Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Cardi napisał:

Meczyki wrzuciły swój skład:

Proponowany skład Polski na Arabię Saudyjską

Szczęsny - Bednarek, Glik, Kiwior - Cash, Bielik, Krychowiak, Zieliński, Frankowski/Bereszyński - Lewandowski, Świderski/Milik

3-5-2 gdy 4 z tyłu bądź co bądź jednak się sprawdziło w defensywie jest jednak ryzykowne.

Bednarek i Krychowiak ? Od razu zaczynamy w 9tkę ? Dobre rady zawsze w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

, czyżby klimat pomógł? Ponoć bardzo gorąco o tej godzinie

Tylko Orłom Czesława klimat przeszkadza., Pierwszy mecz bez klimatyzacji problem, jutro stadion z klimatyzacją będzie problem bo hałas z airco.,Swoją drogą to czemu stadion na którym Michniewicz odniósł sukces, nazywa się 974 ?, Przecież telefonów było 711, chyba że Czesio miał dodatkowy telefon na kartę i stąd taka różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Ty oglądasz te mecze? Krychowiak bardzo dobrze zagrał z Meksykiem.

Prosze wyjaśnij jak rozumiesz bardzo dobrze Krychowiaka tzn bd jak na siebie (tzn ze nic nie popsuł) czy bardzo dobrze jak na mundial.

Mnie absolutnie ciężko powiedzieć że ktokolwiek z Polaków zagrał bardzo dobrze, no ale ja jestem laikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał:

Prosze wyjaśnij jak rozumiesz bardzo dobrze Krychowiaka tzn bd jak na siebie (tzn ze nic nie popsuł) czy bardzo dobrze jak na mundial.

Mnie absolutnie ciężko powiedzieć że ktokolwiek z Polaków zagrał bardzo dobrze, no ale ja jestem laikiem. 

No jesteś. Ale ja Cię uczył nie będę :)

Ogolnie wszyscy zagrali skarjnie źle, są mentalnymi zerami, trener jest spasionym, handlującym meczami laikiem, Meksyk miał 5 słupków i 10 poprzeczek, mundial to pasmo bólu i cierpienia. Już widzę oczami wyobraźni jak krzyczysz przy karnym na Lewym, że nic nie było, a jutro cały na zielono zasiadasz przed telewizorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

No jesteś. Ale ja Cię uczył nie będę :)

Ogolnie wszyscy zagrali skarjnie źle, są mentalnymi zerami, trener jest spasionym, handlującym meczami laikiem, Meksyk miał 5 słupków i 10 poprzeczek, mundial to pasmo bólu i cierpienia. Już widzę oczami wyobraźni jak krzyczysz przy karnym na Lewym, że nic nie było, a jutro cały na zielono zasiadasz przed telewizorem :)

A może odpowiedz na pytanie zamiast śmieszkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, agresywnychomik napisał:

A może odpowiedz na pytanie zamiast śmieszkować.

Wygrał 5 pojedynkow, 2 wślizgi, 46 podań na 64% skuteczności. Co jak na styl i charakter meczu jest całkiem ok.

Poza tym Polska zremisowała z faworytem, nie wykorzystując przy tym karnego i nie pozwoliła rywalowi niczego konkretnego stworzyć, w czym spora zasługa Krychowiaka.

Dajcie im zagrać z tą Arabią, a potem będziecie się tu brandzlować. Jeszcze piłki nie kopnęli, a już marudzenie. Walia po meczu z USA miała w c*** kosmiczny mental wg Was, a dziś w dupę z Iranem. 

Powtarzam dajcie im zagrać i kibicujcie jak normalni ludzie.

Polska - Meksyk xG: 0,94 - 0,72

A ja tu czytam, że nas cisnęli i nasz DefPom zagrał słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Wygrał 5 pojedynkow, 2 wślizgi, 46 podań na 64% skuteczności. Co jak na styl i charakter meczu jest całkiem ok.

