Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

popierdoliło ich z tym doliczonym czasem, o co tu chodzi

Mi sie to w sumie podoba, bo realnie jak byly doliczane te 2 minuty, to chlopy graly po 35 minut bo reszta to byl martwy czas, bo ktos lezal itd. To samo przedluzali o 2 minuty, a potem polowa to zmiany itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

popierdoliło ich z tym doliczonym czasem, o co tu chodzi

z tych 8 doliczonych to połowa to było opatrywanie tego obrony

zreszta chocby mecz trwał 180 minut to nic by nie zmieniło :P 

a Argentyna dzisiaj byla przetragiczna i z taka gra to nie zdziwi mnie szybkie odpadniecie. Może nawet w grupie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, airmax napisał:

z tych 8 doliczonych to połowa to było opatrywanie tego obrony

zreszta chocby mecz trwał 180 minut to nic by nie zmieniło :P 

a Argentyna dzisiaj byla przetragiczna i z taka gra to nie zdziwi mnie szybkie odpadniecie. Może nawet w grupie? 

Z 8 doliczonych grali i tak 12, właśnie przez przerwę. IMO bardzo dobrze, że tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

i pieknie a nasi k**** w radio pierdoła ze najważniejsze dzisiaj mieć 0 z tylu, a co to jest Meksyk? nasi piłkarze to banda cip 

Mentalnosc przegrywow mamy okropna, ale to sie zaczyna juz od przedszkola i tej martytologii, tego gnebienia tych co sie wyrozniaja jakos itd.

Kino straszne, kurs na Arabie przed meczem to 29 :D Mamy piekny prezent od losu pod postacia mozliwosci awansu nawet z pierwszego miejsca, ale cos mi podpowiada ze nasze orly wyjda tym faktem obsrane na maxa.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vero1897 napisał:

Jakieś 3 lata nie dać się pokonać i dostać w cymbał na otwarcie grupy Mundialu... z Arabią...😅

Argentyna po raz pierwszy od bardzo dawna musiała w pewnym momencie gonić wynik, i widać było ze od bardzo dawna nie zostali pod tym kątem sprawdzeni. Weryfikacja brutalna :P 

a teraz będzie z Meksykiem kolejna weryfikacja. Z nożem na gardle będą musieli wygrać. Ciekaw jestem jak się zaprezentują, bo dzisiaj to był kabaret 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się przypomina półfinał Chelsea z Barceloną. Mou zamurował środek, zostawiając wolne miejsce w bocznych strefach. Dzis to wyglądało podobnie. Co z tego, że Messi schodził do lewej i Di Maria miał więcej miejsca w bocznych sektorach (jak i grający wysoko Molina)? W środku za wiele się nie wydarzyło, a wrzutki były wybitnie bezproduktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.