Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pepis21 napisał:

Poza nim. On akurat tak jak pisałem poprzednio zmazuje wszystkie błędy z przeszłości tym mundialem póki co.

 

3 godziny temu, january napisał:

Tłusty Przydupas Fryzjera wmówił +-top3 zawodnikowi świata ostatnich 5 lat, top3 pomocnikowi tej jesieni w Europie i ogólnie pozostałym zawodnikom, którym kadry Janasa i Engela by całowały buty i ustawiały się w kolejce o autografy, że są gównianymi piłkarzami mającymi stać vs stojąca (bo już wygrana) od 75 minuty Argentyna i się modlić o to by Meksyk nie wbił 3 gola nie grającej już o nic Arabii.

I ci wybitni piłkarze pokiwali głowami i stwierdzili "no fakt, jesteśmy gówniani, masz rację". 

Dla mnie to zabity duch piłki, z ambicją nie kadry Polski, ale [z całym szacunkiem] Termalicy Niecieczy czy Podbeskidzia Bielsko-Biała :(  

Oj… jak szanuję 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cardi napisał:

Wynik.

Pójście do kontry zrobiłoby luki w obronie. Oczywiście, że milo by było gdybyśmy coś z kontry spróbowali, ale jest jak jest. Różnica kilku klas i gra na wynik.

 

Czyli Polska piłkarskim żebrakiem. We wszystkich 3 meczach byliśmy słabszą drużyną. Polscy juniorzy w ramach szkolenia powinni mieć zakaz oglądania meczy reprezentacji. Na mundialu jesteśmy tak naprawdę tylko dzięki Putinowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Czyli Polska piłkarskim żebrakiem. We wszystkich 3 meczach byliśmy słabszą drużyną. Polscy juniorzy w ramach szkolenia powinni mieć zakaz oglądania meczy reprezentacji. Na mundialu jesteśmy tak naprawdę tylko dzięki Putinowi. 

Z Arabią byliśmy lepsza drużyną. W 2 pozostałych słabszą, przy czym z Argentyna dużo słabszą. Ogólnie potwierdziło się tylko że czesław jest w czepku urodzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ptak napisał:

Ja widzę kto to napisał, ale napisał to Francuzowi. Przecież Francja rozpoczęła wojnę w 1940, ZSRR w 1941. W Polsce z tym 1939 mógłby być problem a co dopiero u nich.

nieprawda. wojnę nie tylko toczy się na lądzie. z resztą w 39’ weszli na lądzie na teren III Rzeszy. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Z Arabią byliśmy lepsza drużyną. W 2 pozostałych słabszą, przy czym z Argentyna dużo słabszą. Ogólnie potwierdziło się tylko że czesław jest w czepku urodzony. 

Uff ulżyło mi, naprawdę. Posiadanie piłki, strzały, celność podań, ilość podań - nawet wizualnie lepiej prezentowała się Arabia. Ja, wiem, że jesteśmy pod wpływem telewizyjnej ekstazy, gdzie blondynki z tvn będą teraz zadawać pytania w stylu "........ no  tak, ale Szczęsny obronił dwa karne, to tyle co Tomaszewski w 74 roku, jak Pan to ocenia?" ale nie wierzę, że od 70 minuty spotkania polska myśl szkoleniowa potrafiła wydobyć z siebie jedynie "stójcie, do tyłu, może się uda, może ARG i MEX nie strzelą więcej".

Panowie - na naszych zasadach ? W polskiej kadrze to nie funkcjonuje. 

 

Najgorsze w tym wszystkim jest, że po tym meczu 85% polskich trenerów spuściło głowy, bo doskonale zdali sobie sprawę z tego, że oni zagraliby tak samo.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

Czyli Polska piłkarskim żebrakiem. We wszystkich 3 meczach byliśmy słabszą drużyną. Polscy juniorzy w ramach szkolenia powinni mieć zakaz oglądania meczy reprezentacji. Na mundialu jesteśmy tak naprawdę tylko dzięki Putinowi. 

Zapytaj Duńczyków czy by się z nami zamienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, airmax napisał:

 

mielismy kontrole xdd ta polska eskadra to nie do podjebania jest

No tak, bo gdyby mexico wjebali na 3:0 to pewnie poszłaby ostra szarża do ataku, a.k.a laga na robercika, a tak to spokojnie trzymaliśmy piłkę na swojej połowie, czego Ty nie rozumiesz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No tak, bo gdyby mexico wjebali na 3:0 to pewnie poszłaby ostra szarża do ataku, a.k.a laga na robercika, a tak to spokojnie trzymaliśmy piłkę na swojej połowie

Dokładnie to samo pomyślałem jak przeczytałem tego twitta.

Wszystko było pod kontrolą od a do z. Gdy Meksyk strzelił na 3:0 to już była gotowa karteczka z wytycznymi jak strzelimy Argentynie bramkę w kilkadziesiąt sekund ale, że tam był spalony to karteczka z taktyką  Czesio 2.0 trafiła do notesu. Wyciągną ja dopiero w naprawdę kryzysowej sytuacji.

@Cardi Jak tak czytam Twoje posty to rozumiem o co Ci chodzi. Awans ponad wszystko, styl kompletnie się nie liczy.

Natomiast czy chciałbyś żeby Michniewiczowi przedłużyli kontrakt i był selekcjonerem na eliminacje Euro i pewnie też sam turniej? Czyli kolejne 1,5 roku podobnej gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, airmax napisał:

 

mielismy kontrole xdd ta polska eskadra to nie do podjebania jest

Trudno odgadnąć o jaką kontrolę chodziło. Na szczęście jeden ze sztabu w wywiadzie  po meczu uchylił rombek tajemnicy tej strategii. Chodziło o to, że po kartce dla Krychowiaka w kartkach było -5 do -7 na naszą korzyść. Gdyby Grzesiu złapał jeszcze jedną to doszłoby dodatkowe minus 3 pkt za czerwoną, a przebiegli Meksykanie wcale nie chcieli łapać kartek.  Dlatego czujny strateg Czesiu zdjął go z murawy. 

Konkluzja: Mówienie i pisanie że nie było strategii jest niezgodne z prawdą. Była i to jaka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.