Poza tym Polska zremisowała z faworytem, nie wykorzystując przy tym karnego i nie pozwoliła rywalowi niczego konkretnego stworzyć, w czym spora zasługa Krychowiaka.

Dajcie im zagrać z tą Arabią, a potem będziecie się tu brandzlować. Jeszcze piłki nie kopnęli, a już marudzenie. Walia po meczu z USA miała w c*** kosmiczny mental wg Was, a dziś w dupę z Iranem. 

Powtarzam dajcie im zagrać i kibicujcie jak normalni ludzie.

Polska - Meksyk xG: 0,94 - 0,72

A ja tu czytam, że nas cisnęli i nasz DefPom zagrał słabo.

Mega faworyt, kursy w okolicach 2.70 do 3.20. Jak ktoś używa pojęcia faworyt w tym meczu to się ośmiesza.

Jak ktoś obejrzy skróty to w samej 1.polowie Meksyk miał 5 sytuacji bramkowych do 0 Polski. 

Screenshot_2022-11-25-16-12-13-847_com.android.chrome.thumb.jpg.97632adb3e14a1390598742104a38463.jpg

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, steve napisał:

Mega faworyt, kursy w okolicach 2.70 do 3.20. Jak ktoś używa pojęcia faworyt w tym meczu to się ośmiesza.

Jak ktoś obejrzy skróty to w samej 1.polowie Meksyk miał 5 sytuacji bramkowych do 0 Polski. 

Screenshot_2022-11-25-16-12-13-847_com.android.chrome.thumb.jpg.97632adb3e14a1390598742104a38463.jpg

k****, mieli xG 0,74 w całym meczu, więc oszczędź pi****lenia o 5 sytuacjach. Mieli z obiektywnej formuły niecałe 3/4 sytuacji w całym meczu. Nie osmieszaj się.

A 2,7 do 3,2 to faworyt. Nie zdecydowany, ale faworyt.

https://sjp.pwn.pl/slowniki/faworyty.html

Średnia not 13 drużyny na swiecie wg sofa (współpracują z Optą) jest niemal identyczna jak Polski. xG mamy wyższe, a Ty piszesz jakieś kompletne pierdoły o 5 sytuacjach. k****, wrzutka i strzał głową z 2 stoperami na plecach to jakaś sytuacja wybitna. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej wygląda bardzo dobra gra środkowego pomocnika jakim jest Krychowiak, wg poniektórych:

https://www.tiktok.com/@groszek00/video/7169229558988770566

Schowam się za przeciwnikiem żeby tylko za wszelką cenę żaden kolega nie podał do mnie piłki, w końcu nie od parady noszę nr 10 na plecach, nic nie spieprzę, a kilka dni po meczu powiedzą, że bardzo dobrze zagrałem. Brzmi jak plan...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste jest to, że najpierw każdy udowadnia jak mamy c***owych graczy, a potem rozczarowanie, że Czesiu zagrał defens.

Teraz, Kepler napisał:

Tak mniej więcej wygląda bardzo dobra gra środkowego pomocnika jakim jest Krychowiak, wg poniektórych:

https://www.tiktok.com/@groszek00/video/7169229558988770566

Schowam się za przeciwnikiem żeby tylko za wszelką cenę żaden kolega nie podał do mnie piłki, w końcu nie od parady noszę nr 10 na plecach, nic nie spieprzę, a kilka dni po meczu powiedzą, że bardzo dobrze zagrałem. Brzmi jak plan...

 

I po co piszesz takie bzdury?

Krycha 28 podań

Szymański 23 podania

Kamiński 15 podania

Zalewski 13 podań 

Zieliński 22 podania.

Powtarzasz bezmyślne bzury, bo Krycha był bez formy przez ostatni rok. Może idąc tym tropem zjebiemy Szczesnego, bo zawalił że Slowacja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.