Skocz do zawartości
rw30

Mundial Qatar 2022

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Ciekawe co na to kanał sportowy. Trener dzieli hajs przed najwazniejszym meczem od 36 lat. 

o, proszę, nagle Cię obchodzi ta zła strona CM? złej to też ziom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Koelner napisał:

Gwiazdy 

Wstyd jak juh... Co takiemu Grabarze by ubyło jakby powiedział kilka słow do majka ?? Zawsze na twiterze wygadany.. Żenada i mówie Wam casus ala Korea ( bez metalowych pałeczek) 2002 + te premie Mundial 1978... czy My na prawde nie potrafimy się uczyc i ogarniać ?? Już nawet nie na innych, ale po sobie ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Koelner napisał:

Gwiazdy 

Kiedyś to chociaż kucharza wysyłali...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli gruby bajerant przed najwazniejszym meczem dla kadry dzieli kase i probuje wynegocjowac dla siebie jak najwiekszy procent.

Brakuje sliny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz wiadomo dlaczego Czesiu tak gral defensywnie haha

moze dlatego naszych pilkarzy przekonal do takiego stylu? nie dosc ze kasa z FIFA to jeszcze z rządu

jeśli to się okaże prawdą to Morawiecki i PiS zajebali sobie takiego samobója, ze szok, oni robia wszystko, zeby nastepne wybory przegrac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem dzisiaj za bardzo czasu śledzić co się dzieje, wchodzę a tu takie kwiatki i powiem Wam że nie dziwi mnie to.Ile to już krzywych akcji wokół Polskiej piłki widziałem a stary nie jestem.Jeśli faktycznie te doniesienia są prawdą to Michniewicz udowodnił chyba nawet tym mającym jeszcze wątpliwości że jest totalnie śliskim typem.Czekam co powie jego przyjaciel Stanowski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwi tylko zepremier siadł do stołu i nie jest to atak polityczny aby tu przenieść dyskusje z tematu obok tylko zdziwienie. Ma facet aż taki posłuch i wsparcie w kręgach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Koelner napisał:

bardziej już nie da się skompromitować , przecież wiesz to na swoim przykładzie ale laska Krychy to top może masz racje 

Mi się akurat ona nie podoba ale jeśli pytasz czy lubię palec w tyłku to to zależy w czyj go wkładam ;) Miłego śniadania 🤣

Edytowane przez Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinni te 50 baniek oddać na 16 szkółek piłkarskich z 16 Pierdziszewic, w każdym województwie po jednej. Wyszliby z twarzą po takiej taczce gówna jaka się z tego zrobiła w mediach.

Ale co ja tam wiem

edit: Jak mamy przebudowywać skład, czyli nie chcemy Hamulcowiaka, Bielik słabo się spisał, to dać szansę temu gościowi.

https://www.transfermarkt.pl/maxi-oyedele/profil/spieler/863204

Serio mówię.

Edytowane przez Cardi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to myslalem ze my tu mowimy o normalnych premiach jak w nirmalnym kraju? 50mln?

https://en.as.com/soccer/how-much-money-will-germany-players-get-if-they-win-the-2022-world-cup-n/?outputType=amp

teraz jeszcze wychodzi, ze to Lewy chcial w miare rowno, wtf. 

Edytowane przez memento1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, memento1984 napisał:

Ja to myslalem ze my tu mowimy o normalnych premiach jak w nirmalnym kraju? 50mln?

https://en.as.com/soccer/how-much-money-will-germany-players-get-if-they-win-the-2022-world-cup-n/?outputType=amp

teraz jeszcze wychodzi, ze to Lewy chcial w miare rowno, wtf. 

Morawiecki cudze lubi rozdawać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz ciekawiej się dzieje.Wg Mati Borka na wtorek (w sumie to na dziś) zaplanowane  spotkanie Morawiecki-Lewandowski. Najpewniej tematem 30 baniek. Będzie próba gaszenia pożaru. Z tego jakaś tragikomedia robi się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Cardi napisał:

Powinni te 50 baniek oddać na 16 szkółek piłkarskich z 16 Pierdziszewic, w każdym województwie po jednej. Wyszliby z twarzą po takiej taczce gówna jaka się z tego zrobiła w mediach.

Ale co ja tam wiem

edit: Jak mamy przebudowywać skład, czyli nie chcemy Hamulcowiaka, Bielik słabo się spisał, to dać szansę temu gościowi.

Serio mówię.

mnie bardziej ciekawi na ch. te naklady na sport w ktorym od blisko pol wieku nie mamy sukcesów 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Morawiecki cudze lubi rozdawać.

cudze najłatwiej, ze swojego to 3 złote by mu było żal wyłożyć 

ps Kitajcow to chyba lefy uczyl szczelac 🥴

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

najlepsze jak zwykle z posrednikiem, to jest najlepsza fucha świata, nic nie robisz a kaska musi wpaść, nawiozuje tu do oburzenia kupoleszy ze premia miala by nie przejsc przez lapy pzpn. Ale reasumujac skonczy sie dobrze skoro to zfiazek dostanie piniążek i bedzie z niego "szkolił" 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Cardi napisał:

Ale co ja tam wiem

Serio mówię.

Mogliby podejść do tego bardziej żartobliwie i zakupić dla wiejskich regionów AUTOBUSY które wozilyby dzieciaki na treningi do szkółek piłkarskich. Łatwo dostać się na trening w Warszawie Poznaniu i innym większym mieście. Kumpel pracuje z trudna młodzieżą w środowisku wiejskim i taki autobus gminny by się przydał. 

ładnie jeszcze nazwać te autobusy Czesław Laga i w drogę. 

50 autobusów za 50 baniek za 50 lag na turnieju. 

Ministerstwo Finansów niech zdejmie VAT aby było taniej. 
Numer linii? 711

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Sebastian napisał:

Mi się akurat ona nie podoba ale jeśli pytasz czy lubię palec w tyłku to to zależy w czyj go wkładam ;) Miłego śniadania 🤣

7-BD1-BC74-47-DE-4-C38-9-AEE-149-EDC67-A @Sebastian oglądając laskę Krychy

5 godzin temu, DRK napisał:

Coraz ciekawiej się dzieje.Wg Mati Borka na wtorek (w sumie to na dziś) zaplanowane  spotkanie Morawiecki-Lewandowski. Najpewniej tematem 30 baniek. Będzie próba gaszenia pożaru. Z tego jakaś tragikomedia robi się.

amatorzy zarządzania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, DRK napisał:

No to zaraz zobaczymy czy Borek czy Berenda z RMF ma lepsze dojścia. Ten ostatni pisze że spotkania nie będzie. I co lepsze pieniędzy też ma nie być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lewy podobno nawet z kadrą nie wracał do kraju tylko od razu na wakacje poleciał, więc jeśli tak to nie ma opcji aby się spotkał z Morawieckim osobiście. Grube szambo wybiło wokół kadry i jak zwykle poszło o kasę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aferę wymyślili dziennikarze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Koelner napisał:

aferę wymyślili dziennikarze

Nieprawda. Skoro są tłumaczenia to znaczy, że coś było na rzeczy. Teraz jest mowa o tym, że "to nie miało iść na piłkarzy tylko na rozwój młodzieży", kto w takie bajki uwierzy. To gdyby nie było wyjścia z grupy to pieniądze dla młodzieży się nie należą? Bujda.

Edytowane przez steve

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi