Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ignazz napisał:

A ja ciut w innej beczki. 
jak oglądałem przegrany ale fajnie rozegrany mecz Australii to zwróciłem uwagę na wysportowane sylwetki zawodników w żółtych koszulkach gdzie praktycznie większość graczy już z wyglądu była fit na bardzo mocno wyrzeźbionym poziomie. Widać było sportowy tryb życia. U nas co chwila przewija się przez kadrę niejeden gracz który już na oko widać ze się prowadzi gorzej niż jego odpowiednik. Może to jest zbytnie uproszczenie ale w wielu przypadkach podczas trwania kariery piłkarskiej po gębie widać ze grana jest woda lub łychą. Tu kuleja bardzo podstawowe elementy a my oczekujemy cudów. 
 

w sumie po obejrzeniu pierwszej części dokumentu o FIFA uderzył mnie fakt ze praktycznie każdy opisywany działacz to tylko wyłącznie obleśny oblech który widać ze jest bardzo daleko od jakiejkolwiek kultury fizycznej. 
Nie oczekuje aby prezesami zostawali Mister Universum ale w dziedzinie sportu pchają się mocno odpychający kolesie niezależnie od wieku. 
żal ze tak jest. 

Goście operujący w sektorze sportu mogliby być choć trochę człekopodobni. 

Mocniej mnie to zdumiewa niż cała rzesza wuefistów z brzuchem i wąsem. 

Ps. Pusta bramka. 

Przecież oni nie grają w Polsce. Tam są stosowane te same standardy dla Polaków jak i dla Niemców, Australijczyków czy Japończyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, BMF napisał:

Michniewicz ssie, ale bez żartów z tym Sousą, te wygrane nad Szwecją czy Walią to wciąż lepsze wygrane niż jakiekolwiek bajeranta.

Realnie Sousa pokazał, że Polska może grać inaczej. Zawalaliśmy gole to fakt, ale system gry był lepszy.

A i zapomniałem. Ponoć Michniewicz powiedział, że Zalewski obsrał zbroję. Jeśli Zalewski był obsrany to jak obsrany jest Michniewicz ? Gdzie on jest na skali obsrania ? Na moje dużo dużo wyżej niż Zalewski bo ten chociaż próbował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Realnie Sousa pokazał, że Polska może grać inaczej. Zawalaliśmy gole to fakt, ale system gry był lepszy.

Abstrahując od faktu, że tęsknota za Sousą to jak tęsknota za laską, która wyznawała Ci miłość na każdym kroku, a potem poleciała na pierwszego typa z lepszym samochodem od Twojego - to u niego była przesadą w drugą stronę, więc wynikowo było jeszcze gorzej, typ przez rok ograł ... dwa razy Albanię i zepsuł wielki turniej. Michniewicz przez rok ma na koncie Szwecję, Walię i jest jednak szansa,, że zahaczy o wyjście z grupy jak ogramy Arabię. 

Zresztą, też nie róbmy sobie żartów, żeby grać cokolwiek w piłkę to nie trzeba Pepa Guardioli, po prostu dostaliśmy uber-combo z Brzęczkiem i Michniewiczem. Człowiek nabiera szacunku do Engela i Janasa. 

(jeszcze większego, bo same wielkie turnieje były dużymi sukcesami wtedy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Abstrahując od faktu, że tęsknota za Sousą to jak tęsknota za laską, która wyznawała Ci miłość na każdym kroku, a potem poleciała na pierwszego typa z lepszym samochodem od Twojego - to u niego była przesadą w drugą stronę, więc wynikowo było jeszcze gorzej, typ przez rok ograł ... dwa razy Albanię i zepsuł wielki turniej. Michniewicz przez rok ma na koncie Szwecję, Walię i jest jednak szansa,, że zahaczy o wyjście z grupy jak ogramy Arabię. 

Zresztą, też nie róbmy sobie żartów, żeby grać cokolwiek w piłkę to nie trzeba Pepa Guardioli, po prostu dostaliśmy uber-combo z Brzęczkiem i Michniewiczem. Człowiek nabiera szacunku do Engela i Janasa. 

