka twierdzą, że obrońców mamy najsłabszych a przed nimi pomocnika z ligi Saudyjskiej.

Czyli namawiają do jak najmocniejszego korzystania z najsłabszych ogniw reprezentacji.

 

10 minut temu, blackmagic napisał:

No @RonnieArtestics pisze to samo. 

Sorry to @jack pisal

Jack się zaraził od Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Najlepsze jest to, że te same osoby które mówią, że murowanie to dla nas jedyna taktyka twierdzą, że obrońców mamy najsłabszych a przed nimi pomocnika z ligi Saudyjskiej.

Czyli namawiają do jak najmocniejszego korzystania z najsłabszych ogniw reprezentacji.

Pokrętne myślenie. Namawiają do nie prowadzenia zbyt otwartej gry, bo wtedy nasze "nasłabsze ogniwa" bez wsparcia całej drugiej linii nie ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jack napisał:

Co było do przewidzenia tak jak to, że Hiszpania woli Maroko/Portugalię niż Chorwację/Brazylię. I Czesław wziął to pod uwagę a Flick nie. 

Flick pozwolił wbić 2 gole Kostaryce żeby hiszpania zaczęła strzelać Japonii gole, ale Enrique się nie nabrał i wyczekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Flick pozwolił wbić 2 gole Kostaryce żeby hiszpania zaczęła strzelać Japonii gole, ale Enrique się nie nabrał i wyczekal

bo Czesia jest ponad ten stan umysłu - jego biografia po karierze będzie więcej znaczyć niż książka Phila Jacksona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Flick pozwolił wbić 2 gole Kostaryce żeby hiszpania zaczęła strzelać Japonii gole, ale Enrique się nie nabrał i wyczekal

Niemcy za szybko wyrównali. Z tym potencjałem i marnością Kostaryki spokojnie mogli kontrolować mecz jak chcieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.