Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Cardi napisał:

Szczególnie w tej kwestii, pierwsze MŚ za życia wielu z nas, gdzie faktycznie o coś gramy, a nie bierzemy udział.

Chodzi Ci o 3 mecz? Bo przed samymi Mistrzostwami to imo oczekiwania bardzo podobne co 4 lata temu, czyli wyjście z grupy

50 minut temu, Cardi napisał:

Czy ja wiem, u nas jest bardzo podobnie :) 

Nie no, daj spokój xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, airmax napisał:

Chodzi Ci o 3 mecz? Bo przed samymi Mistrzostwami to imo oczekiwania bardzo podobne co 4 lata temu, czyli wyjście z grupy

Chodzi mi o to jak gramy, a nie czego się spodziewamy :)

7 minut temu, airmax napisał:

Nie no, daj spokój xd

W mediach jaranko, bo od Meksyku gramy w końcu o coś, a nie wg schematu otwarcie-wszystko-honor. Więc my też dopiero raczkujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

W mediach jaranko, bo od Meksyku gramy w końcu o coś, a nie wg schematu otwarcie-wszystko-honor. Więc my też dopiero raczkujemy :)

No to widzisz, my już mamy za sobą kilka mundiali grania wg tego schematu, wszystko przed Kanadą dopiero :) 

5 minut temu, Cardi napisał:

Chodzi mi o to jak gramy, a nie czego się spodziewamy :)

imo mocno to naciągane. bo to jak zagraliśmy z tym przykładowym Senegalem 4 lata temu, nie powinno sprawiać, ze zapominamy o tym z jakimi oczekiwaniami jechaliśmy na MŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał:

Co MŚ i ME przyszły szwagier organizuje typera dla znajomych (już całkiem mocno się rozrósł bo w tym roku jest 60 osób) i w większości spotkań ciężko jakkolwiek przewidzieć wynik, podczas ME na tym samym etapie miałem proporcjonalnie z dwa razy więcej punktów :D natomiast poziom faktycznie mam wrażenie jest przeciętny.

Ja w typerze w robocie mam dopiero 5 trafionych dokładnych wyników, więc tak średnio idzie rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Korea pograła :) 

k-pop wink GIF

 

53 minuty temu, airmax napisał:

No to widzisz, my już mamy za sobą kilka mundiali grania wg tego schematu, wszystko przed Kanadą dopiero :) 

Ta, w zamierzchłych czasach :) Dlatego bez sensu jest to liczyć. 

edit: dobra nie ogarnąłem :D Po meczu otwarcia wielu chciało grać jak Kanada, ciekawe jaka teraz byłaby sonda :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby mecz z obu stron, ale w obronie, no ale były bramki, to będzie się ludziom podobał :) 

A u nas kolejne konferencje:

Bielik nie miał wątpliwości przy odpowiedzi na pytanie, czy Polska może wygrać z Argentyną. — Myślę, że możemy wygrać z każdym. Zobaczymy, w jaki sposób zagramy. To mistrzostwa świata, wszystko może się zdarzyć. Pokazała to Arabia Saudyjska, która pokonała Argentynę, więc dlaczego my mielibyśmy tego nie zrobić? — zapytał retorycznie. — Trener na pewno przygotuje coś specjalnego — dodał.

 

Chyba Czysty Czesio kupił piłkarzy swoją bajerą.

Bo kibiców to raczej nie kupi, choćby nas do półfinału wprowadził :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.