Dobrze, pogadamy za 2 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Ja szczerze mówiąc wolałem brak wyjścia z grupy i grę w piłkę jak z Hiszpania, niż wyjście z grupy w takim stylu. No, ale ja sobie mogę woleć :] 

Na Euro był tak naprawdę brak wyjścia z grupy po gówno-meczu ze Słowacją.

9 minut temu, Sebastian napisał:

Dobrze, pogadamy za 2 tygodnie. 

Chętnie, ale o czym? Ja tam tylko piszę, że Sousa był słaby pod względem wyników, jak Michniewicz nie wygra z Arabią, to w sumie same shit, obaj się nie nadawali/nadają, można tylko porównywać który był mniej gorszy, tak że ten sentyment do Siwego Bajeranta to troszkę rewizjonizm. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Na Euro był tak naprawdę brak wyjścia z grupy po gówno-meczu ze Słowacją.

Chętnie, ale o czym? Ja tam tylko piszę, że Sousa był słaby pod względem wyników, jak Michniewicz nie wygra z Arabią, to w sumie same shit, obaj się nie nadawali/nadają, można tylko porównywać który był mniej gorszy, tak że ten sentyment do Siwego Bajeranta to troszkę rewizjonizm. :) 

Nie. Bo ja broniłem koncepcji Sousy i wtedy gdy przegrywaliśmy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dunk8 napisał:

Ale Kanada gniecie. Lecą chłopaki odważnie na bramkę. Zasługują na gola, mam nadzieję, że coś wcisną 

To jest najbardziej przykre, że takie zespoły jak Kanada, Arabia, Walia, Japonia pokazują, że można, a u nas wychodzi taki Czesiek i bez wstydu mówi, że my musimy tak grać bo inaczej nie umiemy.. tam naprawdę nie ma żadnego dziennikarza z jajami, żeby mu podać te przykłady i zapytać dlaczego oni mogą, a my nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Ale on go chyba wprost nie pytał? Chciałbym zobaczyć jak Czesiek by się spocił gdyby ktoś mi zadał takie pytanie 

a no to nie możesz, bo to będzie Twoje ostatnie pytanie do trenera, o ile roboty nie stracisz 

choć jeśli nie wygramy z Arabią te pytania na pewno się pojawią, wtedy będzie o tym, że nie można przygotować drużyny w 5 miesięcy 

znowu też chyba mamy problemy z warunkami pogodowymi, bo wiadomo, trzeba było zagrać nic nie znaczący mecz z Chile zamiast przez dwa tygodnie w jakiś ZUE trenować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a no to nie możesz, bo to będzie Twoje ostatnie pytanie do trenera, o ile roboty nie stracisz 

choć jeśli nie wygramy z Arabią te pytania na pewno się pojawią, wtedy będzie o tym, że nie można przygotować drużyny w 5 miesięcy 

znowu też chyba mamy problemy z warunkami pogodowymi, bo wiadomo, trzeba było zagrać nic nie znaczący mecz z Chile zamiast przez dwa tygodnie w jakiś ZUE trenować

Czyli za Smudy byli wszyscy dziennikarze po za weszło. 

A za Michniewicza dopuszcza się tylko klakierów od Stanowskiego? 

Fajnie, fajnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czyli za Smudy byli wszyscy dziennikarze po za weszło. 

A za Michniewicza dopuszcza się tylko klakierów od Stanowskiego? 

Fajnie, fajnie... 

nie no to chyba po akcji z Jadczakiem każdy wie, że albo wchodzisz języczkiem do końca albo jesteś AntyDonCzesławo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

choć jeśli nie wygramy z Arabią te pytania na pewno się pojawią, wtedy będzie o tym, że nie można przygotować drużyny w 5 miesięcy 

Nie no, jak nie wygramy z Arabią (i Argentyną) to Michniewicz out i grillowanie, nikt go nie obroni, jak zrobimy cztery punkty i odpadniemy z tą gówno-piłką to wtedy kółko wzajemnej adoracji może zrobić różnicę (jeszcze Kulesza jako prezes) i dać 711 nowy kontrakt. 

Ale i tak śmiesznie obserwować hipokryzję patrząc na poziom krytyki jaką dostawał Brzęczek z grubsza za to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.