Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Meksyk był słaby, tam ludzie się srają, że był lepszy, a oni pół setki nie mieli

My byliśmy słabi i Meksyk był słaby stąd ten remis i wg mnie najgorszy mecz na tym mundialu. Dla postronnego kibica ten mecz to była strata czasu.

Arabia jeśli po tym pierwszym meczu nie siądzie fizycznie to ma realne szanse na pierwsze miejsce w grupie. To byłaby dopiero niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w sumie najbardziej się bałem o obronę, a ta wyglądała na oko bardzo solidnie, Meksyk był słaby, tam ludzie się srają, że był lepszy, a oni pół setki nie mieli, podsumowaniem była przewrotka typka około 70 minuty 

ktoś chce jeszcze o USA pogadać?

Ja. Liczę, że przegrają z Iranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, airmax napisał:

Arabia ogrywa Argentynę i potrafi narzucić swój styl, Australia strzela gola Francuzom, a my jak ostatnie pizdy z Meksykiem nie potrafimy jeden składnej akcji zrobić

no tekst BMFa o tym, że nawet dobre drużyny grają zachowawczo, trochę się zestarzał od wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

to nie było zachowawczo tylko antyfutbol. zachowawczo to było za Nawalki czyli obrona ale jak szansa to kontra 

O to to był Grosicki, który umiał pociągnąć skrzydłem a u nas Ja nie widziałem aby jakaś kontra szła skrzydłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, airmax napisał:

Arabia ogrywa Argentynę i potrafi narzucić swój styl, Australia strzela gola Francuzom, a my jak ostatnie pizdy z Meksykiem nie potrafimy jeden składnej akcji zrobić

Jak Arabia gra na 7 obroncow , napierdala lagę do przodu i ma dużo mniejsze posiadanie od nas, to narzuca swój styl. Jakieś wysublimowanie taktyczne, bo nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie miałem na myśli przez zachowawczy futbol, że wychodzisz na mecz i robisz pierwszą składną opcję w doliczonym czasie, którą psuje Krychowiak, a coś w stylu Nawałki właśnie. ;] Najlepszy występ naszej reprezentacji przez ostatnie 40 lat to właśnie 4 bramki w 5 meczach, po prostu w tyłach wtedy było perfekt. A dzisiaj: było jak było, wszystko napisaliście już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprd. Przecież mamy zajebistą pozycję wyjściową. Wystarczy wygrać pewnie z Arabią i nie przegrać za wysoko z Argentyną. Argentyna musi nawalić bramek Meksykowi a wtedy wystarczy, że z nami na koniec po prostu wygra. Meksyk wymęczy wygrana z Arabią i mamy awans a tam będzie czekać Tunezja 😎

Czesław zrobił mega wynik jak wygra z Arabią i Tunezją

Kurtyna 

🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jest średnio. Tylko i aż. Ale nie krzyżuj tu całej kadry. Meksyk też nie ogórki (13. w rankingu FIFA), a w ofensywie nie poszaleli. Zobaczymy w sobotę. Jestem optymistą, bo na tym chyba polega kibicowanie.

Nie krzyżuje natomiast pojawia się lekka irytacja gdy widzę jak siedzimy we własnym polu karnym, nie potrafimy wymienić 3 podań w środku pola, a nasz jedyny celny strzał to rzut karny

powiedzieć ze jest średnio to trzeba być optymista. 

oby z Arabia wygrali to ten występ będzie można z przyjemnością zapomnieć 

 

 

No dobra, @Pablo81 i młody michniewicz mnie uspokoili bo mecz zgodnie z planem xd

 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w sumie najbardziej się bałem o obronę, a ta wyglądała na oko bardzo solidnie, Meksyk był słaby, tam ludzie się srają, że był lepszy, a oni pół setki nie mieli, podsumowaniem była przewrotka typka około 70 minuty 

ktoś chce jeszcze o USA pogadać?

Już też nie gadaj mieli więcej dobrych akcji od nas, my z gry nie zrobiliśmy nic, tylko karny. Okazje jakieś mieli Choćby w 1. Połowie jak zawodnik minął Szczęsnego z lewej strony w polu karnym (ale chyba zagrał ręką) to mógł być gol, a w drugiej taki przedłużony strzał z główki po podaniu, dobra interwencja Szczęsnego. W porównaniu do nas to całkiem sporo. Coś jeszcze, by się znalazło w 1 i 2 połowie gdzie było gorąco pod nasza bramka. W ogóle w 1. Połowie to w pewnym momencie Meksyk mocno na nas usiadł i myślałem że coś strzeli.

No i ja bym się tak nie podniecal tym, że Meksyk nic niby nie zrobił to jest najgorszy Meksyk chyba od 2002 roku :) ten choćby z 2018, by nas zmiótł.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.